10 důvodů proč mít profil na Databázi knih

Navštěvujete Databázi, ale ještě jste se neodhodlali vytvořit si profil? Podívejte se, jaká je to chyba, a proč byste ji měli napravit. Databáze knih je zdarma, profil si vytvoříte za pár minut, a poté můžete využívat všechny funkce webu, které bez profilu nemáte. Například:

 1. Přehledná evidence knih i autorů

  Přečtené knihy, Chystám se číst, Chci si koupit, Oblíbení autoři,... Samozřejmostí je tvorba vlastních seznamů, které si můžete jakkoliv pojmenovat a v případě potřeby exportovat do Excelu. Také si můžete prohlížet různé grafy.
 2. Hodnocení knih, povídek,...

  Prostřednictvím hvězdiček a komentářů můžete hodnotit knihy i povídky
 3. Bazar knih

  Nakupujte a prodávejte knihy v našem bazaru, dostávejte upozornění na nové inzeráty
 4. Tisíce eknih zdarma ke stažení

  Vybírejte a stahujte si u nás tisíce eknih zdarma. Nemusíte mít hned čtečku eknih, lze je číst i na mobilu nebo tabletu.
 5. Přehlednější web bez reklam

  Za symbolických 99 Kč si můžete na 1 rok vypnout všechny bannerové reklamy, a web mít ještě přehlednější
 6. Čtenářská výzva

  S desítkami tisíc dalších uživatelů se můžete pravidelně účastnit celoroční Čtenářské výzvy i jejích starších ročníků = zkusit přečíst za rok 20 knih podle 20 předem daných témat
 7. Největší čtenářská komunita

  Staňte se součástí největší knižní komunity 433 tisíc uživatelů, a sledujte aktivitu oblíbených uživatelů; také si s nimi můžete posílat soukromé zprávy
 8. Nové knihy oblíbených autorů

  Vytvořte si seznam Oblíbených autorů, a jakmile někdo z nich vydá novou knihu, dostanete od nás upozornění
 9. Získejte knihy, které si přejete

  Chcete dostat darem knihy, které si přejete? Vaši blízcí dostanou speciální odkaz, na kterém uvidí seznam knih, které si přejete, a pak Vás např. k narozeninám mohou potěšit těmi správnými knihami.
 10. Upozornění na nové příspěvky u oblíbených knih

  Budeme za Vás sledovat nové komentáře a diskuzní příspěvky u Vámi zvolených knih, autorů, povídek nebo diskuzí, takže Vám nic zajímavého neunikne
 11. Odznaky a statistiky čtenosti (bonus)

  Můžete sbírat odznaky (bronzový až platinový) za čtení knih, hodnocení i aktivitu na webu. Zároveň můžete sledovat grafy a statistiky svého čtení.

Důvodů bychom vymysleli mnohem více, přesvěčte se však sami:

Vytvořit profil

TIP: Jaký je příběh Databáze knih?