...třeba někoho zaujme

encyklopedie 13.05.2019 v 11:01:59

.....čumíkoval jsem na Kotletovu stránku.......tvrdě očekávám jeho novou knihu Stalingrad !!!
...tak snad jen jeho zprávička o Stalingradu.....
Obálky jeho knih dělá slovenská kreslířka Saline ....je autorkou obálek k fantastickým antologiím Ve stínu Říše a Ve stínu Apokalypsy. Letos od ní ještě vyletí do světa obálka k další antologii Ve stínu magie a hlavně je autorkou obálek dalších kotletovek - Bratrstvo krve: Stalingrad a Černá smečka.
"Její kulervoucí obálku na Stalingrad vypustíme do světa v pondělí." říká řezník....

encyklopedie 14.05.2019 v 10:46:55

.....kdo se chce podívat, kde jsem strávil celý život ......
https://www.youtube.com/watch?v=DLudadeK3eM&feature=youtu.be

Eicherik 14.05.2019 v 19:59:54

encyklopedie: Jelikož jsem od přírody zvědavý, tak jsem to zhlédl. :-)

Eicherik 14.05.2019 v 20:01:29

Občas tu píšete o válečných filmech. Dnes mi kolega povídal o filmu T 34 a docela to znělo zajímavě. I ukázky jsou dobré. :-)

Text příspěvku byl upraven 14.05.2019 v 20:12:21

encyklopedie 14.05.2019 v 20:21:14

Eicherik ....vím o T 34... zatím to má jenom titulky, ještě "kfilku" počkám ...ted mám na koukání vela kusů seriálů

Eicherik 14.05.2019 v 20:33:16

Včera jsem nechal v knihovně Poznamenaní temnotou a teď čtu o nádechu okultismu. A už mě někdo předběhl. Safraporte. :-)

encyklopedie 14.05.2019 v 21:27:01

....a co bude ke koupení ve známém řeznictví?
Bratrstvo krve: Stalingrad
Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům v jejích řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní - tedy pokud mají dost cizí krve. A jestli něco v téhle zatracené válce skutečně teče proudem, tak právě krev.
Germánský upíří klan se rozpíná do všech stran a jeho nepřátelé jsou vystrašení a prohrávají jednu bitvu za druhou. Zdá se, že mocnou vládkyni Germánů nic nezastaví. Jenže generál Gerhard začíná pochybovat a slovanský upírský klan se tak snadno nevzdává. Navíc Veronika s Janem Bezzemkem mají plán...
Tajné války upírů vrcholí monstrózní bitvou, která se zapíše do dějin Bratrstva krve.
Vyjde červenec/srpen 2019.

encyklopedie 15.05.2019 v 09:38:01

Chris Carter se uhnízdil na samém vrcholu spisovatelů thrillerů .... upozorňuji, že brutálních thrillerů ..../to je život/
Už devátá kniha s Hunterem je na prodejnách....
Galerie mrtvých
„Jedenatřicet let u sboru, a za ta léta jsem viděl šílených věcí víc než dost, ale kdybych si mohl, než umřu, vybrat jen jednu věc, kterou bych radši neviděl… Tak by to byla tahle.“
Tak poručík Losangeleského policejního sboru přivítá detektivy Huntera a Garciu na místě, kde se podle všeho odehrála snad nejotřesnější vražda, jakou kdy vyšetřovali.
Brzy po ní následují další, události se vyvíjejí nečekaným směrem ...........................

encyklopedie 15.05.2019 v 22:17:24

....na dobrou noc moje srdcovka......geniální Olympic
https://www.youtube.com/watch?v=QBhLnCOYzKU

alekis 16.05.2019 v 08:53:03

encyklopedie
Olympic byla i moje srdcovka mých dívčích let a Petr Janda byl prostě borec a trochu mu to zůstalo do dneška :).

encyklopedie 16.05.2019 v 10:53:09

ad Millenium
.....jenom mimochodem ....David Lagercrantz dopsal dvě pokračování .....vím, že se to moc nelíbilo .....ale to mi vůbec nebrání abych si v září šel koupit další pokračování Lisbet ....i když se Lagercrantz dušoval, že pětka je definitivní konec /podle rozhovoru na Severských listech....
"Dívka, která musí zemřít" je na rozdíl od jiných u mne očekávána .....

Text příspěvku byl upraven 16.05.2019 v 11:24:55

alekis 16.05.2019 v 11:12:14

encyklopedie
??
mně se zobrazuje přihlášení do mejlu, videokokotina nět
:)

encyklopedie 16.05.2019 v 11:15:11

alekis....smázl jsem to, netušil jsem, že se to špatně zobrazuje
Příspěvek jsem nahradil informací k sérii Millenium

Text příspěvku byl upraven 16.05.2019 v 11:25:54

encyklopedie 16.05.2019 v 11:57:05

...když napíšu - skoro 3000 hodnocení a výsledek sledování - 96%
TV seriál "Černobyl"
Černobyl, pětidílná minisérie z koprodukce společností HBO a Sky, rekonstruuje příběh o jaderné havárii z roku 1986, jedné z nejhorších katastrof v historii způsobených člověkem, a o obětech, které byly učiněny pro záchranu Evropy před nepředstavitelnou pohromou. Dne 26. dubna 1986 otřásla jadernou elektrárnou v Černobylu na Ukrajině mohutná exploze, která uvolnila nebezpečné radioaktivní látky nejen na ukrajinském, běloruském a ruském území tehdejšího Sovětského svazu, ale také do oblastí Skandinávie a západní Evropy. Jared Harris ztvárňuje Valerije Legasova, předního sovětského jaderného fyzika, který vedl vyšetřování tragické události. Stellan Skarsgård hraje sovětského místopředsedu vlády Borise Ščerbinu, kterého Kreml pověřil vedením vládní komise zjišťující okolnosti havárie. Emily Watsonová představuje jadernou fyzičku Ulanu Khomyukovou, která chce odhalit tajemství kolem černobylského neštěstí.
HBO zase boduje!!!!

encyklopedie 16.05.2019 v 17:16:37

...a zase budeme čumíkovat ....Premiéra 30. 5. 2019
Godzilla II - Král monster
https://www.youtube.com/watch?time_continue=135&v=vt9mXPFnoMc

.....možná se někomu nová zpracování Godzilly z roků 2014 a 2019 nelíbí .....na čemž mi ale houby záleží .....já si tuhle japonskou "madam" nenechám ujít....

