Vyzeráš ako Francúz

V čom spočíva francúzsky šarm? Ako nájsť správny pomer medzi štýlom a slobodou? Sú odevy šité na mieru nedostupné? Ktoré detaily urobia z muža elegána? Autentický a poučný sprievodca je plný praktických rád, ako si osvojiť francúzsky šarm. Prináša portréty kreatívnych mužov od 23 do 75 rokov, odborníkov na módu a vyberané správanie, ktorí vám prezradia, v čom spočíva tajomstvo elegancie, galantnosti a štýlu. V závere nájdete zoznam obľúbených parížskych adries a webové stránky, vďaka ktorým si obstaráte kvalitný oblek, zaujímavé topánky či nápaditý módny doplnok....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/303179/vyzeras-ako-francuz-0lS-303179.jpg 3.34

You´re so French Men! (2012)

Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Ikar (SK)

Venezia
11.07.2017

Na rozdiel od "ženskej" verzie tejto knihy (Vyzeráš ako Francúzka) sa táto kniha venuje aj niečomu inému, ako len oblečeniu a trochu topánkam a kabelkám: napr. účesom, parfumom, okuliarom, etikete stolovania, zdravej výžive či slušnému správaniu. Keby spomenuli ešte všeobecné vzdelanie a šport (veď ako ináč by mali muži silu a držanie tela - nemyslím horu svalov), bola by kniha na 5 hviezdičiek. Niektoré outfity sú doslova chutné, u nás vidí človek mužov väčšinou v tričku a rifliach alebo - hlavne tých mladých - v teplákoch.

Wojcek
23.08.2016

Praktické rady typu: nikdy neříkáme "Dobrou chuť" ale "Dobré zažití" nebo nenosíme sako se dvěma prostřihy na zadním dílu, protože už přece nejezdíme na koni.
Dvě ženy píší o (francouzském) pánském stylu oblékání a chování. Myslím, že koho pánská móda baví a zajímá se o ni, tomu tahle kniha nepřinese nic nového.

Autoři knihy

Frédérique Veysset