50 odstínů vášně

50 odstínů vášně https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175253/bmid_50-odstinu-vasne-i14-175253.jpg 2 59 13

Vrhněte se do milostných dobrodružství dvou lidí, kterým slovo "stereotyp" vůbec nic neříká. Deník, ze kterého sálá horoucí žár, ale i jde mráz po zádech, přečtete jedním - zatajeným - dechem. Nechte se svádět a svádějte! Vášeň, vzrušení a inspirace pro romantiky i odvážnější jedince...

Svudna@Pusinka
14.05.2023 2 z 5

Taková celkem zbytečná kniha s trochou erotiky vhodná ještě tak pro zabavení cestou v MHD, zvláště pokuď chcete díky ilustracím trošku provokovat spolucestující. ;-). Jinak jiný přínos kniha asi žádný nemá.

Jája92
09.02.2023 2 z 5

Kniha přečtená do třiceti minut. Samozřejmě je nad slunce jasné, že je to alá 50 odstínů šedi. Knížečka obsahuje 50 kapitol ( spíše zápisků), obrázků a tipů, jak si zpestřit sexuální život.

Já si to přečetla pro pobavení. O hlavních hrdinech se nedozvíme vůbec nic, krom toho, že chlapík má evidentně letadlo a je velký Dom a v půlce je z něj náhle oddaný subik.
Téměř jakýkoliv sexuální praktika, která vás napadne, se v knize objeví.
Já oceňuji, že hlavní hrdinka nekoulela neustále očima a hlavní hrdina nebyl v dětství týraný chlapeček, pokud to tam teda autorka nezapomněla napsat :-D

Afilada
16.10.2020 2 z 5

Nemohu se zbavit dojmu, že tato obrázková kniha byla vytvořena především s cílem využít aktuální vlny "50 odstínů" a vydělat nějaké peníze.
Odbyté, grafika bohužel nic moc, ani texty v sobě příliš erotiky nemají...

ellyem
26.12.2017 3 z 5

Už je to dlouho, co jsem knihu četla, ale zdá se mi, že se jednalo spíše o jakousi Kámasútru bez obrázků. Fakt nic extra.

petrasvetra7871
13.10.2017 odpad!

Nejhorsi kniha, co jsem kdy cetla.

jitka7
02.02.2017 odpad!

Co k tomu dodat, je to nezařaditelné. Není to deník, není to kniha, není to manuál a vlastně mě ani nic nedala. Takže ztráta času. Myslela jsem, že to bude trošku jako popis různých sexuálních zážitků a že si z toho člověk něco vezme... noo tak tak se to fakt nedá brát, protože kdyby člověk, který nemá zkušenosti s určitými věcmi jednal podle této tzv knihy, tak by asi nevěděl o nic víc než na začátku :) Nazvat to knihou by byla fakt slabota. Příběh žádný, ani si teď nejsem vědoma, jestli jsou tam jména hlavních hrdinů... samo, že konec je super, pač se asi milují... no jejda, to je krása. No, kdo chce číst, ať čte, ale žádný zážitek mu to asi nedá.

mazlak
16.01.2016 2 z 5

Zajímavá knížečka, psaná jako deník. Postrádá příběh, je to spíše poznámka zapsána v krátký popis daného večera. V určitém úhlu pohledu by se takové kniha dala označit jako partnerská příručka pro chvíle, kdy hledáte nějakou inspirací pro zpestření vztahu. Námět naleznete třeba právě zde, ale zbytek je pouze na vás a na vaší fantazii.

Karolína18
28.12.2015 odpad!

Nejprve jsem uvažovala, že dám knize alespoň jednu hvězdičku, protože by v nějakých případech mohla představovat jakousi učebnici. Ale pak jsem si uvědomila, že pro mě neznamená zhola nic a ještě méně. Prolétla jsem ji jen tak, aby se neřeklo a už to znovu neudělám. Vlastně ani nechápu její smysl. Příběh to nemělo, byl tam je náznak podivné souvislosti, o hlavních hrdinech jsme se nic nedozvěděli - vlastně krom zkutečnosti, že by vyzkoušeli úplně všechno - a nakonec ani nevím, jak to skončilo. Jinými slovy, kdybych si to nepřečetla tak by se vůbec nic nestalo a navíc bych si ušetřila půl hodiny času.

pobijecmuch
27.12.2015 odpad!

Je to takový erotický komiks, podle něhož se mladé páry můžou něco naučit, když neví co dělat. Po textové stránce je to, ale jen další hnůj (opět v názvu slovo padesátka), takže žádný literární zážitek nečekejte.

Arbara
24.02.2015 4 z 5

Zajímavá kniha (spíše sešítek :D ). Hodně obrázků, takže jako stvořená pro chlapy. Je to vlastně napsáno jako deník, proto nemá téměř žádný děj. Jako inspirace, dobré, někdy dost odvážné a to nejsem žádný cimprlich (třeba na veřejnosti v kině????) :D

Michaela91
04.03.2014 1 z 5

Žádný ucelený děj. Přišlo mi to jako kamasútra, ti jsem sice nečetla ale ted už asi jo. Mě to nebavilo.

Juliette
03.03.2014 2 z 5

Pouze "návod" na milostná dobrodružství. Pro někoho to může být i inspirativní :-)

malazluta
24.01.2014 1 z 5

Žádný ucelený děj, pouze 50 eroticky laděných úryvků.

sex sexuální úchylky erotika sexualita BDSM Padesát odstínů

Autorovy knížky