100 věží v oblacích

100 věží v oblacích https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71167/bmid_100-vezi-v-oblacich-7Uk-71167.jpeg 3 7 2

Dobrodružný příběh, který předpokládá aktivní účast čtenáře při vysvobozování princezny. Krásná princezna byla unesena a ty se máš podílet na jejím osvobození. Nacházíš se před hradem plným zbrojnošů a záludných překážek. Chceš-li najít princeznu, musíš použít důvtip a rozhodnout se pro jednu cestu z mnoha.

Dobrodružné Gamebooky Obrazové publikace
Vydáno: , Brio

La citadelle aux 100 tours

TaLu
13.08.2018 5 z 5

Rozhodla jsem se udělit nejvyšší hodnocení této knize, protože to celkové, je krajně nespravedlivé. Když si vzpomenu, jak nás kdysi s dětmi bavilo plnit úkoly, abychom se mohli podívat na další stránky!
Od té doby se do našich životů vlámal počítač. Bohudíky, že k nám až když byly děti na gymnáziu a okupoval pouze obývák, ne dětské pokojíky. S počítačem přišly úplně jiné možnosti her.
Pro mě ale kniha zůstane knihou. Podněcuje dětskou fantazii.

Jill
29.11.2011 1 z 5

Tyhle tři knihy 100 věží v oblacích, 100 zážitků v cirkuse a 100 zázraků v údolí, přesto, že zůstávají nehodnocené a neokomentované nás jako děti šíleně bavili. Co si já pamatuji, měli jsme je půjčené hned několikrát. Spíš to však bylo tím, že z podobného žánru nic moc dalšího na výběr nebylo.Takový hodně primitivní gamebook;)

princezny záchranná výprava

Jean-Luc Bizien