Jiří vs Michal


R.E.M.
R.E.M. 22.01.2018 v 07:54

Bytost: Mylná interpretace.
M. Zeman se NEUVOLIL v TV prezentovat své názory formou jednostranné výpovědi. P. Drahoš vyzval prezidenta k duelům a on vyhověl. Na dotaz TV Prima uvedl, že pokud bude touto TV pozván, přijme 1, i 2 debaty v této TV. K (ne)přijmutí debat na jiných TV nepadla ani otázka ani odpověď.
Nabídku dostal od Primy, ČT, Novy a Barrandova. M. Zeman přijal všechny. J. Drahoš přijal dvě. Oba měli právo se rozhodnout podle svého uvážení.

...zvláštní, jak se jakákoliv informace a situace dá překroutit a manipulativně změnit...

Opravdu obdivuji MZ za jeho odvahu a vytrvalost čelit všem pomluvám, útokům a dezinformacím, především v médiích. Spousta jiných by to už vzdala (což je patrně záměrem původců těchto pomluv, polopravd, lží...).

Text příspěvku byl upraven 22.01.18 v 08:09

R.E.M.
R.E.M. 22.01.2018 v 07:56

Dudu: Taky myslím. Dobrá atmosféra. M. Zeman určitě nevypadá jako člověk, kterému to nemyslí. Naopak. :)

Text příspěvku byl upraven 22.01.18 v 07:57

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 08:39

bytost, to proč se drží funkce jak klíště nesouvisí s důchodem, ten bude mít jako prezident i tak dost vysoký. Spíš jde o to, že Rusové ho nepustí. Pro ně je hodně důležitý. Takže i když bude jezdit na vozíku a i kdyby dostal mrtvici, tak rozhodování za něj stejně budou dělat ruští "poradci" Nejedlý a spol.
https://neovlivni.cz/akteri-opozicni-smlouvy-znovu-spolu-jedou-za-jakuninem-na-rhodos/
http://neovlivni.cz/zeman-a-klaus-putinovi-lide-to-se-na-zapade-vi/

bubka
bubka 22.01.2018 v 09:33

Jaccku, nechceš si otevřít vlastní téma diskuze? doporučuju třeba: Co nového u nás v blázinci, nebo Život mezi ruskými trolly, či snad Rusko řídí celý svět, nebo Putin a já?

já jen že by tady diskuze zvěcněla, články kní, nevím jak kdo, ale já přeskakuju, takže bychom konečně mohli přejít k argumentům, ne?

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 09:43

bubka, takže Zeman s Klausem nejeli na Rhodos za Jakuninem? A není Jakunin KGBák s napojením na Putina? To jsou ověřitelná FAKTA a ARGUMENTY
https://nazory.aktualne.cz/komentare/zeman-na-rhodu-uz-nas-ridi-ruske-tajne-sluzby-zrejme-ano/r~8651dec8472b11e4862d002590604f2e/
je fajn, že přeskakuješ články kní a ještě mne vyhazuješ z diskuze. Kdyby tu byla možnost tě zablokovat jako trola, dávno bych to udělal.

Dudu
Dudu 22.01.2018 v 09:47

R.E.M, překvapil mě, že se tam blejsknul i Cimrmanem. Doufám, že mu to Svěrák nespočítá :-)


bubka
bubka 22.01.2018 v 09:53

Jaccku, pochop, na takové špionské diskuzi by ti bylo lépe... nechci tě v žádné případě zablokovat, ale nějak mi přijde, že už té jednotvárné sandy s tebou je až moc.

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 10:09

bubka, takže opět bláboly a žádný argument, co? Vyjádři se k tomu, proč Zeman jezdí na Rhodos na sraz pořádaný KGBákem, který má blízko k Putinovi, a který je na sankčním seznamu, a pronáší tam řeči typu, že sankce vůči Rusku by se měly zrušit? Proč má vedle Zemana na hradě kancelář Nejedlý, který nemá prověrku, a který má opět velmi blízko k ruským špičkám? Proč se Zeman choval jako dobytek vůči americkému velvyslanci Shapirovi
Pokud se na to člověk podívá nezaujatě, tak musí dojít k závěru, že na hradě sedí ruský agent. Těch nepřímých indicií je desítky. Tady jsem zmínil pouze 2.
Chápu že jeho voličům to nevadí, neb jsou blbí jak necky. Ale my voliči vážící si svobody a demokracie se na východní diktatury, kde se vraždí novináři píšící kriticky vůči režimu, orientovat nechceme. Měj se, dál už na tvé trolování reagovat nebudu.

Sarah01
Sarah01 22.01.2018 v 10:12

Včerejší Zemanův jsem neviděla, ale vcelku jsou na něj příznivé ohlasy. I od lidí, kteří ho nevolili a nyní o tom silně uvažují, vzhledem k postoji pana Drahoše.

Alexander1918
Alexander1918 22.01.2018 v 10:19

Pro Jaccka - A proč byl pan Jiří členem Římského klubu? Aha, ono vlastně o nic nejde, že?
(A jen malé doplnění, možná kdyby na ambasádě Spojených států amerických přestali cpát rypák do vnitropolitických záležitostí suverénní republiky, nebyl by důvod se vůči jejím představitelům vymezovat.)
Co mě však dostalo nejvíce - "Chápu že jeho voličům to nevadí, neb jsou blbí jak necky. Ale my voliči vážící si svobody a demokracie..." - Krásná ukázka "noblesního a slušného vychování a chování," které se má (údajně) stát důstojným představitelem rozpolcené společnosti a republiky...

