Díky Mistře Knihovníku


Viki9
Viki9 25.02.2015 v 20:47

Mistře Knihovníku
Kdysi tu padlo podezření, že jsi „Mimozemšťan“. Důvodem byla nejenom tvá sečtělost a orientace v knihách nejrůznějšího žánru, ale, a to především, tvá neuvěřitelná výkonnost a množství zájmů a koníčků. Výčet tvých milovaných oborů je až cimrmanovský.
A chápu, že nemůžeš pochopit, že mi lenivci malověrní na tvé inspirativní podněty, za nimiž stojí spousta práce, nejsme schopni ani zareagovat kratičkou glosou.
A přitom vím, že je nás tu moc a moc, co tvé vlákna vděčně čteme – mlčky.

Proto vyhlašuji malou anketu!!!
Koho se to týká, nechť napíše:
a) čtu Pajonkova vlákna pravidelně
b) jsou pro mě inspirací
c) dozvěděl jsem se něco nového a zajímavého
d) knihu jim doporučenou jsem si přečetl
e) těším se na jeho další příspěvky

Stačí si jen vybrat písmena …za mě - Viki9 a) b) c) d) e)

P.S. Nechť je to jak Slavnost světel ve Stínadlech … ať je vidět kolik nás je…

pajonek
pajonek 25.02.2015 v 21:00

Viki, tohle je naprosto zbytečné a mám chut to smazat! To že jsem ti napsal, že jsem nasraný jak se tady veřejně hanobí hlava státu a admin k tomu nečinně přihlíží /protože to je přece demokracie a tohle je správná demokratická diskuze - než by vlákno dávno uzamkl/ a že tady někdo uráží slušné lidi vymýváním mozků ....to je důvod, proč tady nechci být činný .........
Na anketu neodpovídejte !

Viki9
Viki9 25.02.2015 v 21:09

... tady nejde vůbec o tvoji nasranost - jde o to, že se se mnou pořád přeš, že na tvé vlákna nikdo nereaguje, protože lidi nezajímají - a já ti pořád dokola pořád tvrdím, že lidi tě čtou a číst budou ...a že jich je sakra hodně ... a tohle je jediná cesta jak tě ty "paličáku stará" přesvědčit ...

pajonek
pajonek 25.02.2015 v 21:18

....to je až druhá věc .... samozřejmě, že člověk rád něco dělá, když vidí nějakou odezvu
...první věc je pořád a pořád bude spokojenost .... a já tu spokojen nejsem ... jsme na webu o knihách ....kolik si tady přečtu zajímavých příspěvků ???? a přitom musím koukat jak se to tady zasírá .... nebudu to rozebírat ...jsem opravdu někdy znechucený ...

Viki9
Viki9 25.02.2015 v 21:20

pro tebe druhá, pro mne první - jde mi tu jen o čtenost tvých vláken ... na téma Miloš či Karel se odmítám bavit ...
anketa je o TVÝCH vláknech ... a tečka

MichelleS
MichelleS 25.02.2015 v 21:28

Uživatel svůj příspěvek odstranil.


siena
siena 25.02.2015 v 21:33

Ne, že bych o tom zaplevelování, a nemyslím tím jen toto inkriminované vlákno, s Vámi pajonku nesouhlasila.
Také upřednostňuju tu věc druhou.

P.S.: A-E:) jen s tím D jsem ve skluzu...

J. S.
J. S. 25.02.2015 v 21:54

V odpovědi na anketu vyhlášenou v úvodu této diskuse si dovoluji uvést ve stručnosti:
b), c), e).
Zdravím všechny diskutující a přeji hezký večer.

Atuin
Atuin 26.02.2015 v 08:08

No tak to se musím se příznat:-) a,b,c,d,e

Dudu
Dudu 26.02.2015 v 14:57

Odpověď je zde: a,b,c,d,e

keri.H
keri.H 26.02.2015 v 15:37

Odpověď na anektu je b, c, e,

tenax
tenax 26.02.2015 v 16:10

Odpověď na anketu je jednoduchá:
e, protože a, b. c, d.

helenkan
helenkan 27.02.2015 v 11:22

Já se taky přidám.Odpověď na anketu:c,e.