Dudu 16.05.2019 v 20:06:53

To nevypadá špatně! Jinak koukám, že s tou poslední sérií Hry o trůny to nevyšlo.
Joo, někdy je dobré počkat na autora, než se pouštět do ukvapených akcí.

Text příspěvku byl upraven 16.05.2019 v 20:07:28

alekis 16.05.2019 v 20:17:13

encyklopedie
Dobré! Něco jako zamilovaný King Kong... Zaujala jedna hláška: Tohle je svět Godzilly. My v něm jen žijeme.

encyklopedie 16.05.2019 v 20:27:13

.....jo,jo ...mám všechny ty staré japonské Godzilly, Gamery a Gaose ...... jsou to prastaré trikově naivní filmečky, ale to já rád .....

Lenka.Vílka 16.05.2019 v 20:40:17

Já nevím, ale přestože u mě nový Hellboy propadl z hodně důvodů (včetně oficiálně vydaného návodu od Comics Centra a podmínkami, jak si film užít), tak se mi na něm líbilo právě to, co mám ráda na starých filmech. Že všechno není před zeleným plátnem a hrdinové "vyjdou i ven". Naivní a přirozené triky je krásné spojení. To mi na současných filmech dost chybí :( :( :(

Dudu 16.05.2019 v 20:51:40

Právě sleduji, jak to Lotyšům jde, a tak si říkám, že by se nějaký ten King Kong do týmu hodil. King Kong, natočený tuším že někdy v devadesátých letech, byl parádní.

Text příspěvku byl upraven 16.05.2019 v 20:56:50

encyklopedie 16.05.2019 v 22:12:16

....někdo nemá rád tyhle krátké upoutávky, já ano .....co se tam "kecá" je mi celkem jedno.... ALE vím, že něco takového vyjde
https://www.youtube.com/watch?v=9s0kxafrOPI

encyklopedie předevčírem v 10:35:26

Martina Cole patří mezi mé velké oblíbenkyně ....a tak si dám čtvrtou knihu ze série
Inspektorka Kate Burrowsová
Zlomení
Městečko Grantley opanuje strach. Všechno začalo vyhlášením pátrání po pohřešované čtrnáctileté školačce. Už jen tato zpráva poskytla obyvatelům města dostatečný důvod k obavám. Pak ale bylo nalezeno dívčino mrtvé tělo – a krátce nato se stejná situace opakovala. Několikrát. Teď už nikdo nemohl být na pochybách, že v Grantley znovu řádí sériový vrah.
Inspektorka Annie Carrová požádá o pomoc Kate Burrowsovou, která před lety vedla pátrání po Grantleyském rozparovači. Kate ráda přijímá, protože účast na vyšetřování jí poskytuje pádnou výmluvu, aby nemusela být doma. Tam se totiž nedávno objevil syn jejího partnera, bývalého gangstera Patricka Kellyho, a s ním přišly problémy.
Annie s Kate brzy zjistí, že vrah je jim mnohem blíž, než by si pomyslely. Začíná pro ně boj s časem, ale ony se vlastně pořád nemají čeho chytit. Policajtský instinkt jim oběma napovídá, že za těmi vraždami je něco víc, než je patrné na první pohled. Povede se Kate zabijáka dopadnout dřív, než zemře další dívka?
Dosud vydané knihy ze série
[1] Maniak
[2] Zabiják
[3] Těla na prodej
[4] Zlomení

denib předevčírem v 18:15:29

encyklopedie: Tak ta Prošková nebyla špatná, ale nijak nenadchla. Seriál Detektiv Marlowe se mi ale dost líbí. Vybrali správný typ herce.

encyklopedie předevčírem v 18:45:44

denib....ono z těch detektivek od Proškové nejde moc vykouzlit
Co se týče Marlowa ......viděl jsem všechny filmy s Philem Marlowem co byly natočeny /Marlowe - Chandler - je u mne ta nejjasnější jednička, jakou mohu u knih mít
Takže Phil a Humphrey Bogart je tutovka všech tutovek
Robert Mitchum ve Sbohem bud lásko má vynikající, ale na mé představy až moc starej....
Dick Powell ve filmu Murder, My Sweet - ušel /dobrý film
Elliott Gould ve filmu Dlouhé loučení moc nesedl ....ani film
James Garner ve filmu Sestřička taky nic moc.....
James Caan v TV filmu Případ z Poodle Springs ....taky nic moc
Robert Montgomery ve filmu Dáma v jezeře se mi docela líbil
Michael Gambon v tv seriálu The Singing Detective ....jakžtak
..ještě si Phila zahráli Philip Carey a George Montgomery .....vypadli z paměti .....

TV série s Powers Boothem patří k tomu nejlepšímu co je Marlowem natočené ....je to můj seriálový klenot

Text příspěvku byl upraven předevčírem v 19:28:53

Vložit příspěvek
1 ... 74 75 76 77 78 79 80 81