Thajské masáže a jiná dobrodružství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sesbírejte nejneslučitelnější povahy a vyšlete je společně na měsíc do jihozápadní Asie - Thajska, Barmy, Laosu, Malajsie a Singapuru. Manažerka, alkoholik, flegmatik, cholerik a všudybýlek „všechno znám, všude jsem byl a všemu rozumím“ -, tak by to mohli namíchat snad jen pejsek s kočičkou. Výsledkem je veliká legrace prošpikovaná neuvěřitelnými příběhy a vtipnými dialogy. Nabízím vám tuto směs k ochutnání. Nechte se unést dálavami - Bangkok a jeho paláce, hory a sloni na severu, mlžný Mekong, moře a ostrov Phi-Phi, který chvíli po nás smetla vlna tsunami, Kuala Lumpur s Petronas Tower a kosmopolitní Singapur s čínskými chrámy i nočním životem. Takže - posuďte sami a hlavně se dobře bavte! ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85986/thajske-masaze-a-jina-dobrodruzstvi-85986.jpg 3.821
Žánr
Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno, Brána
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (6)

Diskutovat
nightlybird
06.11.2011

Kačenka007 – nejspíš už si to děvenko nepřečtete, předpokládám, že po neúspěchu své reklamní akce se tady neukážete, ale přesto tady přidám pár slov – víceméně pro další čtenáře. Jsem okouzlen svým označením „tajemný“ – jsem tady už pár pátků a jste první kdo si toho všiml, takže pokud nejste zřejmě náročný čtenář, jste bezesporu bystrá pozorovatelka. No, nemám ale v nicku 007 jako někteří a nemám tedy právo zabíjet, i když se přiznám, že bych na to kolikrát měl i docela chuť. Neurážím žádné čtenáře – pokud jste měla pocit, že jste uražena, budiž. Omlouvat se ale nebudu, jednak vás za čtenáře nepovažuji a jednak jsem vám nic urážlivého neřekl. Vyjádřil jsem jen svůj názor na vaše vystoupení na tomto webu, nic víc, nic míň. Omluvit byste se měla spíše vy, za doslova urážlivou představu o inteligenci všech zdejších účastníků. To jste si opravdu myslela milá kačenko007 (a přidružené nicky), že vám to tady zbaštíme? A vaše výkřiky o totalitě jsou docela směšné – věci, které jsem já ve vámi zmiňované době prožil, vy neznáte ani z doslechu a v knize, kterou jste tak vyzvedla a na kterou jste pěla(i) oslavné pajány se o nich dozajista nedočtete.

Captain
05.11.2011

Ty reklamní komentáře jsem smazal já. Když už chcete dělat reklamu na vlastní knihu, tak byste mohla být dostatečně chytrá na to, abyste alespoň pokaždé upravila stylizaci textu. Váš styl smajlíků byl u všech komentářů stejný a nedá se říci, že by to byla zrovna běžná forma. Pokud budete nadále uveřejňovat neplacenou reklamu, budu vás mazat a nakonec to stejně skončí vaším zablokováním.

kacenka007
05.11.2011

Třeba je to náhoda nebo to tam dal někdo z diskutujících... koukám, že můj předchozí komentář také zmizel, holt totalita... děcka, jdem jinam!!

Titi
05.11.2011

Autorka se k tomuto nemusí nijak víc vyjadřovat. V době, kdy se tu psaly oslavné komentáře na její dílo se tu objevil i její inzerát. Že by náhoda nebo někdo jiný? Já o tom dost pochybuju. http://www.databazeknih.cz/bazar-knih-autora/alena-harnova-28470

verunka007
05.11.2011

I když jsem už nechtěla psát, také se přidávám:-) tresty za jiný názor byly v totalitě a ta je snad už za námi!! kniha se vám líbit nemusí, hlavně že se líbí těm, co ji četli...
Takže good luck Vašim stránkám a nechte čtenářům jejich názory...

kacenka007
05.11.2011

Vážený pane tajemný "nightlybird", nevím, co Vám vadí na to, že se pár čtenářů vyjádří ke knize. Včera jsem měla kolaudaci bytu a už nevím kdo tu knihu vytáhl. Celý večer jsme se super bavili a teď z ní máme kultovní knihu. Kamarádka chtěla ráno také napsat a volala mi o Vašem "příspěvku", pokud se to dá za příspěvek považovat. Nevím, proč urážíte své čtenáře a návštěvníky webu, asi si jich dost málo vážíte. Píšete, ža utorka měla drzost napsat knihu, ale vy máte drzost jedině k tomu lidi pomlouvat. Chcete naše názory a pak z nás děláte podvodníky a blbce, to si ale nezasloužíme. Možná bychom měli autorce napsat, aby se třeba také vyjádřila? Nevím o jaké reklamě mluvíte, ale knihu jste tam měli zadanou Vy, my jen přidali komentáře. A jestli jste s ní měli problémy, tak si vylévejte zlost na někom jiném než na nás.
Pokud byste byl takový frajer, jakého ze sebe děláte, tak se minimálně omluvíte... ale předpokládám, že tohle také smažete, abyste si mohl říkat, jaký jste borec:-)
Přeji Vám hodně štěstí, snad Vám tady nějací čtenáři zůstanou, pokud je nebudete moc pomlouvat:-)
Vaše zřejmě už ex-čtenářka Kateřina

Autor knihy

Alena Harnová
česká, 1974

Kniha Thajské masáže a jiná dobrodružství je v

Přečtených27x
Čtenářské výzvě2x
Knihotéce2x
Chystám se číst3x