Zuzanka45 Zuzanka45 komentáře u knih

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Popravdě, nevím co napsat. Kruté.

17.02.2022 4 z 5

Deník Anny Frankové Deník Anny Frankové Anne Frank

Moc krásné, ale i moc smutné. Pocity u této knihy byly všemožné.

09.01.2022 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Milá kniha, která se čte opravdu sama. Do čtení jsem se nemusela vůbec nutit a bavilo mě to. Určitě je lepší si nejdřív přečíst knihu a potom se podívat na film, jinak tušíte co bude následovat. Kniha se mi líbila, jsem prostě romantická duše. Nejlepší byla Kitty, ty její hlášky stály za to. Knize bych ale vyčetla to, že co stránka to nějaké jídlo. Měla jsem furt na něco chuť. Popcorn, brownies, muffiny, medvídci, cukroví, čokoláda, toasty, cheeseburgery, hranolky, smažák...asi chápeme - jídlo, jídlo a zase jídlo.

18.02.2021

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Krátká, odpočinková, pěkná kniha. Parádní na vypnutí myšlenek..

06.09.2020 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Četla jsem 1.dil a hned poté až třetí.
Knihu jsem naprosto pochopila, protože nijak moc nenavazovala, a když ano autorka to bezvadně vysvětlila. U knihy jsem se zasmála. Skvělé odreagování, žhavé popisování..

29.08.2020 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Příjemné, odpočinkové, milé a dráždivé čtení

28.08.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Knihu jsem přečetla raz dva. 5*

25.08.2020 5 z 5

Americká hvězda Americká hvězda Jackie Collins

Fajnová kniha, někdy byla celkem ostrá, ale bavila mě.

08.06.2020 4 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Jsem ráda za takové knihy. Díky nim se vyrovnávám se smrtí mých blízkých.. tato kniha mi ukázala, že i ti druhý se cítí špatně, protože nevědí jak jednat s pozůstalými, i když bývali jejich přáteli. Od knihy jsem tolik neočekávala, ale oslovila mě a mile překvapila. Takže doporučuji! :)

08.06.2020 5 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Krásná oddechová kniha. Doporučuji :)

První konec První konec Lauren James

Moc fajn kniha a hezký nápad. Plánuji si koupit i pokračování.

Žárlivka Žárlivka Barbora Robošová

Fajn kniha. Přečetla se za chvilku. Žárlivka sice byla až moc žárlivá, občas to bylo až přehnané, ale je pěkné si uvědomit, kam až to může zajít. Jsem ráda, že jsem knihu dočetla, jelikož trochu žárlivá jsem a určitě to nebylo na škodu. - 1 hvězdička za až přehnané žárlení :))

02.02.2020 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha je moc pěkná, překvapila mě. Brzy si koupím ,,Všechno, co jsme opustili".

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Kniha je přesně taková, jak o ní sám název vypovídá. U knihy jsem se pobavila. Spencer je playboy, který nakonec zjistí, že má štěstí půl života na dosah ruky. Chemie hlavních postav byla skvělá. Je to taková jednohubka, kterou máte přečtenou hned.

14.02.2024 4 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tato série splňuje přesně to, co splňovat má - oddechové, vtipné, sarkastické a romantickoerotické čtení. Příběh v knize se mi moc líbil, troufám si říct, že z celé série je nejlepší zároveň s Jejími třešničkami.

18.01.2024 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Od příběhu jsem toho moc nečekala, protože kniha má hodně negativních recenzí, což teď, po přečtení moc nechápu, mě kniha mile překvapila. Kniha byla hezká, četla se rychle a hladce, děj utíkal + ta nádherná obálka. Hlavní hrdiny jsem si zamilovala - hlavně Průzkumníka. Příběh je plný dobrodružství, akce, lásky, myšlenek. Celou dobu jsem byla napnutá, jak to všechno dopadne. Není to typická lovestory, ale mě to pohltilo.

07.01.2024 4 z 5

Dvě prázdná místa Dvě prázdná místa Zuzana Holčíková

Jedná se o volné pokračování knihy Hra na druhou, což je skvělé, protože i člověk, který nečetl 1. díl pochopí, o co v tomto dílu jde. V tomto dílu se jedná hlavně o Nelu, řeší své pocity.. do půlky knihy mi chyběl na scéně Ben, od druhé půlky se kniha nedala odložit. Všechny postavy mám svým způsobem ráda. (Nejvíc Bena!). Opět v knize nechyběl zvrat a pocit, že musím vědět, co se bude dít dál. Mám radost za tak hezké zakončení příběhu Nely a Bena. Ta obálka je prostě nádherná! A lepší název bych nevymyslela.

21.12.2023 4 z 5

Hra na druhou Hra na druhou Zuzana Holčíková

Už po pár stránkách mě kniha začala bavit. Příběh mě vtáhl do děje a já jen čekala, co se bude dít dál. Stránky ubíhají rychle a děj vás stále udržuje v pozoru. I přes to, že je kniha hubená, stalo se v ní tolik veselých i smutných událostí. Bena jsem si docela oblíbila. Líbilo se mi, jak každá kapitola začínala moc pěkným citátem. Monogol pro Nelu byl třešnička na dortu.
Doporučuji a sama se brzy pustím do volného pokračování!

16.12.2023 4 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Jsou jen 2 typy lidí - ti, co sérii After propadli, a ti, kteří ji nenávidí. Já jsem sice typ první, ale občas mě nějaké ty scény fakt štvou a připadají mi až moc přitažené za vlasy. Opět je v knize typický kolotoč: hádka - sex - hádka - rozchod - sex - hádka - sex . Hardin se někdy chová jako naprostý dětinský hlupák a sobec ale jsou časy, kdy ho mám i ráda. Tessu jsem v tomto díle docela i chápala, ale občas mi bylo líto Zeda a Trevora (co si budeme). Kniha se čte moc dobře. Určitě doporučuji nejdřív přečíst knihu a pak až shlédnout film, protože kniha je o mnoho více obsáhlá, jak je to i v předchozích dvou dílech. Myslím, že tajemství, které vyšlo na konci najevo, nikdo nečekal.. Kniha má opět otevřený konec a já se brzy vrhnu na další díl.

12.11.2023 4 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Kniha mě bavila, nevím proč má má databázi tak malé hodnocení. Já s ní byla naprosto spokojená. Ideální lovestory na odpočinek.

02.08.2022 5 z 5