2110 - Jak bude vypadat svět za sto let?

2110 - Jak bude vypadat svět za sto let? https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68892/bmid_2110-jak-bude-vypadat-svet-za-sto-l-x1F-68892.png 5 2 1

Knihkupectví Neoluxor se nechalo inspirovat komunitou, která vznikla na sociální síti Facebook a která se přihlásila ke své lásce ke knihám. Kreativní a tvůrčí potenciál této skupiny lidí odhalil marketingový tým pražského knihkupectví Palác knih Luxor a dostal pošetilou myšlenku. Napsat s těmito lidmi knihu! Svůj nápad zrealizovali přesně o silvestrové půlnoci. Přesně v tuto dobu totiž zveřejnili téma, na které měli knižní fanoušci psát své úvahy. Limitem byl rozsah textu, který byl definován počtem 1800 znaků.... celý text

Janadvorackova
06.10.2019 5 z 5

81 různých pohledů na dobu za sto let má společnou jednu věc: nikdo nemůže s jistotou říci, co nás čeká. Můžeme se dohadovat, snít, bát se, přesto se, jak píše jedna z autorek, sedmnáctiletá Nikola Havlasová, pravdu dozví teprve ti, kteří budou za sto let žít.

Úvahy nutí k zamyšlení a dodávají uklidnění, neboť zjišťuji, že současná mladá generace si svou odpovědnost za roky příští nejen uvědomuje, ale dokáže ji i nějakým způsobem definovat.

Autoři knihy

Martin Toman