Lovci stínů


ProstěAmálka
ProstěAmálka 07.06.2020 v 17:52

Zdravím,
četla jsem sérii knih Temné lsti od C. Clare, která tak trochu volně navazuje na Lovce stínů (smrtelné nástroj, město z kostí atd). Jelikož jsem viděla film, který je docela nic moc, tak jsem byla trošku v obraze... Měla jsem v plánu si pak tuto její sérii přečíst, ale moc se mi její styl psaní nelíbí - moc vše protahuje, podle mne. Ale jde o to, že jsem si nakonec řekla, že to číst nebudu, protože jsem měla co dělat, aby dočetla Temné lsti. No ale nedalo mi to a podívala jsem se na seriál od Netlfixu. A i přestože jsem věděla, jak má vlastně skončit (nevím jak to lépe vysvětlit) a vím, že spisovatelka, schvalovala všechny odchylky od knihy. Tak mne ten seriál v podstatě "neuspokojil" a mám potřebu si to přečíst.
Tak mě zajímá, je tu někdo kdo to četl a zároveň viděl seriál, aby mi řekl, zdali to stojí za přečtení nebo budu zklamaná? A osvětlíte mi prosím Jonatana Morgensterna a Sebastiana Morgensterna?
PS: dokoukala jsem na to především kvůli Alecovi a Magnusovi

Lea_41
Lea_41 09.06.2020 v 10:17

Ahojky,
Četla jsem Nástroje smrti, Pekelné stroje a teď dočítám Temné lsti. Vydělá jsem pár dílů seriálu a film.
Clare je moje nejoblíbenější autorka. Myslím že by Vás série mohla uspokojit. (Miluju styl Clare) Naprosto mě svět lovců stínů okouzlil. Stojí to za to přečíst.
P. S. Johnatan Morgenster a Sebastian je stejná postava.

Text příspěvku byl upraven 09.06.20 v 10:18

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 19.06.2020 v 10:50

A každý, kdo sérii ještě nečetl, bude asi dost zklamaný, protože jediným překvapením během čtení pro mě bylo, že ty dva jsou jeden. Tak děkujeme, snad si tohle nepřečte někdo, kdo ještě nečetl knihu :(



Vložit příspěvek