Vyhledávání v sekci zprávy


vladimir3043
vladimir3043 18.06.2018 v 11:19

Často se mi stává, že kupující ve zprávě pro příjemce (u bankovního převodu) neuvede vůbec svoji přezdívku odsud nebo název objednané knihy. Pak je nemožné jen podle jeho pravého jména vyhledat o koho a jaký obchod vůbec jde. Leda bych procházel a rozklikával každou zprávu zvlášť. Pokud ale chodí více zpráv denně, tak je to obstrukční záležitost. To by odpadlo, kdyby šlo ve zprávách nějak vyhledávat jako například v emailech na seznamu.
A také bych uvítal, kdybych si JÁ OSOBNĚ i jednou přečtené zprávy mohl označit znovu jako nepřečtené. Někdy něco přečtu cestou domů nebo v autě a nehodí se mi hned odpovědět. Během dne pak přijdou nové zprávy a já na tu dříve přečtenou zprávu už třeba i zapomenu odpovědět, protože zapadne ve změti ostatních. A nijak označit bohužel nejde.

Text příspěvku byl upraven 18.06.18 v 11:48

Medunkavera
Medunkavera 18.06.2018 v 13:56

Děkuji za příspěvek, protože já to také nedělám. Myslím to, že se nepředstavuji v bankovním převodu přezdívkou. Napíši své jméno a název knihy. To ano. Ale přezdívku ne.
No vida, tak jsem zase o něco chytřejší.
V takových chvílím si vzpomenu na svoji maminku, která říkávala: "Holka, jsem stará, ale furt se učím."
Jdu se podívat, co prodáváte, jestli tam nenajdu nějakou knihu, kterou hledám.

vladimir3043
vladimir3043 18.06.2018 v 14:21

Tak ono každopádně stačí uvést jedno. Buď název knihy anebo přezdívka odsud.
Ale pokud v platbě není uvedeno vůbec nic, jen pravé jméno majitele bankovního účtu, ze kterého to došlo, jde pak těžko identifikovat od koho za co to je. Tedy pokud máte hodně rozpracovaných obchodů.

Pravé jméno zde figuruje pouze v adrese, která se ale uvádí jen ve zprávách. A v těch se hledat právě nedá, jen každou jednotlivě a postupně otvírat a pročítat...

kapyr
kapyr 18.06.2018 v 17:29

Mám to stejně, většinou nezbývá, než počkat, až se dotyčný přihlásí sám, že platbu poslal , nevím proč, ale někdy ve zprávách mezi stranou 1 a 2 nebo dalšími chybí i několik zpráv...



Vložit příspěvek