Dopisování


book_fan
book_fan 29.12.2019 v 10:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Dracek88
Dracek88 20.02.2020 v 17:54

Preji vsem zucastnenim krasne pozdnejsi odpoledne. Na tomto portale casto dohledavam informace ke kniham a autorum. Kdyz me dnes buh vi jak napadl napad najit cloveka, ktery v dnesnim svete neni blazen, ale letadlo... A rad by nasel spriznene letadelko, ktere by si rado vymenovalo rucne psane dopisy o kazdodenostech, delilo se o sve radosti a treba i starosti nebo pohledy z vyletu. A neco vice o me nez pouha informace co jsem? Jsem zena mlada tak akorat. Alfou meho zivota je kocina Lizzi a k ni omegou pesan Roy. My zbojnici zijeme pohyblivym svatkem. S Royiskem jezdivame na vylety po vlastech jihoceskych. Do prirody za prirodnimi pamatkami, do lesu, po filmovych mistech, na zidovske hrbitovy, za historii na hradech, zriceninach a zamcich. Kazdy mame svuj uhel pohledu. Ten muj je jako pres hledacek fotoaparatu a tak jej i zachycuji. Na nasi planetce B612 radi sledujeme ceske filmy, pocinaje cernobilymi filmy az po soucasne. Mam rada filmy dle skutecnych udalosti (zivotopisne a o druhe svetove valce), na motivy kniznich predloh, dokumenty o prirode, o 2 sv.v., o osudech hercu. Po vecerech hackuji plysaky nebo ctu knihy. Zijeme prostym zivotem a i kdyz nemame vse co si prejeme, kazdy den jsme vdecni za to co mame. Budu tise cekat a doufat, ze jsem nekoho oslovila natolik, ze odpovi

makynka911
makynka911 17.06.2021 v 11:33

Ahoj, obnovuji diskuzi, našel by se ještě někdo na dopisování? Jsem těsně před třicítkou a miluji fantasy knihy a také nový žánr LitRPG, ale nevadí mi si na doporučení přečíst i jiný žánr a pak si o knize psát :) jen tedy preferuji ručně psaný dopis před e-maily :)

DarkAvenger
DarkAvenger 21.07.2021 v 14:13

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

DarkAvenger
DarkAvenger 21.07.2021 v 14:19

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

DarkAvenger
DarkAvenger 21.07.2021 v 14:25

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


Pavelina
Pavelina 18.09.2022 v 15:46

Obnovuji diskuzi... Zdravím všechny příznivce klasických dopisů :)
Najdu tu spřízněnou ženskou duši která se vyskytuje někde mezi Aší a Sninou, která by si ráda psala o knihách, aktuálním dění, životě a tak? :)
Mám ráda knihy, umění, svou rodinu, černý čaj, pivo a halušky se slaninou a se zelím ;) Více už bych se představila v dopise :)

newtory
newtory 18.09.2022 v 16:25

Nechcem byť zlým radcom, ale možno by som sa pokúsil túto "požiadavku" umiestniť do niektorého diskusného vlákna, ktoré "frčí" (kde sa tak trochu nezáväzne "plká" a diskutujúcich je tam podstatne viac ako tu) pretože čítanosť tohto vlákna bude minimálna a tým aj možnosť že uspejete bude malá.



Vložit příspěvek