PODVODNÍ UŽIVATELÉ


Skallarix
Skallarix 03.01.2017 v 18:39

Ať to byl kdokoliv, muž či žena, okradený zná nebo může znát podvodníkovo jméno. Předpokládám, že platbu provedl bezhotovostně převodem ze svého účtu - tak tedy údaje o příjemci má (alespoň jméno) a má je hlavně jeho banka (celé a všechny). Ale jak jsem již psal, s případem by se měla zabývat Policie ČR. Nejlepší a ideální by bylo, aby podnětů k řešení případu tohoto podvodníka (a stejně tak i jiných podvodníků) bylo více - aby se ozvali všichni podvedení.

yxioma
yxioma 03.01.2017 v 18:43

Já jsem byla,byla nás tam spousta a stejně to policii nezajímá.Pokud má víc čísel účtů,což se nám tady povedlo prokázat,tak je nikdo nespojí.A jelikož byli okradení z různých koutů republiky,tak to mě bylo řečeno také nikdo spojovat nebude.Sepíšou protokol a za 30 dní přišel všem dopis o odložení.

Kackac74
Kackac74 03.01.2017 v 22:43

Ja to objednávala od Kikuska38

Marthas
Marthas 03.01.2017 v 22:52

To Kackac74: Však počkejte ale dle mých zkušností, co mám ze sledování tohoto vlákna i osobních, tak zrušení profilu nevěstí nikdy nic dobrého.

Přeji hodně štěstí. Protože každý normální uživatel si rád počká na udělení poztivního ohodnocení, aby mohl obchodovat dál. Tedy pokud pošle knihu.

Text příspěvku byl upraven 03.01.17 v 22:55

Kackac74
Kackac74 04.01.2017 v 07:58

Nedělám si plané naděje nebojte. Paní si otevřela nový profil "prodala" knížky a smazala.

binibeca
binibeca 16.01.2017 v 15:28

Nevím kam napsat,jsem tu ,,nová,, ,ale chci se zeptat,když máte zájem o nějakou knihu,jak dlouho jste ochotni čekat na odpověď od prodávajícího?mam zájem o několik knih,prodavajicimu jsem napsala 8.ledna,poté jsem nepsala zda jsou knihy ještě k prodeji. 12.ledna mi přišla odpověď ano jsou volné k prodeji.Ihned jsem odepsala,ze mám opravdu zájem a prosím o podklady k platbě a doteď zase žádná odpověď.prodávající má samé kladné hodnocení.nemyslím to nějak spatne,jen me zajímají vaše názory.Čeká me operace a chci mít knihy,abych se zabavila.Nevím jestli ještě čekat nebo se po knihách podívat u jinÝch prodejců :-(


siena
siena 16.01.2017 v 15:31

binibeca, záleží jen na Vás...Já bych zkusila znovu napsat, podívat se, jestli se prodávající od té poslední korespondence přihlásil na stránky...A nebo rovnou napsat, že už nemáte zájem.

Marthas
Marthas 16.01.2017 v 15:32

To binibeca: A co kdybys to zkusila přes emoce a prodávající prostě informovala, proč spěcháš a zeptala se, zda to stihne do té doby. Pokud má prodávající samá pozitivní hodnocení, pochybuju, že by ti třeba vykradla byt.

Koka
Koka 16.01.2017 v 19:06

binibeca - vás čeká operace, je tedy možné, že ta prodávající třeba musela právě na nějakou operaci neprodleně nastoupit. Život opravdu přináší nečekané situace, které si nelze naplánovat. Rozhodně doporučuji - sledujte v jejím profilu, zdali se sem přihlašuje. Pokud ano, chodí na DK a přesto nedopovídá, moc bych pak nespoléhala na její bazarové služby. Dozvěděla jsem se totiž, že jsou tady prodejci, kteří v inzerátech nabízejí knihy, jenž vůbec nevlastní, ale naopak - jinými inzeráty je teprve shánějí ke koupi, aby je vzápětí mohli - samozřejmě, již za jinou cenu - prodat. Proto někdy mívají ty dlouhé prodlevy ve vyřizování objednávek :=)
Dále vám radím: většina nemocnic (alespoň v Praze) má své "knihotoče" - poličky, kde pacienti a návštěvníci ponechávají své knížky resp. půjčují si zanechané. Rozhodně byste tedy v nemocnici bez literatury neměla strádat, i když výběr třeba nebude zrovna podle vašeho přání.
Na téma divného chování účastníků zdejšího bazaru ještě přidám zážitky z posledních týdnů: každou chvíli se mě nějaký nový, neznámý, nově zaregistrovaný uživatel ptá, zda knihu, kterou nabízím v bazaru, mám, a tedy zda je moje nabídka pořád ještě platná. Po mé souhlasné a zevrubné odpovědi se pak takový člověk už nikdy neozve.
Proto podobným průzkumníkům vzkazuji: všechny knihy, které nabízím v bazaru a mám uvedené ve své zdejší Knihotéce, také vlastním, mám je, jsou moje, tak mě prosím neotravujte a neobírejte o čas svými zřejmě poťouchlými a podezíravými dotazy.