Iwíček
Iwíček 27.02.2015 v 12:01

Také se přidám. Odpověď a - e

hankapimi
hankapimi 27.02.2015 v 12:32

Pajonku, musím se také ozvat k tématu, souhlasím s Viki a Sienou a mám to podobně jako MichelleS, čtu TVOJE vlákna často, ráda a vždycky, když na ně natrefím. Pokud se jedná o žánry a témata, o nichž málo vím nebo nejsou "můj šálek čaje",nemám potřebu se k nim vyjadřovat, ale pokud zabrousím do této oblasti, jsem vděčná za tvé široké obzory a vím, kde hledat a děkuji ti za tvou námahu i tvůj čas ! A pokud potřebuji radu či pomoc, tak vím, kam se s jistotou obrátit, laskavý Mistře Knihovníku !!!
Když jsem před časem po delší době poprvé zabrousila na téma Karel vs.Miloš a Pejsánek, tak se přiznám, že jsem vůbec nechápala ani obsah ani diskuzi a musela se kouknout, jestli jsem správně na DATABÁZI KNIH.. Teď se podobným vláknům programově vyhýbám, nejsou pro mne žádným přínosem ! To jdu radši umýt okna, okopat kytičky nebo upéct vnoučkům buchtu !!!
A ještě mě potěšila Moserová založeným pozitivním vláknem Komu jste pomohli a udělali radost (nebo podobný název) a tímto vám děkuji !
Přála bych si, aby byla na Databázi pohoda a kultivovaná úroveň, protože sem chodím ráda a je mi tu dobře, přestože nepřispívám tak často, jak bych mohla.
Všechny srdečně zdravím a přeji pěkný den

Text příspěvku byl upraven 27.02.15 v 13:11

pavlinda
pavlinda 02.03.2015 v 17:26

Odpověď na anketu:a,b,c,d,e-i když na fantasy jsem ještě nedospěla:-).Karel vs.Miloš bych tady taky nemusela.

Aiwa
Aiwa 03.03.2015 v 10:00

Vzdávám hold svému detektivkovému guru:-): a, b, c, d, e

marlowe
marlowe 03.03.2015 v 10:34

Viki, nemám moc rád ankety (respektive NEVYPLŇUJI je rád), takže na tu tvoji neodpovím konkrétními písmeny, ale souvislým (a snad i srozumitelným) souvětím: Pajonka SAMOZŘEJMĚ ČTU – a to z několika důvodů: jednak píše o knihách (seriálech, filmech), o které se zajímám i já, druhak se díky jeho informacím a doporučením bohulibě rozrůstá moje Harpagonova truhlička nakřečkovaných knih (seriálů, filmů), a třeťak jeho příspěvky (na rozdíl od jiných, nenávistně a štvavě demagogických) přesně odpovídají zadání zakladatele DK, neb se věnují PŘEDEVŠÍM knížkám – a TO je přece ten důvod, proč většina z nás Databázi KNIH navštěvuje…
Tož tak…

A ještě k hankapimi: napsala jsi to strašně hezky, kdyby tu byl někde "palcový čudlík", tak bych ho zmáčknul nejméně dvakrát… :-)

hankapimi
hankapimi 03.03.2015 v 23:03

Marlowe, děkuji.
Snad by bylo na místě zvolat "POHODÁŘI VŠECH ZEMÍ, SPOJTE SE !!!

keri.H
keri.H 04.03.2015 v 10:40

hankapimi: Souhlasím s komentářem. :) Já sama do těchto témat ani nenahlížím, pro mne je databáze knih o tom, že si tu najdu knihy, které mě zajímají a zkouknu diskuze o knihách, kdy jsem kolikrát našla zajímavé knihy, na které bych jinak nenarazila.
A připouji se ke zvlolání o pohodářích.

Viki9
Viki9 04.03.2015 v 11:15

(... prosím přispěvatele tohoto vlákna, aby se drželi původního tématu ... děkuji moc ... Viki9)



Vložit příspěvek