Odsun židů v Polsku


bubka
bubka 28.05.2018 v 08:33

Sarah01 - malér je v tom, že Izrael nastavuje a ještě více nastavovat hodlá pravidla i mimo území Izraele a taky v tom, že vykrádá zdroje v regionu a ty jsou pro tamní státy společné.

asi budete muset ještě více číst a bádat a respektovat.. nedá se svítit.

Zaslouží si svůj stát? Čím si jej zasloužili myslím, čím více si jej zasloužili než Palestinci, Kurdové, Lužičtí Srbové.....tím, že předky některých Němci vraždili ve velkém?
Vzhledem k rozpínavosti a agresivitě Izraele nemohou žít v klidu vedle sebe....

začínám číst knihu finského židovského spisovatele Daniela Katze : Když dědeček lyžoval do Finska... a co se nedočítám?

Přibližně půlka vesnice byli Bělorusi. Obdělávali zem pana Wisockého, škrábali se za uchem a bodře uplivovali. Někteří si půjčili od rotschildů peníze a koupili si od polského pána proužek země. Židé půdo vlastnit nesměli. Čas od času - to když nebyli v stavu zaplatit dluh rotschildovi - posedl Bělorusy zlý duch. Aby si ulevili, uspořádali menší pogrom a povraždili desítky chudých Židů. Skupinka mladých Izraelitů pak jednou utvořila ochrannou gardu, která se vypravila do Palestiny a za zvěrstva, jež jim učinili Bělorusi, se krutě postili - Arabbům...

dobrý postřeh, ne? a od žida.+

Text příspěvku byl upraven 28.05.18 v 08:33

Sarah01
Sarah01 28.05.2018 v 09:24

bubka - prosím, pokud neumíte diskutovat slušně a respektovat odlišný názor, nereagujte na mě, ano? Mám názory jaké mám a nehodlám na nich nic měnit. Děkuji.

bubka
bubka 28.05.2018 v 11:23

Sarah01- dík za komickou vložku je upřesním: hloupost není respektu hodná.

bubka
bubka 28.05.2018 v 11:55

Sarah01 - podívejte se pravdě do tváře, to vy jste začala urážet mne, svými poznámkami o tom, jak umím či neumím dějepisjak dupu či nedupu nožičkami.... a dalšími, já se vám jen směju. Směju se vám proto, že jste nepřinesla žádný argument, jen prostě fandíte Izraeli a já ne, snažím se nefandit nikomu, a protože nemáte argumenty a taky nedokážete argumentovat, popouzí vás, že si někdo, zcela legitimně, myslí a říká něco jiného než vy, a co víc, má dostatek protiargumentů, no to se v životě prostě stává.

a zase píšete nesmysly, mne nikdo nezablokoval, natož několikrát, jen jsem občas rozzlobila lidi vašeho založení. takže se nedivte dál. Už jsme se dost nasmály, a končíme.

Text příspěvku byl upraven 28.05.18 v 12:09

bubka
bubka 28.05.2018 v 12:08

jen k té spravedlivé a nespravedlivé válce, jak prozíravý byl Beneš, když varoval, že vrazi budou vydáváni za oběti, jak přesně se trefil a jak, krůček po krůčku k tomu směřujeme, ukazuje článek s postřehy ke knize Úloha Čechů v dějinách, vydaná podruhé jako Češi v dějinách nové doby, článek zde: http://www.novarepublika.cz/2018/05/pravdy-lzi-ceskych-dejin.html#more

a tak je to mnohdy ve světě s mnoha národními dějinami

Sarah01
Sarah01 28.05.2018 v 12:17

bubka - tak teď teda bavíte vy mě, měla byste si po sobě vše přečíst, abyste viděla, co jste přesně napsala, vaše otázky, které s ničím, co jsem tady napsala, naprosto nesouvisely, vkládání mi do úst názorů, které jsem nikde nikdy netvrdila, ani nenapsala. Už chápu jiné diskutující, že s vámi neztrácí čas, protože vy opravdu neumíte respektovat jiný názor. Urážky od mně nikde nejsou, jenom jsem se pozastavila nad některými daty, o kterých nevíte, nic víc. Údajně máte protiargumenty...já tedy žádné pro mne relevantní nenašla. A domnívám se, že můj názor je také naprosto legitimní, nakonec nejsem s ním sama.
Co se týká hlouposti, zkuste si přečíst zpětně svoje příspěvky zde v různých vláknech, kde například obhajujete v případě vraždy vzít právo do vlastních rukou nebo myšlenku, že komunismus v budoucnu ještě přijde a potom bude dobře. To mě teprve napadala slova o hlouposti, ale seděla jsem si na rukou. Ale přesto uznávám, že na takové názory máte právo.


bubka
bubka 28.05.2018 v 15:33

Eldare80, nezapomeňte po sobe zase tenhle příspěvek smazat, jako obyčejně... co kdyby vás někdy někdo chytil za slovo, hrdino :)

bubka
bubka 28.05.2018 v 15:33

Sarah01 - že nečtete, to mi došlo, dík za potvrzení.

newtory
newtory 28.05.2018 v 16:40

Nie je to tak trocha schizofrénia ? Alebo to alterego je len rozvinutím ega ?
https://www.databazeknih.cz/hodnoceni-knihy/zelvicky-118092
Alebo obidve alias pod jednou strechou.

Text příspěvku byl upraven 28.05.18 v 16:41

bubka
bubka 28.05.2018 v 21:10

newtory asi jo, v každém ze svých převtělení poznám dobro od zla a dobrou knihu od odpadu.

potika
potika 28.05.2018 v 21:28

... Amen ....

EmmaKrizova
EmmaKrizova 30.05.2018 v 22:37

O tématu nic nevím, protože mě to až tak nezajímá. Ale přesto mám něco k diskuzi. Fandím židům, protože z pouště udělali zahradu. Protože muslimové potřebují ropu tam kde židům stačí voda. Protože muslimové mají spoustu států, a židi jeden. V nedělu jedu do istambulu, jestli měnabonzujete na velvyslanectví, budu čekat 24 hodin na bulharské hranici.

bubka
bubka 31.05.2018 v 06:16

EmmaKrizova - a kolikrát jsi tam byla? myslím v celé Palestině, že jsi schopna dát takové poučené stanovisko?
nemají náhodou křesťané více států než muslimové? a nebyli to náhodou křesťané, kteří židy vyvražďovali a vyvražďovat nechali? Němci přece mohli, dle tvé logiky, nechat pořádný kus své země židům, na kterých se tak strašně provinili.

Evropa kdysi fandila Hitlerovi, jak elegantně za pomoci západních velmocí vyřešil odvěký konflikt mezi Čechy a Němci...Mnichov se fakt povedl.



Vložit příspěvek