binibeca
binibeca 16.01.2017 v 19:36

Ja to právě nemyslela nějak spatne,nevím jak to tady chodi,proto jsem se ptala.prodávající je pokaždé když kouknu k němu na profil prihlasen.i dnes ,když jsem mu opět psala .No počkám ještě chvíli a kdyžtak se slušně omluvím ,ze uz nemám zájem a kouknu na jiné prodejce,kteří mají zájem knihy prodat :-) děkuji všem a přeji hezký zbytek dne

siena
siena 16.01.2017 v 19:40

binibeca, hlavně aby operace proběhla bez komplikací a byla jste v pořádku...

Marthas
Marthas 16.01.2017 v 19:47

To binibeca: Souhlasím se sienou, a dovolím si podotknout, že důležité taky je, aby vás nikdko před operací nepodvedl, když už jsme v tomto smutném vlákně. Nemyslím si, že jste to myslela zle.

binibeca
binibeca 16.01.2017 v 19:56

Siena a marthas děkuji Vám.

Marthas
Marthas 16.01.2017 v 20:01

To binibeca: Za mne není zač, měli bychom si pomáhat.

Skallarix
Skallarix 19.01.2017 v 18:53

@ladyfromskye - Mmmmm..... No a? Neoluxor je také jistě získal levněji. Pokud je přeprodávání zboží podvod, pak jsou podvodníci všichni. Včetně výrobců.

siena
siena 19.01.2017 v 19:00

ladyfromskye, a v čem konkrétně spočívá uživatelčin podvod? A proč uvádíte jen ji, vždyť je tu celá řada uživatelů=antikvářů, knihkupců a dalších "velkoprodejců"...ti, myslíte, neprodávají ty knihy dráž, než nakoupili?!?
Navíc má paní uživatelka ověřený účet, což bylo zaklínadlo všech, kteří hájili zpoplatnění nabídek, jako hlavní nástroj proti podvodníkům. Teď tedy přijde co...kontrola domácích knihoven a účtenek, za kolik si kdo knihu pořídil?!?
Já sice chápu, že Vás to může zlobit, ale vždyť jste si mohla před koupí projet nabídky a aktuální slevy u knihkupců. A tak snad může udělat každý...Váš příspěvek bych spíše čekala v diskuzním vlákně:
http://www.databazeknih.cz/diskuze/o-knihach-7/aktualni-slevy-na-knihy-1330/str-2#new

Text příspěvku byl upraven 19.01.17 v 19:38

ladyfromskye
ladyfromskye 19.01.2017 v 20:21

Pro všechny: Sorry, že jsem chtěla pomoci. Už mě to nikdy nenapadne.

Mila.Kuci
Mila.Kuci 25.01.2017 v 06:50

Dobrý den, někdo k nicku Merlisko? Chci nějaké knihy, ale opět zvláštní. Žádné hodnocení atd.

Skallarix
Skallarix 25.01.2017 v 07:10

@Mila.Kuci - http://www.databazeknih.cz/uzivatele/merlisko-137961 Tato uživatelka? Má dvanáct kladných hodnocení. Nerozumím vám. Zdá se vám to jako podvodné jednání? :-D

Mila.Kuci
Mila.Kuci 25.01.2017 v 10:30

No to je bordel, velebnosti :D! Moje chyba, ale přijde mi, že na mobilu to není vidět - vidím nula. Mrknu na pc.díky

cecetka
cecetka 25.01.2017 v 10:43

Mila.Kuci: Bez problemu to jde videt i na mobilu. Staci jen spravne kliknout.

lastovicatko
lastovicatko 18.02.2017 v 16:12

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

Dandalf2
Dandalf2 19.02.2017 v 14:43

Příspěvek porušil pravidla diskuze, a proto byl odstraněn moderátorem.

PJurista
PJurista 27.02.2017 v 14:42

Dobrý den. Moje přítelkyně si objednala knihu Bábovky od uživatele Owliver, načež jí byla poslána jiná kniha, a na zprávy uživatel neodpovídá, i přestože je online, stalo se vám taky něco podobného?

PJurista
PJurista 27.02.2017 v 14:43

Bylo by dobré sem vytvořit něco na označení podvodných uživatelů.



Vložit příspěvek