Christopher Paolini


Kiki C.
Kiki C. 04.08.2012 v 15:46

Co si o něm myslíte? Já si myslím, že je to jeden z nejlepších autorů! Představte si, že začal psát v 15 letech, kdy knihu prodával v kostýmu a skončil psát v 28! Je prostě úžasně geniální! :))

muf
muf 09.08.2012 v 09:55

Musím přiznat, že jsem četla pouze Eragona a nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila, je strhující, promyšlená od začátku až do konce, otázkou ale zůstává, do jaké míry se stane žánr fantasy nadčasovým a díla Christophera Paoliniho spolu s x dalšími bestsellery tohoto typu přežijí i v příštích letech. To, že Paolini knihu napsal už v 15ti letech mě ale taky naplňuje úžasem.

woodward
woodward 20.06.2015 v 16:11

Přečetl jsem to celé, všechny čtyři díly a na tak mladého kluka mi to připadá velmi vyzrálé. Příběh, postavy, prostředí, samotný příběh, všechno "je, jak má být". Nevím, jstli se k tm knihám ještě vrátím, ale první dojem byl velmi dobrý.

any.anna
any.anna 12.08.2015 v 17:04

Já taky četla všechny díly a to že mu v době kdy psal Eragona bylo jen 15 jsem zjistila až když jsem dočetla celou serii a upřímně mně to překvapilo pak následoval obdiv a dnes nechápu jak se v někom tak mladém objeví tolik talentu.

Jane007
Jane007 20.05.2016 v 17:23

Rozhodně je to autor, ke kterému se ráda vracím. V tak mladém věku 4 knihy, které jsou vymyškované do detailů, to si zaslouží obdiv.

Betulefetule
Betulefetule 09.03.2023 v 19:25

Tato diskuze je určena pro všechny milovníky Odkazu Dračích jezdců. Občas mi přijde, že se zrovna fanoušci této série špatně hledají... Takže si zde můžete vylít srdíčko a postěžovat na některé postavy. Nebo si jenom poplakat...třeba kvůli Bromovi.... Pokud možno trochu omezit spoilerování (chápu, že to bude těžké), a nebo pokud se jedná o něco "důležitého" napsat na začátek příspěvku název knihy, ze které to je. Jinak budu ráda za všechny příspěvy :)


4372
4372 04.12.2023 v 21:02

Ahojte, nejsem si úplně jistá jaký to bude mít efekt, ale píšu seminární práci a ráda bych kromě mojí chvály na tohoto autora zminila i názor ostatních příznivců. Jinými slovy, pokud Vám to nebude vadit, budu moc ráda za jakýkoli příspěvek!



Vložit příspěvek