Obaly na knihy


reader.007
reader.007 30.10.2018 v 10:43

majanka: nevím co by na tom bylo k smíchu, moje babička do něj knihy balila dost často a když jsem po ní nedávno knihovnu zdědila, je většina těch obalů v tak dobrém stavu, že je, pokud je prodávám, můžu s přehledem použít jako recyklovaný obal k odeslání. Ve své knihovně ráda vidím na obálky/hřbety knih, ale na transport je máloco tak efektivní jako právě voskovaný papír.

Text příspěvku byl upraven 01.11.18 v 14:23

Nočnípták
Nočnípták 01.11.2018 v 01:26

majanka: nejste sama, kdo píše, že spolucestující nemusí vědět jakou knihu čtete. Mne by zajímalo, proč? Já to mám totiž opačně. Já jsem ráda, když to vidí. Už mnohokrát jsem si takhle o knize popovídala se spolucestujícím čtenářem.

majanka
majanka 01.11.2018 v 20:19

Nočnípták:
Mala som zopár negatívnych skúseností, keď spolucestujúci:
- hneď mi vyrapotal ako kniha skončí,
- mal nevhodné poznámky, či nemám peniaze na nové knihy, keď som čítala knihu z knižnice trocha staršieho vydania a na knihe už bolo vidieť, že prešla viacerými rukami,
- komentoval, aká je to otrasná kniha, pritom sám tú knihu nečítal, iba o nej počul.
Keď ide o spolucestujúceho, ktorý ozaj miluje knihy, ten sa slušne opýta, čo čítam a tiež často sa potom tejto knihe, ale aj knihách celkovo, porozprávame.
Aj ja občas sa opýtam na knihu, ale iba vtedy, keď knihu prave odložil. Neruším pri čítaní.
To sú moje osobné skúsenosti z čítania kníh v dopravných prostriedkoch.



Vložit příspěvek