23 způsobů, jak se stát ekohrdinou

23 způsobů, jak se stát ekohrdinou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309673/mid_23-zpusobu-jak-se-stat-ekohrdinou-tcH-309673.jpg 4 7 3

Tahle knížka je plná návodů pro všechny, kdo rádi tvoří, recyklují, vynalézají pro věci nové využití a chtějí svým dílem přispět k záchraně světa. Díky jednoduchým i náročnějším projektům se dozvíte, jak z odpadu vyrobit nové věci, jak mít ekologičtější domácnost a jak i ten nejmenší venkovní prostor přetvořit v ostrůvek divočiny. A tak je na čase přestat vyhazovat staré ponožky, použité dárkové balicí papíry nebo plastové lahve – vytvořte z nich originální dárky a vychytávky, co se šiknou!... celý text

Literatura naučná Hobby
Vydáno: , Mladá fronta

23 Ways to Be an Eco Hero , 2016

Knihomolka506
04.07.2023 5 z 5

Předchozí komentář od Broskev28 je tak výstižný, že nevím, co bych dodala :)
Jak oslavit Den Země - připomenutí recyklace a povídání o ekologii a životním prostředí?
Knihou !

broskev28
20.03.2021

Výborný nápad pro malé nadšence - děti jsou podle mých zkušeností mnohem více a vehementněji než dospělí ochotné naši planetu chránit a pečovat o ni, a tahle kniha jim skvěle vychází vstříc. Pravda, pokud nebude rezonovat i s rodiči toho kterého dítka, padne zřejmě kosa na kámen, ale já jsem optimistka a už teď mě napadá, jak nabídnout ekohrdinství celé naší třídě nadšených třeťáků.
Takže děkuju za výborné nápady a hurá do toho, Den Země se blíží!

lushi
24.07.2017 5 z 5

Hodně tipů do zahrady i domácnosti, skvěle popsané postupy doplněné ilustracemi. Kniha je i pěkně naučná, dotýká se mnoha problémů naší civilizace (odpady, bavlna, plýtvání potravinami...), ke konci je i slovníček odbornějších pojmů.

2016  65%Vyzeráš ako Francúzka
2016  86%23 způsobů, jak se stát ekohrdinou