Hvězdičky - procenta


Ječmínek
Ječmínek 02.01.2017 v 09:31

Zajímalo by mě, jaká procenta podle vás odpovídají počtu hvězdiček. Já to mám asi takhle: 5 hvězdiček - nad 90%, 4 hvězdičky - 80-90%, 3 hvězdičky - 60-80%, 2 hvězdičky - 30-60%, 1 hvězdička - pod 30%. Takže když já dám 4 hvězdičky, je to určitě hodně dobrá kniha.

Text příspěvku byl upraven 02.01.17 v 09:32

Naias
Naias 02.01.2017 v 09:50

Každá hviezdička znamená 20 %.

draha.r
draha.r 02.01.2017 v 10:07

Ahoj, teprve se tu vše učím. Poradíte mi, prosím, kde mohu ohodnotit knihu hvězdičkami? jak postupovat? Nemohu na to přijít. Díky

R.E.M.
R.E.M. 02.01.2017 v 11:27

draha.r: V detailu knihy je napravo od názvu 6 šedých hvězdiček. Když najedete ukazatelem myši a kliknete na vybraný počet hvězdiček označí se červeně. První hvězdička znamená 0 z 5 tj. 0 % neboli odpad, 1 hvězdička znamená 20 % atd. Po hodnocení se automaticky přidá kniha do seznamu Přečtených knih.

Marthas
Marthas 02.01.2017 v 22:46

To draha.r: Pak je ještě jeden způsob, rozkliknu knihu, kterou čtu: pod jejím názvem je Přidat do mých knih, na to najedu myší a ukáže se mi přehled se zatržítkama, v tvém případě zatrhnu možnost Právě čtu (ale pokud knihu i vlastníš, můžeš si ji tady i přidat do Knihotéky a spousty dalších věcí), takto si ji přidáš do Právě čtených a, až ji dočteš, v Právě čtených v tvém profilu klikneš na ozubené kolečko, kde se objeví možnosti Do přečtených / Poznámka / Odebrat knihu, (v případech, chceš-li přidat poznámku, k tebou vlastněné knize, dáš Poznámku a nebo pokud se ti kniha nelíbí, to pak dáš Odebrat knihu), jinak dáš Do přečtených, ukáže se ti okénko, v kterém můžeš hodnotit a to jak hvězdičkami, tak slovně najednou. Chceš- li hodnotit pouze hvězdami, ohvězdičkuješ a dáš zavřít (bez komentáře), systém by to měl uložit.... Pak jsou tu i možnosti úpravy data čtení ale tím bych tě teď nezatěžovala... Tenhle systém tu skýtá spoustu možností, bohužel se tu často věci graficky mění a to si pak ani zkušení matadoři nevědí rady - proto při tom, jak ti radím, mám otevřenou další stránku a kontroluju si paměť- to se pak radíme a nebo si stěžujeme v Diskuzi.-))
Doufám, že jsem toho na tebe nevychrlila moc, jak jednou spustím, neumím přestat.-))

Text příspěvku byl upraven 02.01.17 v 22:48

Ječmínek
Ječmínek 03.01.2017 v 10:34

Hanka_Bohmova: Přesně tak hodnotím knihy i já. Ostatní: A právě proto nemůžu souhlasit s tím, že každá hvězdička je 20 %. To bych měl skoro všechny knihy 5 nebo 4 hvězdičkové.


draha.r
draha.r 03.01.2017 v 10:40

To Marthas: Díky moc, super, vůbec nevadí, budu postupně zkoušet. D. R.

Naias
Naias 03.01.2017 v 10:46

Je jedno, koľko percent priradí užívateľ hviezdičkám. Pri výpočte celkového hodnotenia sa berie jedna hviezda ako 20 %, dve ako 40 % atď.

Amater-mlaďoch
Amater-mlaďoch 21.12.2022 v 12:34

Takže když mám 4 hvězdičky a pod tím je celkové hodnocení 29 procent, tak to mám počítat jako dobré hodnocení, s tím, že 29 znamená, kolik lidí to četlo? Vůbec se v tom nevyznám, takže nevím.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 21.12.2022 v 12:43

To je průměrné hodnocení v procentech. Kolik lidí četlo vidíte vpravo v přečtených. Číslo vedle procenta je počet, kolikrát bylo hodnoceno. A když na to kliknete, vidíte kdo dal kolik hvězd a konkrétní lidi, kteří to byli



Vložit příspěvek