50 odstínů vášně

Vrhněte se do milostných dobrodružství dvou lidí, kterým slovo "stereotyp" vůbec nic neříká.
Deník, ze kterého sálá horoucí žár, ale i jde mráz po zádech, přečtete jedním - zatajeným - dechem.

Nechte se svádět a svádějte! Vášeň, vzrušení a inspirace pro romantiky i odvážnější jedince...

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175253/big_50-odstinu-vasne-i14-175253.jpg 252

Kniha 50 odstínů vášně

Afilada
16.10.2020

Nemohu se zbavit dojmu, že tato obrázková kniha byla vytvořena především s cílem využít aktuální vlny "50 odstínů" a vydělat nějaké peníze.
Odbyté, grafika bohužel nic moc, ani texty v sobě příliš erotiky nemají...

ellyem
26.12.2017

Už je to dlouho, co jsem knihu četla, ale zdá se mi, že se jednalo spíše o jakousi Kámasútru bez obrázků. Fakt nic extra.

petrasvetra7871
13.10.2017odpad!

Nejhorsi kniha, co jsem kdy cetla.

jitka7
02.02.2017odpad!

Co k tomu dodat, je to nezařaditelné. Není to deník, není to kniha, není to manuál a vlastně mě ani nic nedala. Takže ztráta času. Myslela jsem, že to bude trošku jako popis různých sexuálních zážitků a že si z toho člověk něco vezme... noo tak tak se to fakt nedá brát, protože kdyby člověk, který nemá zkušenosti s určitými věcmi jednal podle této tzv knihy, tak by asi nevěděl o nic víc než na začátku :) Nazvat to knihou by byla fakt slabota. Příběh žádný, ani si teď nejsem vědoma, jestli jsou tam jména hlavních hrdinů... samo, že konec je super, pač se asi milují... no jejda, to je krása. No, kdo chce číst, ať čte, ale žádný zážitek mu to asi nedá.

mazlak
16.01.2016

Zajímavá knížečka, psaná jako deník. Postrádá příběh, je to spíše poznámka zapsána v krátký popis daného večera. V určitém úhlu pohledu by se takové kniha dala označit jako partnerská příručka pro chvíle, kdy hledáte nějakou inspirací pro zpestření vztahu. Námět naleznete třeba právě zde, ale zbytek je pouze na vás a na vaší fantazii.

Karolína18
28.12.2015odpad!

Nejprve jsem uvažovala, že dám knize alespoň jednu hvězdičku, protože by v nějakých případech mohla představovat jakousi učebnici. Ale pak jsem si uvědomila, že pro mě neznamená zhola nic a ještě méně. Prolétla jsem ji jen tak, aby se neřeklo a už to znovu neudělám. Vlastně ani nechápu její smysl. Příběh to nemělo, byl tam je náznak podivné souvislosti, o hlavních hrdinech jsme se nic nedozvěděli - vlastně krom zkutečnosti, že by vyzkoušeli úplně všechno - a nakonec ani nevím, jak to skončilo. Jinými slovy, kdybych si to nepřečetla tak by se vůbec nic nestalo a navíc bych si ušetřila půl hodiny času.

pobijecmuch
27.12.2015odpad!

Je to takový erotický komiks, podle něhož se mladé páry můžou něco naučit, když neví co dělat. Po textové stránce je to, ale jen další sračka (opět v názvu slovo padesátka), takže žádný literární zážitek nečekejte.

Arbara
24.02.2015

Zajímavá kniha (spíše sešítek :D ). Hodně obrázků, takže jako stvořená pro chlapy. Je to vlastně napsáno jako deník, proto nemá téměř žádný děj. Jako inspirace, dobré, někdy dost odvážné a to nejsem žádný cimprlich (třeba na veřejnosti v kině????) :D