Četli jste někdo sérii Škola Noci? Co na to říkáte?

DISKUZE » O knihách


Domča22
Domča22 29.11.2015 v 13:20

Ahoj ja zatím četla jen první díl tak asi nemůžu moc posoudit, ale přijde mo to takové zvláštní a záhadné. Ale zkusím aji další díl, protože jsem zvědavá co se tam stane.:D:)

notburga
notburga 29.11.2015 v 14:00

Mě se to celkem líbilo, i když konec se sfoukl docela rychle (už se to asi autorkách nechtělo natahovat). Mě tam jen docela otravovalo to pubertální zaláskování a klasický milostný trojúhelník, ale mě je 26 - být mladší, vezmu to jinak :)
Pěkné jsou k tomu ty doprovodné, i když příběh Neferet by trošku silnější kafe... :)

keri.H
keri.H 03.12.2015 v 12:38

Četla jsem to už před několika lety. Dočetla jsem 7. nebo 8. dílů, nevím přesně. Jak píše výše notburga, tak na mě to pak bylo moc pubertální zaláskování.
Vím, že tenkrát na to bylo dlouhé čekání v knihovně a nějak jsem pak nemohla si tu knihu vyzvednout, když byla volná, takže jsem to nechala být a nedočetla jsem to s tím, že se k tomu třeba jednou vrátím. Nevrátila. Takže se nemůžu vyjádřit k tomu, jaká byla celá série, ale pamatuji si, že ty knihy, co jsem četla se mi líbily.

Text příspěvku byl upraven 03.12.15 v 12:39

vendy.b.
vendy.b. 11.01.2016 v 00:04

Četla jsem prvních 5 dílů, protože jsem je dostala k Vánocům. Pro mě to byl absolutní propadák. Mám hrozně ráda upíry a podobné věci, ale tohle byla hrůza...



Vložit příspěvek