400 faktů, ze kterých vám vybuchne mozek

400 faktů, ze kterých vám vybuchne mozek https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178954/mid_400-faktu-ze-kterych-vam-vybuchne-m-kWe-178954.jpg 4 6 2

Svět je plný informací, ve kterých se dnes stačíme jen velmi těžko orientovat. Je jich dokonce tolik, že pokud to s nimi přeženete, hrozí, že se vám zavaří mozek. Pak jsou tu ale ještě další informace. Jejich kalibr se vyrovná protipancéřovým zbraním a pokud vás zasáhnou, bezprostředně hrozí, že vám vybuchne hlava. Lékaři doporučují: - Nečtěte tuto knihu na jeden zátah! - V případě, že při čtení přistihnete sami sebe, jak mumláte, že "tohle není možný", přerušte četbu a jděte na čerstvý vzduch! - Nečtěte za jízdy!... celý text

JointlieKat94
20.11.2021 4 z 5

Je tady spousta zajímavostí, kterým bych asi nevěřila, ani kdyby mi je tvrdil nejlepší přítel.. ale, když je to kniha o faktech, asi to bude pravda. :D

Nečíst na jeden zátah? Já četla, večer před spaním, a nic si z toho nepamatuju, i když jsem chtěla, ale přečtu to ještě zítra přítelovi, a uvidim.. :D

Alena_S
29.08.2018

Pěkná sbírka zajímavých a kuriózních faktů! Mozek mi z toho sice nevybuchl, ale stejně musím vytknout, že se varování "nečtěte na jeden zátah" nachází až vzadu :-)

Richard Klíčník
česká, 1980