10 pravd a spousta odvahy

10 pravd a spousta odvahy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474229/bmid_10-pravd-a-spousta-odvahy-gt1-474229.jpg 4 71 21

S opravdovými přáteli můžete žít několik životů najednou. Volné pokračování bestselleru 10 rande naslepo. Olivie je premiantka, ale teď jí kvůli jednomu malému přešlapu hrozí, že nedokončí střední školu. Má týden, aby vše napravila – a zároveň musí celý průšvih utajit před svou rodinou. Dokáže Olivie skrýt, že musí dobrovolničit na golfovém hřišti, i když jí máma dala do mobilu sledovací aplikaci? Mohlo by to vyjít… pokud Charlie, Wes a Sophie přistoupí na její trhlý plán a s pomocí jejího telefonu budou předstírat, že jsou ona.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

10 Truths and a Dare , 2021

nela3812
06.08.2021 5 z 5

Poslední vánoce byli ve znamení 10 rande naslepo a letošní léto se nese ve znamení 10 pravd a spousty odvahy. Po první knize mi tato druhá nemohla uniknout a sáhla jsem po ní hned v předobjednávce u albatrosu.

Ráda bych vás ještě varovala, že kniha obsahuje spoiler - odhaluje čtenáři s kým skončí Sophie v předchozí knize.

Námět mě nadchl do takové míry, že mám chuť si se svou nejlepší kamarádkou vyměnit mobilní telefon a zjistit, zda by si toho ostatní v mém okolí všimli.

Všechny postavy už známe z předchozí knihy a autorka se tak nemusí zabývat jejich opětovným popisem, což jí dává o mnoho více prostoru pro samotný příběh. Celý příběh je kouzelný, nechybí pomalá a roztomilá romantická linka s hlavní hrdinkou, kterou podporuje především Charlie, jež se snaží "nenápadně" domluvit Olivii rande ve chvílích, kdy má její telefon v rukou.

Uznávám, že důvod proč vše před rodinou tají je trochu hloupý, nicméně není nereálný. Na druhou stranu tedy hlavní hrdince rozumím a pravděpodobně bych se na jejím místě zachovala stejně, abych rodinu nezklamala.

Oliviina máma je sice sympatická, ale tolik zpráv co posílá? To je opravdu šílené. Myslím, že rozebírat spodní prádlo pod každé oblečení, co si vyberu, s mamkou opravdu nechci.

Opět se jedná o pohodovou letní romantiku, se kterou rozhodně nesáhnete vedle. Troufám si říci, že se místy budete uculovat jako sluníčko a od srdce se zasmějete. Takže opět 5/5, já prostě nemohu jinak.

Vyměnili by jste si se svou kamarádkou/sestrou mobil a na den hráli tu druhou? Poznalo by to vaše okolí?

dívčí romány americké romány

Ashley Elston