100 nábojů: Začátek konce

100 nábojů: Začátek konce https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311020/bmid_100-naboju-zacatek-konce-dPE-311020.jpg 4 30 7

100 nábojů série

ODPOČÍTÁVÁNÍ Poslední ze spících Minutemanů jsou znovu aktivováni a rody sdružené v Trustu si vyhlásily boj na život a na smrt. Začíná závěrečné kolo zápasu, ve kterém se střetne agent Graves se svými někdejšími chlebodárci. Ani po rozcvičení nemají všichni z bojovníků jasno v tom, na čí stranu se mají postavit. V boji bez rozhodčího to znamená, že si tak buď odkryjí záda, nebo budou napadeni z obou stran. 100 NÁBOJŮ: ZAČÁTEK KONCE je souhrnným vydáním sešitů 68–75 z oceňované série Briana Azzarella a Eduarda Rissa doplněným o úvod uznávaného scenáristy a producenta Toma Fontany (Oz, Zločin v ulicích).... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , BB art

100 Bullets, Vol. 11: Once Upon a Crime , 2006

jarynek
16.04.2019 5 z 5

První půlka knihy byla lepší než druhá, která mi přišla méně akční a hodně retrospektivní, spíše vysvětlující. Na druhou stranu musím ocenit tyto potůčky - vedlejší přítoky, bez nichž by hlavní řeka nebyla tak silnou a krásnou. Minipříběhy vyprávěné jakoby jen tak mimochodem souběžně s hlavním příběhem dávají vyniknout skvělým dialogům, po nichž se mi při čtení dalších komiksů asi bude stýskat.

Disease
07.01.2019 5 z 5

Už se to řítí do finále, jen je třeba ještě dovysvětlit pár věcí z minulosti. Tenhle díl je trochu náročnější na pozornost, ale opět parádní.

Kapis
16.11.2018 5 z 5

To jsem to hezky napsal minulý leden :))) Když to čtu v kuse, tak už se necítím jako s cizí ženou v cizím pokoji, asi to bičování růžencem zabralo a vše dává mnohem větší smysl. I když Azael umí překvapit a i tam, kde jsem si myslel, že fakt vím, tak posléze zjistím, že nevím. Došlo mi, že Neila Walkera upálit nemohli, protože to bylo někdy v šedesátkách, co "umřel." Kdo má hlavu v tom pytli, na to jsem fakt zvědavý. Jak jsem si pochvaloval, že autor aspoň do toho propletence nemíchá skoky v čase, tak to už taky neplatí. Nedostaneme nic zadarmo. Rozhovoru Graves/Shepherd s Wyliem u kolotočů, po tom, co jim bylo oznámeno, že se jich chce Trust zbavit, jsem nerozuměl ani po přečtení té pasáže s Rose Madridovou v 8. knize. Tam je ještě něco neodkryto, co dá smysl asi až v posledním díle. No uffff - co a jak se přesně semlelo v té Itálii taky nevím, v čekárně u zubařky jsem na to neměl úplně to správné rozpoložení mysli a snad ten průběh nebude úplně důležitý - předpokládám, že Echo má obraz i prachy, Ronie je mrtvý a to mi pro teď stačí. Tak ještě jednu tenkou knížku, kterou jsem už četl a jde se na finále, které bude pro mně nové. Těším se na to jak cyp!!!

Plague
18.10.2017 4 z 5

Čekal jsem větší pecku. Kresba je suprová, atmosféra komiksu taky, to néžené. Postav jak na orloji, ale za chvilku se člověk rozkouká - pomáhá i to, že řady postupem času řídnou a řídnou. Ale ... no prostě tomu něco chybělo, abych si řekl WOW. Co mě teda nakrklo nejvíc, byl "konec". Asi jsem měl věřit názvu - protože finále se nekonalo a jestli budu chtít vědět víc, musím si sehnat další díl. Ale co když ani tam ... no uvidím. Zatím se pro něj ale nechystám.

Kapis
17.01.2017 5 z 5

Je to jako s vlastní ženou v cizím pokoji...nebo s cizí ženou ve vlastním pokoji?, kterou nerozeznávám, jak klasy mezi obilím, v hospůdce páté cenové skupiny - jak to hezky napsal ten náš nový vekslácký kandidát na prezidenta. Znám ty stěny, starý paraván s rozvrzaným stolkem i špinavý koberec, znám ty barvy a zákoutí, miluju každý detail na tapetách, hru světel na skleničkách i zaprášené temné kouty, ale neznám tu ženu! Za těch deset let, co tato série vychází jsem pozapomněl její motivace, názory i činy - sice jsem si něco epizodního zavzpomínal, ale celkový rámec jejího konání mi bohužel není dáno úplně pochopit. Kdo s kým proti komu a proč - kdo je mrtvý a kdo ho zabil atd.. A navíc už Graves ve své pomstě světovládnému Trustu nenabízí kufřík!

Ale to není jistě chyba této dokonalé série, modlím se pokorně oděn pouze v jutovém pytlu od kobzol, klečíc hladov na plesnivé podlaze své chladné klášterní cely, zbrocen vlastní krví, po bičování devítiocasým růžencem, ať to ten BBArt už letos konečně kurva dovydá!!!!

3DD!3
24.12.2016 5 z 5

Pěšáci na hrací ploše jsou rozestavění. Minulost se rozjasňuje. Jen na hru s kufříkem už nezbývá místo, zůstává pouze vyšší dívčí. Dilema, nejistota, smrt a kouzelná debata o nečistotě análního styku.

martinstefko
25.10.2016 5 z 5

Přiznám se, že mi jedenáctá kniha přišla lehce roztahaná a že by bylo možno některé scény zkrátit. Ale nutno říct, že pokud vás série dostala tak, jako mě, budete rádi za každou stránku navíc.

komiksy

Brian Azzarello