Jiří vs Michal


triatlet
triatlet 24.01.2018 v 19:22

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

triatlet
triatlet 24.01.2018 v 19:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

kní
kní 24.01.2018 v 19:29

První a nejzákladnější vlastností pro prezidentskou funkci je kandidátova kvalita jako člověka. Samotné prezidentování zas až tak obtížná disciplína není. Ta Zemanova politická zkušenost je spíše na závadu - neboť politik (možná v jeho případě spíš politikář) má moc. A málokdo, kdo je s mocí dlouho v kontaktu, dokáže odolat její destruktivní moci. Zeman je toho učebnicovým příkladem.

Text příspěvku byl upraven 24.01.18 v 19:32

kní
kní 24.01.2018 v 19:31

Triatlete, já s Jacckem souhlasím.

triatlet
triatlet 24.01.2018 v 19:38

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Jacck
Jacck 24.01.2018 v 20:16

triatlet: "Jaccku, zkuste s tím respektováním začít u sebe... "
a to jako proč? Já jsem tady o žádném respektování nemoralizoval. Já tady už asi 2 týdny píšu, že k voličům Zemana žádný respekt necítím ani cítit nechci. Nechci s váma vést diskuzi, nechci se s vámi potkávat, na pivo bych s vámi nešel. Volíte ruského agenta, který akorát rozeštvává společnost.
https://hlidacipes.org/viroza-prichazi-kremlu-proc-milos-zeman-vzhlizi-k-rusku/
Pokud tento elementární fakt nevidíte, a nevíte, proč je to špatně, tak o čem se chcete bavit? Já se totiž s váma nemám o čem.


Alexander1918
Alexander1918 24.01.2018 v 20:17

Já se Vám divím, že s tím trollem dál "diskutujete." Aneb "Už mne tato diskuze unavuje a nic sem do voleb psát nebudu." v 18:09 a v 19:09 opět prokazuje své totalitní myšlenky o tom, jak se má omezovat volební právo, jak jsou ostatní hloupí, atd.

evy2
evy2 24.01.2018 v 21:02

Jacck: Prestan nadavat ludom do hlupych. Nesud inych sam podla seba. Reagujes odsudeniahodnym sposobom. Patris medzi agresivnych, arogantnych, neprijemnych a vnutorne prazdnych ludi, ktori nedokazu pochopit, co sa Ti snazia mnohi slusni a na urovni diskuteri naznacit. Prv nez si dovolis kohokolvek sudit a nezmyselne dopredu odsudit - laskavo zacni sam od seba, pracuj sam na sebe, ries sam seba, svoje vnutro a svoje nedostatky, ktore si nielen v tejto diskusii prezentoval viac, nez je zdrave, unosne a pripustne. Nedokazes prijat iny nazor, nez je ten Tvoj, nedokazes reagovat slusnym a prijatenym sposobom. Nerespektujes nikoho a nic, mylne sa domnievajuc, ze svojimi reakciami, dokazes inych ovplyvnit, pripadne oslovit. Prave naopak, je to vsak Tvoj problem, vratane inych Tvojich problemov, s ktorymi vsak nik z nas - nema vobec nic spolocne. Zariad sa teda podla toho. Zi a nechaj zit.

Richie1
Richie1 24.01.2018 v 23:29

Ono stačí nechat Jaccka psát - a je to to ta nejlepší reklama, proč volit Zemana. Pokud totiž podporují Drahoše lidé typu Jacck, tak ho dokonale zdiskreditují.

Dudu
Dudu 25.01.2018 v 00:48

Člověk nestačí koukat, jak se tady Drahoš Ultras rozjíždějí... Úplně vidím Pražáky, jak se ženou k urnám, aby si to s tím Zemanem konečně vyřídili.

Jacck
Jacck 25.01.2018 v 07:54

evy2, dík za nevyžádané rady, ale na mém postoji k voličům MZ se nic nezmění. Kdybyste měli všem pět pohromadě, tak byste se zeptali sami sebe, proč jste ve stejném táboře jako voliči KSČM a SPD.
https://www.reflex.cz/clanek/volby-prezidentske-volby-2018/84440/havel-by-dnes-nemel-sanci-aneb-proc-cesi-casto-voli-lhare-a-burany.html

bruntal
bruntal 25.01.2018 v 08:55

Jaccku víš co je to medvědí služba?

siena
siena 25.01.2018 v 09:07

Dudu, prosím, nemluv tady o nějakých Ultras, když žádné nejsou. Že tu někteří nesmyslně, stále dokola, nálepkují, všechny nevoliče pana Zemana, kavárnou, vítačema, kývačema, vytahují zákony akce a reakce, aniž by vůbec přemýšleli nad tím, proč jimi nejsou, je jedna věc. Posouvat diskuzi, jak si to nyní učinil, je věc druhá, zcela nemístná a vidím za tím, bohužel dle brzkých reakcí, jediný cíl...jen mne mrzí, že tím prvním "vykopávačem" si zrovna ty. A ostatním zdejším přispěvatelům, novým uživatelům, bych si dovolila navrhnout, aby se porozhlédli po "podobných" již existujících vláknech.

