Knihy za rok 2011

DISKUZE » O knihách


Zlord Antiježíš
Zlord Antiježíš 04.02.2012 v 12:31

sidonie: Aha, tak to potom jo, to je jiná. To se pak dá v pohodě jeden a půl knížky denně stihnout bez ohledu na jejich rozsah :-))))))))))))

Zlord Antiježíš
Zlord Antiježíš 04.02.2012 v 12:58

Nejlepší (bez ohledu na pořadí):
F. Forsyth - Ikona
F. Forsyth - Boží pěst
M. Puzo - Sicilián
S. King - Pod kupolí
E. Hemingway - Stařec a moře
D. Simmons - Kantos Hyperionu
J. Haldeman - Věčná válka
A. Burgess - Mechanický pomeranč
F. Jánský - Nebeští jezdci
A. Christie - Vražda v Orient-Expresu

Nevím kolik jsme toho přečetl, asi kolem 40ti knih. Od září do konce roku ani Ň.

Nejhorší nevím, asi bych nevybral. Opět jsem měl jentak tak čas dostat se k těm o kterých jsem věděl že mi sednou a pravděpodobnost že se mi budou líbit hraničila s jistotou. A opět se mi prodloužila fronta již zakoupených, ale nepřečtených knih na nějakých třicet.

Marwin
Marwin 04.02.2012 v 13:56

Nejlepší kniha mnou přečtená za rok 2011 a asi vůbec v mém životě , je od Jaroslava Žáka "Konec starých časů" a její pokračování "Na úsvitě nové doby".
Poprvé se mi stalo , že jsem po dočtení knihy musel ten zážitek nějak "rozchodit".
A to doslova , chodil jsem po městě asi hodinu , pak jsem se vrátil a knihu začal číst ještě jednou , nedovedl jsem bez ní být.

Lomax
Lomax 04.02.2012 v 14:14

Sidonie Kermack

Nezlob se,ale nevěřím ti. 500 knížek je prostě moc. To by člověk celý rok nemohl vydržet a měl by v hlavě naprostý zmatek. Jediná možnost /i ta je málo pravděpodobná/ je ta,že čteš knihy,které mají pár stránek /červená knihovna nebo sešitová vydání/.
Rok má 365 dní a ty chceš tvrdit,že přečteš 500 knížek? Každý den přečteš jednu a půl knihy? Blbost!

Lidi proboha uvažujte........

Baruzh
Baruzh 05.02.2012 v 15:05

1) a 3)
V roce 2011 jsem přečetla pouze 8 knih beletrie (jsem trapná, jsem trapná, jsem trapná):
- Pochoutka - Barberyová;
- Nevídaní akademikové - Pratchett;
- Římanka - Moravia;
- Noční hlídka - Pratchett;
- Český román - Scheinpflugová;
- Věc Makropulos - Čapek;
- Orlando - Woolfová;
- Podivný regiment - Pratchett;
a potom odbornou literaturu, kterou nikoho nebudu zatěžovat.

Nejvíce z toho na mě zapůsobil Český román.

2)
Nejméně na mě zapůsobila Římanka.

Text příspěvku byl upraven 05.02.12 v 15:18

tyzik.cejka
tyzik.cejka 25.09.2013 v 15:28

rok 2011 byl nějaký smutný filmy byly slabé a o knihách ani nemluvím


petr999
petr999 25.01.2014 v 23:50

O válečném umění, Mistr Sun. Je stále aktuální a užitečná pro život.



Vložit příspěvek