Problém se zobrazováním


Yunnan
Yunnan 11.07.2012 v 12:00

Ahoj,
prosím o opravu zobrazování detailů u knih, při rozkliknutí "více" se údaje zobrazují špatně, viz http://www.databazeknih.cz/knihy/klic-83328
Děkuji

paulhunter
paulhunter 11.07.2012 v 12:05

ahoj, co přesně se zobrazuje špatně? Já to mám v pořádku. Kdyžtak víc popiš, o co se jedná anebo sem vlož printscreen obrazovky. Díky.

Yunnan
Yunnan 11.07.2012 v 12:39

Aha, tak pardon, moje chyba, neověřil jsem si to, na jiném monitoru je to v pořádku. V práci jich máme více a tam, kde většinou jsem, se mi to zobrazuje divně. Omlouvám se :o).

paulhunter
paulhunter 11.07.2012 v 12:41

Není třeba se omlouvat. Tyhle chyby se zobrazováním DK (ale i různých webů obecně) mají nejčastěji důvod v užívání starých verzích prohlížečů, nejčastěji obsah blbne v IE.

Text příspěvku byl upraven 11.07.12 v 12:45

Yunnan
Yunnan 11.07.2012 v 13:44

No, právěže mám Firefox 13 a blbne mi to tu stejně :o)). Ale na jiném PC se stejným prohlížečem i rozlišením je to v pořádku. Jsem z toho nějaký zmatený :o)).

Kron
Kron 28.04.2013 v 09:33

Na stránce s úpravou údajů knih se štítky zobrazují za sebou bez žádného oddělovače mezi nimi


Dan
Dan 28.04.2013 v 11:18

Díky moc, opraveno :)

Koka
Koka 19.05.2013 v 21:39

Několikrát jsem viděla, že nějaký komentář obsahuje pouze dve tři písmena, jakoby ho autor nedopsal.Co se děje, jsem pochopila, až když se totéž stalo mě. Ve svém profilu jsem knihu ze stavu Právě čtu dala do Přečtených, v nabídnuté rubrice k ní vyplnila komentář a odklikla jej - zvěřejněny z něj byly pouze první tři písmena. Šlo by se, prosím, na to podívat, v čem to je?
A dík za všechny vylepšující zásahy!

paulhunter
paulhunter 19.05.2013 v 21:48

Tahle chyba tu bohužel zlobí delší dobu, myslel jsem, že to způsobuje starší verze prohlížeče Internet Explorer. Každopádně napíšu adminovi, aby se podíval speciálně na tuto možnost a pokud by to bylo opravdu ono, tak by se problém konečně vyřešil.

Každopádně moc děkujeme za poskytnuté informace.

Edit: Právě jsem to vyzkoušel, ale mně se komentář uložil celý.. ještě to zkusím v IE. Můžu se ještě zeptat na používaný prohlížeč? Díky.

Text příspěvku byl upraven 19.05.13 v 21:51

Koka
Koka 19.05.2013 v 21:56

Můj prohlížeč je IE. Viděla jsem, že jste na Stoletém staříkovi lezoucímu z okna vyzkoušel/-a, právě tam je v komentářích několik důkazů té poruchy - těch třípísmenkových příspěvků.
Díky.

paulhunter
paulhunter 19.05.2013 v 21:59

Ano, důkladně jsem to teď prozkoušel přes dva profily a chyba je opravdu jen pokud používá člověk IE a zadá komentář při přesunu Právě čtené knihy do Přečtených. Tak už konečně víme, co to způsobovalo. Ještě jednou díky za pomoc při vyřešení dost závažné chyby!

Omnibus
Omnibus 19.05.2013 v 22:49

Mám Internet Explorer 10 a pěkně mi pije krev. Dnes mi například při kliknutí na "Nastavení a úpravy profilu - Kdo jsem" nabízel jen úpravy v HTML, místo v grafickém editoru. Bez jakékoli možnosti to změnit. Tak jsem si stáhnul Mozillu Firefox ... a bez problémů se mi zobrazuje ten grafický editor. Tož tak. IE mi půjde z baráku!
(S ním jsem měl teď problémy i na ČSFD, sekaly se mi GiF obrázky na profilu, dtto: Mozilla bez problémů...)

paulhunter
paulhunter 19.05.2013 v 22:51

Bohužel, s IE jsou neustálé problémy na většině webů, takže opravdu doporučuji přejít na jiný. Ušetří to často spoustu nervů.

