5 sekundové pravidlo

Celý život sa vás rodičia, tréneri, učitelia či kamaráti snažia motivovať, aby ste nepoužívali výhovorky a prestali sa báť. Čo ak spočíva tajomstvo na zlepšenie sebavedomia, života a práce v jednoduchej schopnosti prekonávať sa? Zistíte, že stačí iba 5 sekúnd, aby ste: nadobudli sebavedomie, prekonali lenivosť a pochybnosti o sebe, zbavili sa strachu a neistoty, prestali sa trápiť a boli šťastnejší, dokázali prezentovať nápady s odvahou. Autorka je známa z TED Talks, kde svojou prednáškou inšpirovala viac ako 8 miliónov ľudí. Vedúci pracovníci renomovaných firiem a tých najväčších svetových značiek začali používať jej nástroj na zvýšenie produktivity, spolupráce a angažovanosti svojich zamestnancov. Kniha 5 sekundové pravidlo sa stala svetovým bestsellerom vďaka jednoduchému riešeniu pre všetkých, ktorí čelia tomu istému problému. Úspech nespočíva v tom ako niečo spraviť, ale ako sa prinútiť spraviť to....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397938/5-sekundove-pravidlo-fZD-397938.jpg 413
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Motýľ

The 5 Second Rule: Transform Your Life, Work, and Confidence with Everyday Courage, 2017

Kniha 5 sekundové pravidlo

Tebby

No, tak tohle bohužel nebylo vůbec nic pro mě. Koncept celé knihy mi nesedl. Až zbytečně moc postů, jak to někdo používá, to si klidně můžu najít na internetu. Ani bych nespočítala, kolikrát se ve knize objevilo slovo "pravidlo". Celá kniha na mě působila tak, že je to jediné správné řešení. Dlouho jsem váhala, zda 1 nebo 2 hvězdy, ale čím dál jsem se v knize dostávala, tím mé mínění o ní padalo. To si radši znovu přečtu Atomové návyky, které jsou na stejný princip, ale mnohem lepší. Bohužel 1*.

kkubinova

Jednoduchá kniha, jednoduše a zajímavě psaná. Pro všechny, kterým chybí odhodlání se k něčemu dokopat.

Stanas513

Určitě je tato knížka vynikající čtení pro lidi, kteří si sami moc nevěří a chtějí se trochu pohnout dopředu ve svém životě.

janulka1310

Jednoduchá, čtivá... Struktura textu s vloženými citacemi ze sociálních sítí byla mnohdy složitá a možná až trochu zbytečná. Knihu bych doporučila začátečníkům, kteří s tímto typem literatury začínají a chtějí něco jasného a srozumitelného.

Zuzu12345
17.09.2020

Tato kniha byla velmi čtivá, což u těchto knih (pro osobní rozvoj) není vždy jistota. Celkově se mi líbila hlavní myšlenka knihy, která by asi opravdu mohla v určitých situacích pomoct každému v jeho životě. Na mě jen měla kniha až zbytečně moc rozebíraných příkladů o tom, jak toto pravidlo pomohlo i jiným lidem.