Štítky/filtry nad Nakladatelstvími

MartinezZ24.03.2015 v 19:01

Mám např. nakladatelství Paseka:
http://www.databazeknih.cz/nakladatelstvi/paseka-92/rn/strana-1

A hrozně rád bych si vyfiltroval jenom knížky s tématikou WWII - nemám jak. Přitom knížky už nějaké štítky mít přiřazeny budou. Přitom vpravo od názvu nakladatelství a vpravo pod/nad reklamní pozicí by se seznam dostupných štítků u knih daného nakladatelství vejít mohlo, byť třeba jako rozklikávací podrobnější filtrování.

PS: V IE11 na Win7 pravá reklamní pozice způsobuje, že se vedle sebe nevejde pět knih, ale jen 4 a pátá je na vlastní řádce samotná. Pak jsou zase 4 knihy a pod nimi pátá atd.

MartinezZ25.03.2015 v 09:42

A když už jsme u toho, tak něco podobného také v sekci Knihy a Štítky.

V knihách si sice vyfiltruji žánr a podžánr, ale chybí mi možnost si dopilovat a dofiltrovat podrobnější vyhledání pomocí štítků. (Naučná lit --- Military --- 2. světová válka + případně další štítky).

Stejně tak Štítky - 2. světová válka mi vypíše všechny knihy s tímto štítkem, ale zase nemám jak si vyselektovat smysluplnější seznam knih např. pomocí konkrétního žánru nebo i dalších štítků, nemluvě o nějakém řazení od nejstaršího vydání originálu apod.

V databázi (Databázi) by mělo jít vyhledávat a využívat nashromážděné informace. Tady bohužel mám jen několik různých a rozdílně se chovajících možností jak si nechat vypsat a zobrazit výsledky, se kterými už dál nemohu nic dělat, takže mám pak třeba 3x něco různého ale ve výsledku neužitečného, protože to stejně musím všechno ručně proklikávat, což mi přijde trochu proti smyslu "databáze". :'(

Bonda22.03.2016 v 18:44

Ano, pokročilé vyhledávání s možností kombinace faset by bylo skvělé, souhlasím.

Jinak mně se navíc zdá, že vyhledávání podle štítků nefunguje. Např. štítkem surrealismus jsou podle mého názoru označeny i knihy, které se pomocí tohoto štítku nevyhledají. Nebo dělám něco špatně?

Vložit příspěvek