Dan
Dan 20.05.2013 v 09:34

Děkuji moc. Pro jistotu prosím vyzkoušejte, ale mělo by to být již v pořádku i v IE.

Koka
Koka 20.05.2013 v 13:13

Až zas něco dočtu a okomentuji, tak to vyzkouším a prověřím, ale zatím víc času trávím tady, než na gauči s knihou! :-))

Geri.g
Geri.g 31.05.2013 v 16:17

kniha:
http://www.databazeknih.cz/knihy/ropny-kolaps-4616
se nezobrazuje v záložce Knihy autora

Dan
Dan 31.05.2013 v 16:39

to Geri.q: Ale zobrazuje se tam jako kniha Vyhorení, což je další vydání Ropného kolapsu, takže je to správně..

Geri.g
Geri.g 31.05.2013 v 23:15

vyhledávač nenajde knihu s názvem Dědic od Cherryh

Geri.g
Geri.g 31.05.2013 v 23:33

to danielson:
pak je tedy kniha duplicitní
http://www.databazeknih.cz/knihy/ropny-kolaps-4616
http://www.databazeknih.cz/knihy/vyhoreni-94587

(píši to sem, když už se to řeší tu)

HTO
HTO 31.05.2013 v 23:46

Mně to Dědice od Cherryhové (prosím, skloňujte ji v Diskusi česky!) našlo:
http://www.databazeknih.cz/index.php?stranka=search&;q=Cherryh%20D%C4%9Bdic&typ=kniha&id=31840

Ronin Roujin
Ronin Roujin 30.06.2013 v 19:42

IMHO žádná zahraniční spisovatelka sna dnepíše tak špatně abychom ji uráželi sexistickým ocáskem ová. No možná jen E. L. James.

HTO
HTO 01.07.2013 v 00:20

Až mi ukážete, jak se dá ve větě „Kniha darovaná Cherryh James“ poznat, zda byla darována Cherryhovou Jamesové, nebo Cherryhové Jamesovou, promluvíme si znovu – jakýpak sexismus; a to jsem si zrovna četl, jak sv. Anselm učil deklinace.

Ronin Roujin
Ronin Roujin 01.07.2013 v 19:17

To je najednu stranu pravda ale na duhou stranu když vidím někde napsané Agatha Christieová tak mi to rve uči ještě týden. je to jako by někdo napsal Vilém Shakespeare. Třeba wiki to píše bez ocásků, stejně tak jsou uváděna jména hereček na csfd.

HTO
HTO 01.07.2013 v 21:55

Se synestesií máte štěstí, totiž že viděné vám rve uši. Co se dá dělat, náš jazyk tak pracuje! Křestní jména se překládala dost dlouho (u monarchů se ostatně překládají dosud), občas to není bez půvabu, stejně jako ruské fonetické psaní cizích jmen. Ostatně buďme za „sexismus“ rádi, aspoň se například pozná, zda je autorem textu žena nebo muž, co by za to jiní jazykové dali. Nejsme v přechylování konečně sami, zeptejte se slečny Sigurðardóttir; a mezi námi, Wiki nebo csfd nejsou žádná autorita (obzvlášť Wiki) – pokud vím, jména se nemají přechylovat jen tehdy, jde-li o jakousi pseudonymní „obchodní značku“ (Greta Garbo), o J. K. Rowlingové byste asi neřekl Rowling; nebo jo, co já vím...

Koka
Koka 08.07.2013 v 00:01

Dnes v DK přibyly minimálně dva komentáře ke knihám, jejichž sledování mám nastaveno. Ani do Zpráv ani do Upozornění jsem však o tom avízo nedostala. Je něco té funkci? Onemocněla, nebo je jenom dočasně mimo provoz, nebo přestala úplně fungovat? Měla bych si sledování komentářů a diskusí ke knihám nastavit opětovně?



Vložit příspěvek