R.E.M.
R.E.M. 22.01.2018 v 10:20

...vedoucí kanceláře prezidenta nepotřebuje podle zákona prověrku,

...šefredaktorku a majitelku webu neovlivní.cz nepovažují za objektivní novinářku. Ale je její věc, jako majitelky, zda web bude proamerický a negativně kritický k Rusku. Prostě určitým směrem vyhraněný a s nějakým názorem tak, jako jiné zpravodajské weby a internetové noviny rozličných názorů.

R.E.M.
R.E.M. 22.01.2018 v 10:24

Dudu: ;-)
Nepochybuji o smyslu pro humor a vtip prezidenta.

Viděla jsem v jednom videu vtipkovat J. Drahoše, taky mě pobavil.

Pokud to bude jen trochu možné, nenechám si ujít jejich společnou debatu.

Text příspěvku byl upraven 22.01.18 v 10:26

Sarah01
Sarah01 22.01.2018 v 10:25

Nakonec Zemanovu cestu na Rhodos schválila vláda. Kdyby ji neschválila, tak by nikam nejel.

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 10:32

Alexander1918, a co je na Římském klubu špatného? Přestaň číst ruské kospirační weby.

bubka
bubka 22.01.2018 v 10:45

Jaccku, už na mne reagovat nebudeš? díky, díky, díky

Alexander1918
Alexander1918 22.01.2018 v 11:10

Ty jsi asi troll, viď? :D

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 11:28

Alexander1918, podle profilovky je ti 20, tak si běž hrát s bábovkama a nepleť se do věcí, kterým nerozumíš.

R.E.M.
R.E.M. 22.01.2018 v 11:41

To je fakt, oba jsou členy podivného Římského klubu.

Alexander1918
Alexander1918 22.01.2018 v 11:49

Pro Hanka_Bohmova Já jsem také neobhajoval pana Zemana, který byl členem tohoto klubu taky, jen jsem poukazoval na to, že pan dokonalý a slušný profesor zase tak dokonalý není.
Pro Jaccka Ach jo, ty asi budeš docela duševní mrzák, což? O politice toho podle tvého vyjadřování vím pravděpodobně mnohem víc než ty, nicméně, abych se ještě vrátil k tvému "stylu" vyjadřování, jestli si myslíš, že mě takový kapitalistický pohůnek, jako jsi ty, dokáže urazit, tak se začni trochu víc snažit.

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 11:59

Alexander1918, jo, on si každý ve 20-ti myslí, že rozumí všemu. Sám jsem nebyl jiný. Osobně by mě zajímalo, co dvacetiletému člověku imponuje na zchátralém starci orientujícím se na Rusko. Druhá možnost je, že jsi prostě jen další multinick místního b(l)bky. Podle toho co jsem pochytil, tak to byl původně jakýsi binýsek či co, pak se nejspíš nějak zdiskredival, tak si založil 5 dalších nicků. Možná jsi jedním z nich, možná ne. Každopádně je podezřelé, jak se spolu s tímto b(l)bkou v diskuzi vynoří vždy dalších 5 obránců, kteří mají totožné názory.

Alexander1918
Alexander1918 22.01.2018 v 12:10

A taky platí, že věk nerovná se automaticky moudrost a slušnost, Jaccku. :)

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 12:33

Alex, jo to máš pravdu. Jsou mladí moudří a jsou staří hloupí, nebo i obráceně. Všechny kombinace jsou možné. Každopádně Zeman je jako lakmusový papírek na ty moudré. Ti na něj reagují alergicky.

bubka
bubka 22.01.2018 v 12:48

ano, to byl trumf, který Jacck vynesl...moudří reagují na Zemana alergicky....poprskala jsem se kafem, nejsem moudrá.... a včíl mudrujte moje nicky, a nicky nicků, když vám moudrý muž zasadil ránu z milosti

Hanka Bohmová - ono by se diskutovalo, kdyby to šlo, ale bohužel, asi to nepůjde, příkopy jsou vykopány a hrůza třese chlívkem. Čím dál tím více si myslím, že by se měla diskuze normálně vyučovat ve škole, aby si děti, když my už to nestihneme, zautomatizovaly reakci na protinázor, zvážení argumentů, vtip i humor do diskuze patří. Hlavně překonat zklamání, když se ukáže, že můj názor není všeobecně přijímán jako jediný možný.......i když, abych pravdu řekla, volba pana Zemana je jediným možným moudrým činem voličovým

Jacck
Jacck 22.01.2018 v 12:59

MÝTY A FAKTA - Prezident Zeman na Nově

Zeman: Dovedl jsem ČR do NATO.
Fakt: Zeman byl premiérem až od roku 1998. O vstupu bylo rozhodnuto již před jeho jmenováním do funkce premiéra.

Zeman: Švédsko má sedm milionů obyvatel.
Fakt: Nemá, je to 10,1 milionu.

Zeman: „Dublin IV. bych nepodepsal.”
Fakt: To máte pravdu, jde o nařízení EU. To prezident nepodepisuje.

Zeman: „Podporoval bych volební povinnost.“
Fakt: Miloš Zeman před prvním kolem řekl, že když nepoustoupí, tak nepůjde v druhém kole volit.

Zeman: „Autor článku v Krasnaja zvezda byl vyhozen z redakce."
Fakt:
1. Krasnaja zvezda existuje, článek ale vyšel na webu TV zvezda.
2. Vyhozen být nemohl, neboť šlo o externího autora.

Alexander1918
Alexander1918 22.01.2018 v 13:01

Pro bubka - Už jen z principu hlásím svou přítomnost... Aby měl Jacck radost, že jeho hypotézy vycházejí... ;) ;) :D

Tato diskuze byla uzavřena a není možno do ní vkládat nové příspěvky.