Export knih do .xlsx


Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 05.05.2020 v 18:33

Cože? Zkontrolovat si, zda nenabízime něco, co jsme již prodali? Když něco prodám, zmizí mi kniha. Teď už jsem poučena. Příště napíšu kupujícímu: prosím, nedávejte mi palec, ať můžu kliknout, že se prodej neuskutečnil, aby mi kniha z bazaru nezmizela, mám totiž víc kousků a nechci plácat kreditem!
Což je tady pro pojistku v rámci uzavření obchodu. A abychom na jeden inzerát neprodali víc knih, tak se nám to stává bohužel i nepohodlné. Na jeden inzerát se mi ozvali dva lidé. Jednomu jsem knihu dala, druhému v pořadí nabídla něco jiného. A přestože mám obchod s tím prvním stále rozjednaný, inzerát a možnost ohodnocení zmizela, protože mě ohodnotil ten druhý člověk. Jako kdybych knihu měla dvakrát :O s počtem mojich prodaných knih v bazaru hotovej překupník s kontrabandem :D
Když jste něco prodali, zmizí vám to z nabídky. Na jednu stranu fajn, na druhou stranu, na podobné případy, když někomu "nabídnete alespoň něco", tak je to trapný :(

Text příspěvku byl upraven 05.05.20 v 18:34

voshi
voshi 11.06.2020 v 06:45

Tak prosby o import i vlastnich seznamu tu byl jiz pred cca 2 roky jak jsem tak koukal a stale nic. Dockame se teto funkcionalitky?

bh69
bh69 22.10.2020 v 07:51

Nedockame, uz jsem behem let o to zadal nekolikrat a bez odezvy. Vymysli se ruzne zbytecnosti, ale tato jednoducha a pritom prakticka funkce je zrejme na blacklistu ... Resp. export treba vlastni knihoteky se ted udelat da, ale jeho format je nepouzitelny - je tam pouze jmeno knihy a jmeno autora v nevhodnem formatu (J.Herriot apod. - proc nemuze byt prijmeni zvlast a cele jmeno zvlast ? chapu, ze tam je problem v pripade vice autoru, ale tohle reseni je proste na houby). Taky by tam mohlo byt alespon moje a celkove hodnoceni, serie a poradove cislo knihy v serii apod.

Text příspěvku byl upraven 22.10.20 v 07:52

Tealc.EU
Tealc.EU 06.01.2021 v 15:19

Moc se přimlouvám o možnost importovat seznam knih třeba z programu Calibre. Mám několik desítek tisíc knih a opravdu se mi nechce je po jednom vkládat sem. Takže funkce importu by byla super :-)

miso98
miso98 20.01.2021 v 10:32

Ahojte, dostal som sa do bodu kedy mam uz celkom dost vela nakupenych knih a stale si kupujem dalsie. Nemam vsak urobeny zoznam a stalo sa mi, ze som si kupil knihu, ktoru uz doma mam (nakupujem casto z 'druhej ruky'). Chcem si teda urobit nejaky zoznam mojich knih - jednoduchy, prehladny, rychlo dohladatelny.
Mate nejake tipy & triky, aky format pouzit? Mna napadlo jedine zalozit si excel-dokument (autor, nazov, mozno zaner knihy?...) Alebo mozno existuje nejaka appka nato? Vdaka za rady, zelam krasny den
M.

voshi
voshi 01.03.2021 v 09:02

Excel. Abesedni seznam v jednotlivych sesitech autoru/knih.


jansejc
jansejc 05.03.2024 v 22:21

Nebylo by možné do exportu knih v XLS přidat i sloupec s ISBN? Nevadil by i popis atd. Děkuju



Vložit příspěvek