Nono (aneb štrikovna)


TakySimona
TakySimona 23.12.2018 v 09:45

To Eicherik, resp. jeho post o "té hrozné" brožuře:

Mohl byste nám, Eicheriku, vysvětlit vaši motivaci, s níž jste sem ten odkaz na žurnalistický zmetek nakopíroval? A okomentoval ho - jistě výhradně vašímm a nejupřímnějším - názorem?
Chtěl jste se nebát sám?
Chtěl jste nás varovat a cítit se tedy dobrý?
Nebo jsou to právě lidé jako vy, kteří společnost rozdělují vytvářením iluzí falešných ohrožení?

To newtory, resp. jedna z mnoha akcí v mexickém školství:
Nedělám to ráda, protože je to zřetelně naprosto špatná strategie, ale přesto píšu:
Mě osobně tedy škola mentálně nevybavila.
To spíše geny mých rodičů, jejich snaha (marná, pochopitelně! viz výsledek :-) ) o mé vychování, moje vlastní sebereflexe a pak (hlavně!!!) spousta knih a rozhovorů s důvěrnými přáteli, v posledních 15 letech i nějaká videa na netu.

Text příspěvku byl upraven 23.12.18 v 09:47

braunerova
braunerova 23.12.2018 v 09:56

TakySimona: Ten odkaz tam ale dal Skeeve a ne Eicherik. Chtělo by to silnější brýle.

Skallarix
Skallarix 23.12.2018 v 10:21

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

kní
kní 23.12.2018 v 10:25

Sím, já mám dotaz - už tam budem?

Eicherik
Eicherik 23.12.2018 v 10:26

kní: Kde?

Eicherik
Eicherik 23.12.2018 v 10:30

TakySimona: Společnost je rozdělená už dávno. Stačí se zeptat třeba na migraci a nebo na Sorose a utvoří se Vám dva nesmiřitelné tábory. A Eicherik je pouze jedním členem jednoho z těch táborů. Jako optimista si myslím, že toho většího.


Eicherik
Eicherik 23.12.2018 v 10:37

kní, TakySimona: Mám taky jeden dotaz. Jsou ty Lidovky ze kterých je onen článek o brožurce Lidové noviny? Nebo jen někdo použil podobný název, aby se tyto stránky tvářili důvěryhodně?

kní
kní 23.12.2018 v 10:44

Asi jsou to lidovky - článku jsem si všimla, ale nečetla, natolik mě to nezajímá.

kní
kní 23.12.2018 v 10:59

Možná nejsme tak rozdělení, jak se mnohým jeví a jak se mnozí snaží (ne a ano - tedy nemyslím vás někteří hoši zde, ale některé naše frholné, jak by řekl pan Kaplan v překladu pana Přidala, politické představitele, najmě B. a Z.). Pročež budiž uklidňující píseň Čert:
https://www.youtube.com/watch?v=V3uAu1p8zhc

tolojza
tolojza 23.12.2018 v 11:03

to Eicherik: "nesmiřitelné tábory" "barikády" - to je furt stejný bullshit (Orwell) floskule, aby hlava nemusela myslit, stačí kývat - a pak se uprdelit na barikádě nebo v táboře. Pokud Vám to stačí? Je to samo o sobě trest. Tak se klidně trestejte, ale nelifrujte do "tábora" jiné. Pořád si myslím, že stačí alespoň trochu zkrotit blbost a člověk nemusí být v "táboře".

kní
kní 23.12.2018 v 11:06

A teď se kluci. tolojza a Skeeve, o tom tématu zkuste bavit mírně a laskavě - je to nemožné, jistěže, ale proč to přesto nezkusit? Že to neumíte, nevadí! Není to ale zajímavá výzva? ;-)

tolojza
tolojza 23.12.2018 v 11:11

Hezké svátky :-)) https://www.youtube.com/watch?v=WFjzKzD9cc4

kní
kní 23.12.2018 v 11:29

Souhlasím a volám - pověste je vejš, nejlépe až na špici vánočního stromečku a pokud možno né za krk... :-)

Jacck
Jacck 23.12.2018 v 13:48

Merry Christmas Mr Bean
https://www.youtube.com/watch?v=L2UCRNldC3s

mata57
mata57 23.12.2018 v 13:49

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

kní
kní 23.12.2018 v 14:14

On yes, Jaccku!

TakySimona
TakySimona 23.12.2018 v 14:40

to Skeeve:

Omlouvám se, že jsem vám upřela autorství toho komentáře s linkem o té brožurce, která by jistě uspěla na silvestrovském mejdanu dadaistů, ovšem až mezi 3:14 a 4:53, kdy už zbyli jen ti dva sice nezlitější, ale pořád ještě bdící.

Vážně je mi jedno, jestli ten odkazovaný článek byl publikován na oficiálním webu Lidových novin, nějaké jeho parazitní rádobyodnože, nebo na nástěnce klubu veslařů v Příboře. Jde mi o obsah. Jestliže někdo tvrdí, že se politické směřování rodiny dá určit na základě tak formálních marginálií jako jsou zvolený účes nebo hledění dítěte do očí učitelky, pak je buď sám těžký autista a pomáhá si fakt posledním "stéblem", anebo si z potenciálních čtenářů dělá Gutten Tag.

Eicherik jako obvykle zaměňuje příčinu a následek a braunerova(sic!) děkuji za vskutku vyžádanou radu, jak si zvětšit písmo na monitoru.

Po jazyce poznáme je, po jazyce. A ani ho nemusí vyplazovat.

Jacck
Jacck 23.12.2018 v 14:54

ten článek v Lidovkách je krásná ukázka ruské manipulace. O co ve skutečnosti jde? Vyvolat dojem, že celá Západní Evropa je dekadentní a zkažená a zaplavena islámskými hordami a řízená hroznou EU. Jednak to štve jednodušší lidi proti EU, jednak to přihrává polívčičku ruskem ovládaným politikům na domácí půdě (Zeman, Okamura, Robejšek, Klaus mladší apod.) a nahání jim voliče. Docela chytrá strategie. Rusko nám tu manipuluje naše domácí české dolní 3 miliony, aby v jeho zájmu pracovali pro ně a proti našim skutečným zájmům.
https://technet.idnes.cz/rusko-volby-dezinformace-analyza-facebook-internet-research-agency-trump-clintonova-goh-/sw_internet.aspx?c=A181218_182251_sw_internet_pka

Skallarix
Skallarix 23.12.2018 v 14:56

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Skallarix
Skallarix 23.12.2018 v 14:58

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Eicherik
Eicherik 23.12.2018 v 15:00

Za všechno může Putin. :-D

Skallarix
Skallarix 23.12.2018 v 15:05

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Skallarix
Skallarix 23.12.2018 v 15:07

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Eicherik
Eicherik 23.12.2018 v 15:19

Unisono - Za všechno může Putin

https://www.youtube.com/watch?v=JAAe_9ZecXc

TakySimona
TakySimona 23.12.2018 v 15:44

S kamarádem Lubkem, ex-důstojníkem spriatelenej armády, který sa osobne účastnil panelov NAto, jsme jedno nedělní hravé ráno na letišti nezvratně dokázali, že jdeme-li řetezcem důkazů do důsledku, čili prvopočátku, pak za všechno může...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
C čili uhlík.

To je vše, co jsem vám chtěla v roce 2018 říct.

Mějte se především svobodně a nezbaběle.



Vložit příspěvek