Čtenářská výzva

Fifth Element01.02.2021 v 00:59

Tak úplně nevím, jestli ie to z pohledu výzvy chyba, ale zařadila jsem podruhé přečtenou knihu do jedné ze skupin a stále se mi tváří, jak kdyby čekala na přečtení.. To asi nebude zcela záměrem nebo ano? ???? ????

xjane11.10.2021 v 15:05

Dobrý den, stalo se mi právě to samé, už jsem to řešila, myslím, loni, ale nikdo mi neodpověděl...

Lenka.Vílka11.10.2021 v 16:01

No, je to trochu složitější. Proč? Nevím, asi je to právě kvůli těm dvojitým čtením, jak s tím byl problém a furt se to technicky ladilo. Tak tady to lze vidět dokonale...

Nesmí se to evidentně dělat přes knihu. Tj přečteno další vydání a dát do výzvy. To je pouze polovina kroku. Tak se vám obálka zešedivý. Potom si najedete do výzvy. Jako když si knihy do výzvy cvakáte dopředu. Přes ozubené kolečko u šedé obálky dáte znovu přidat do přečtených a potom vás to znovu navede, jaký když to děláte u knihy. A obálka se sbarví. Asi někdo nedomyslel postup. Ale jo, jde to. Jenom trochu zdlouhavě. Ale ne, není to technická chyba.
Teď odzkoušeno. Takže jsem si s tím jenom trochu pohrála a mám to. Snadný ;)

Postup máte. Buď podle něj jeďte. Nebo napište na technciky, zda by to nešlo udělat na míň klikání. Je to na vás. Ale žádná technická chyba tam není. Jenom si to musí uživatel vošahat...

Text příspěvku byl upraven 11.10.2021 v 16:05

xjane11.10.2021 v 16:57

Děkujeme za návod

Lenka.Vílka11.10.2021 v 17:02

xjane: není zač. Já žádnou takovou knihu ve výzvě nemám, tak mě nad tím doposud nenapadlo ani přemýšlet, ale jde to :)

xjane11.10.2021 v 17:04

Lenka.Vílka: Máte pravdu, sice je to složitější, ale jde to... Povedlo se bez problémů. Děkuji.

Vložit příspěvek