Nákup knih


Michaelkaa
Michaelkaa 31.10.2017 v 22:18

Dobrý večer, mela bych takový návrh, který by mohl napomoci spouště lidem ve vyhledávání. Vidím to hlavně u sebe. Bylo by dobře přidat vyhledávání knih u jiných uživatelů, dat to třeba pod autora - vyhledání knih v "chci si koupit", pokud nárazům na člověka, který ma knih spousty, nemám tolik času abych to probírala zanrama, nebo spisovatel a má. Chybí mi tam ta kolonka, co by mi vyhledala hned ty knihy, které já chci koupit. Děkuji a snad to zrealizujete :)

Lector
Lector 31.10.2017 v 23:22

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Michaelkaa
Michaelkaa 31.10.2017 v 23:29

Omlouvam se, koukam ze mobil trochu opravoval. Zjednodušeně, na bazaru uživatele je i vyhledávání dle autora a žánru, dala bych pod to ještě nabídku, aby se ukázali knihy, které aktuálně dany uživatel shání, ma je v "chci si koupit". Špatně se hledá pokud uživatel nabízí třeba 5tisic knih a hledat zrovna ty, které bych rada koupila.

Koka
Koka 01.11.2017 v 09:01

Michaelkaa , vašemu požadavku sice nerozumím, jen na margo rubriky "chci si koupit" poznamenávám: odkdy nemohu vkládat nové inzeráty nabízející mé knihy k prodeji, zkusila jsem oslovit lidi, kteří mají ve svém profilu, v rubrice Chci si koupit právě ten knižní titul, který bych já ráda prodala. S jednou jedinou výjimkou, kdy paní, která zde proklamovala, že si chce knihu koupit, a tak si jí na základě mé nabídky i koupila, mi nikdo nikdy neodpověděl. Přesto však nadále v "chci si koupit" tu knihu vedou. Kdyby šlo o novou produkci, tak bych si mohla myslet, že si knihu nechtějí koupit z druhé ruky, ale pouze čekají na své roční prémie. Jenomže v naprosté většině případů jde o knihy, které už knihkupectví nenajdete, a přesto ti, co si je jakože chtějí koupit, si je ve skutečnosti koupit nechtějí, ani když jim je někdo na tácu nabídne.

šneki
šneki 01.11.2017 v 19:05

Koka: zase bych to tolik nehrotila. Někdo si prostě vede seznam, co si chce koupit v budoucnu a ne zrovna v tu chvíli, kdy mu vy napíšete. Nebo to tam mají pro přátele, aby věděli, co k Vánocům.

Michaelkaa
Michaelkaa 02.11.2017 v 00:08

Ano, též to mám jako seznam, kdy si chci koupit do budoucna tyto knihy, je to opravdu budoucnost. Mě šlo spíše o to, že když kupuji nějakou knihu od toho uživatele, často ještě jdu a knihu po knize projdu, jestli tam není nějaká, kterou chci koupit a mám pak jednotné poštovné a né že na mě pak vykoukne od stejného uživatele o týden později a kupuji jí znovu a znovu platím poštovné. Také odmítám nabídky co mi chodí že mi onu knihu nabízí, neboť jak říkám, mám to jako seznam knih, které bych ráda časem zakoupila a přečetla. Avšak když už nějakou knihu kupuji, vždy koukám, jestli daný uživatel nemá ještě nějakou, kterou bych ráda a musím prokouknout třeba 5tisíc knih. Případně připojit nějakou kolonku co by si člověk dělal seznam o budoucích knihách, které by chtěl jednou zakoupit a to připojit i do vyhledávání u uživatelů?



Vložit příspěvek