Text příspěvku byl upraven 25.01.18 v 13:23

Jacck
Jacck 25.01.2018 v 09:14

bruntal, vím co je to medvědí služba, ale pochop, že já se tu nikoho nesnažím přesvědčit, aby volil Drahoše. To je v případě Zemanových skaláků stejně nemožné. Házet na ně argumenty je jako krmit osla kvantovou mechanikou. V USA zavládlo po zvolení Trumpa taky zděšení nad části americké veřejnosti, která jej zvolila. Jedna část si myslí, že je třeba s nimi komunikovat, naslouchat jim, snažit se je chápat. Druhá část si myslí, že je zbytečné snažit se cokoliv dělat s oslem. Já holt patřím do té druhé části. Vyhnou se mu, ignorovat ho, nepřijít s ním do styku.

V USA dělali průzkumy, co způsobilo vítězství Trumpa. Výsledek je jasný - rasismus
https://www.vox.com/identities/2017/12/15/16781222/trump-racism-economic-anxiety-study
Zeman útočí na podobně temné pudy a strachy a vyvolává běsy. Jeho voliči se tu teď podivují, že je nemám rád, že je nerespektuju, že jsem na ně agresivní. Ano, to je pravda, ale už nevidí ten důvod, tj že oni sami podporují netoleranci, agresi a nenávist z hradu. Kdo tady šíří "vítači, eurohujeři, dobroserové, havloidi atd"? Pokud toto podporují, tak jsou agresivní a netolerantní. Akorát se jim to vrací. Sami podporují nenávist, opovrhování, sobectví, populismus, demagogii, lhaní.

triatlet
triatlet 25.01.2018 v 09:23

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Alexander1918
Alexander1918 25.01.2018 v 09:26

Milá Sieno, vzývání volebního cenzu, kterým se společnost vrací někam před rok 1789, mi jako "ultra" názor docela přijde. Ale asi máme každý jiný metr, to se holt stává.

Jacck
Jacck 25.01.2018 v 09:44

triatlete, termín Drahoš Ultras je celkem mimo. Já Drahoše neznám, zas tak moc o něm nevím, tj. ruku do ohně bych za něj nedal. Na druhou stranu znám Zemana a vždycky dám přednost naději na změnu před jistotou zla. Vhodnější termín by byl Antizeman Ultra, protože to tu podstatu vystihuje mnohem lépe. Mně nejde v prvé řadě o Drahoše, ale dostat Zemana pryč. V prvním kole jsem volil Fischera, Drahoš nebyl mou první volbou, tak jaké Drahoš Ultra? Ale jsem opravdu naštvaný, naštvaný na to, že máme 15 let na hradě ruské poskoky, naštvaný na jejich voliče a podporovatele, protože nevidí to zlo.

Jacck
Jacck 25.01.2018 v 09:51

knihamouder, ty sem dáš odkaz na ruský desinformační web, hodíš sem iracionální argument o uprchlících a pak máš tu odvahu něco psát o nudnosti přemýšlet? Já na to prostě nemám slov. Já fakt nevím jestli se smát nebo plakat. Víš kdo je Koller?
https://echo24.cz/a/wtUvk/kdo-nam-vysvetluje-situaci-v-rusku-aktivni-udavac-stb
nebo si ho prostě progoogluj, nejlépe s hesly jako Rusko, Putin atd.
je to tady fakt marné. Tentokrát už fakt jdu.

siena
siena 25.01.2018 v 09:52

triatlet, ne. Poukázala jsem jen na dřívější debaty, na formu a tón tamních komentářů, jaké" metry" byly tam...Ano, toto vlákno je omyl, právě po zkušenosti s těmi dřívějšími. Několikrát to tu zaznělo, a sice jsem zaregistrovala smazání i některých zdejších komentářů, přesto tu dále je a příspěvky vypadají dle toho. Ano, mohla bych ignorovat, přesto jsou některé příspěvky pro mne "zbytečné", a že mne mrzí, kdo je píše, že si dovolím odpovědět. Já bohužel na současné situaci nic vtipného neshledávám...

Text příspěvku byl upraven 25.01.18 v 13:24

Dudu
Dudu 25.01.2018 v 09:57

Sieno, oni tady ale jsou. Kdo to nechce vidět, tak to nevidí. Je tady i jedna Zeman Ultras. Ostatní jsou takovými klidnějšími fanoušky, kteří se ostrým střetům vyhýbají.

siena
siena 25.01.2018 v 10:10

Dudu, přijde mi zbytečné používat tyto "chuligánské", fotbalové přídomky. A pokud vím, v prvním kole pan Drahoš získal hlasy i na venkově, takže je i zbytečné používat "Pražáky" jako "špatný" příklad...

Text příspěvku byl upraven 25.01.18 v 10:29

Dudu
Dudu 25.01.2018 v 10:35

Sieno, nemám výstižnější název. Doufám, že mi tohle nesebere Bosák, až bude hodnotit dění na naší politické scéně.

Text příspěvku byl upraven 25.01.18 v 10:53

Sarah01
Sarah01 25.01.2018 v 11:06

knihamouder - nic si z toho nedělejte, žádné médium není nezávislé, ani echo24, všechny někdo platí. A když se podíváte napříč internetem, každé obviňuje to jiné z dezinformací :-)

bubka
bytost
bytost 25.01.2018 v 13:43

Je tu citováno z Parlamentních listů, tak abychom si uvědomili kdo je vlastní...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Parlamentn%C3%AD_listy
Není dobré, nechat se manipulovat a zastrašovat, je čas ověřovat si informace a řídit se vlastním rozumem.

Text příspěvku byl upraven 25.01.18 v 13:45

Tato diskuze byla uzavřena a není možno do ní vkládat nové příspěvky.