36x detox – snadno a lahodně

36x detox – snadno a lahodně https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308956/bmid_36x-detox-snadno-a-lahodne-s3z-308956.jpg 4 2 2

Chcete ze svého těla odstranit škodlivé toxiny a zažít příliv energie, radosti a zdraví? Rádi byste se opět cítili svěží a plní síly? Detoxikace je ideální způsob, jak se dostat do skvělé formy a udělat něco pro své zdraví. 36 jednoduchých receptů na smoothies, polévky a lehké pokrmy, které naleznete na těchto kartách, zvládne každý snadno připravit. Vybrané karty si navíc můžete vzít kamkoliv s sebou nebo jimi obdarovávat své blízké, a pomáhat tak ke zdraví i jim. Očistě těla můžete pomoct také očistou mysli, takže na každé kartě najdete kromě receptů také heslo dne a užitečné tipy pro zdravý životní styl.... celý text

Literatura naučná Kuchařky Zdraví
Vydáno: , Synergie

Detox leicht & köstlich

JanaDor
05.01.2017 5 z 5

Detoxikace vás osvěží a zbavíte se všech škodlivin. Z těchto receptů si sestavíte jednoduše jídelníček na deset dní, po kterých budete mít více energie, jasnou mysl a budete se lépe soustředit. Na úvodní kartičce jsou základy detoxikace, které byste měli dodržovat. Mezi ně patří mimo jiné tři litry vody a čaje denně. Jak si to pročítám, mám co zlepšovat. Některé věci můžeme zařadit do běžného denního programu.
Líbí se mi zpracování kartiček, pestrost jídel a výběr surovin, které jsou běžně k dostání.