ŽanKaa ŽanKaa komentáře u knih

Betónová blondína Betónová blondína Michael Connelly

Wow.Aj napriek tomu,že časť deja sa odohráva v súdnej sieni,kniha je neskutočná.Ostatne ako všetky od MC.

22.11.2015 5 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Úžasná kniha.Jedna z najlepších čo som od Joy čítala a to som ich čítala naozaj veľa.

28.09.2015

Zachráníš mě ráno Zachráníš mě ráno Joy Fielding

Nebola zlá,ale mám iných favoritov od Joy.

16.08.2015 3 z 5

Neúplná mozaika Neúplná mozaika Joy Fielding

Nebyť zápletky s Colinom,bola by to taká klasická kniha pre ženy o problémoch každodenného života.Niečo na štýl T.V.Kelleovej.No práve tým,že Joy do svojich kníh vkladá napätie,sú jej knihy tak skvelé.

16.08.2015 4 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Opäť ďalšia skvelá kniha od JF.Čítala som ju 2 krát.

12.08.2015 3 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Kniha napínavá od začiatku do konca.Prečítala som ju "jedným dychom".

10.08.2015 5 z 5

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Opäť jedna skvelá kniha s prekvapivým záverom.

10.08.2015

Město kostí Město kostí Michael Connelly

Prvá,ktorú som od MC čítala a nadchla ma natoľko,že k nej pribudli ďalšie štyri a všetky rovnako skvelé.

22.11.2015

Poslední šance Poslední šance Michael Connelly

Fantastická kniha.Páčilo sa mi,že sa v nej vyšetruje starý,nevyriešený prípad.Harry opäť nesklamal.Knihy s ním sú najlepšie.Obľúbila som si ho.

11.11.2015

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Ďalšia skvelá a zábavná kniha.

11.10.2015

Mrtvá světice Mrtvá světice Kathy Reichs

Neskutočná kniha.Nedokázala som sa od nej odtrhnúť.

11.10.2015

Pamatuj na mě Pamatuj na mě Mary Higgins Clark

Od MHC som prečítala takmer všetky knihy a túto si pamätám aj s odstupom rokov.

09.10.2015

Za řekou Styx Za řekou Styx Patricia Cornwell

Prečítala som všetky knihy od PC s Kay a ani pri jednej som sa nenudila.Vždy sú napínavé.Toto je jedna z nich.Doporučujem čítať knihy postupne.Lepšie tak pochopíte povahy Kay,Peta či Lucy a Bentona a tiež ich vzťahy.

04.10.2015

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Zatiaľ sa mi nestalo,že by ma nejaká Cobenova kniha nebavila.Toto bola prvá,ktorú som pred rokmi od neho čítala,no stále si vybavujem niektoré detaily.Bola aj sfilmovaná,ale kniha je kniha.

09.09.2015

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Mne sa kniha veľmi páčila a aj keď väčšinou dobre predvídam koniec,tento krát som si až takmer nebola istá.

20.08.2015 4 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Záver ma až tak neprekvapil,lebo som ho tak trochu čakala,no aj tak sa mi kniha páčila a chvíľami bola naozaj vtipná.

16.08.2015

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Ďalšia úžasná kniha,aj keď miestami až príliš drsná.Určite stojí za prečítanie,hlavne teda preto,že takéto veci sa dejú aj v reálnom svete.

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Napínavá,mrazivá a záver?Pre mňa šokujúci,nečakaný.

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Neskutočná kniha.Nedokázala som sa od nej odtrhnúť.

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

Čítala som od Tess takmer všetky knihy a všetky sú rovnako dobré a veľmi napínavé.Zbožňujem ju ako autorku.