100 receptov na posilnenie imunity

100 receptov na posilnenie imunity https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276321/mid_100-receptov-na-posilnenie-imunity-na1-276321.jpg 4 8 3

Silný imunitný systém človeka je základom zdravia. Táto jedinečná kniha vás oboznámi s najdôležitejšími potravinami, ktoré imunitný systém podporujú, a tým chránia zdravie. Každú z potravín kniha stručne charakterizuje, vyzdvihuje jej prínos a odhaľuje neoceniteľné výživové hodnoty, ako aj niektoré neznáme, ale fascinujúce skutočnosti. Ako bonus k charakteristike každej z týchto potravín kniha ponúka jednoduchý, chutný recept. Dnes si na ňom pochutíte a v budúcnosti oceníte jeho prínos k vášmu zdraviu!... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Slovart (SK)

The Top 100 Immunity Boosters , 2005

malpet
20.03.2024 3 z 5

Pěkné, přehledné, na druhou stranu, nic nového pod Sluncem.

Olous1
24.11.2019 5 z 5

Dobrá kniha.Ke každé potravině je recept.Jaký vitamín daná potravina obsahuje,prostě dobré rady jak posílit imunitní systém před chřipkou.

whack
10.01.2016 3 z 5

Stačí vytrhať "živočíšne strany" 91-102 a zostane nám 88 vegánskych receptov ako si zlepšiť imunitný systém. Každý recept má priestor na jednu stranu a surovina v každom recepte je vždy iná. Ide o rôzne zeleniny, plodiny, ovocie, obilniny, orechy a tak. Na konci je ešte 5 strán krátkych rád, čo jesť keď... (keď máte depresiu, astmu, bolesť hrdla...) Taká malá príručná knižka.

potraviny

Kniha 100 receptov na posilnenie imunity je v