ŽanKaa ŽanKaa komentáře u knih

Město kostí Město kostí Michael Connelly

Prvá,ktorú som od MC čítala a nadchla ma natoľko,že k nej pribudli ďalšie štyri a všetky rovnako skvelé.

22.11.2015

Betónová blondína Betónová blondína Michael Connelly

Wow.Aj napriek tomu,že časť deja sa odohráva v súdnej sieni,kniha je neskutočná.Ostatne ako všetky od MC.

22.11.2015 5 z 5

Park ozvěn Park ozvěn Michael Connelly

M C opäť nesklamal.Knihu som prečítala tak povediac jedným dychom a Harryho mám stále radšej a radšej.Za mňa 5 hviezdičiek.

15.11.2015 5 z 5

Poslední šance Poslední šance Michael Connelly

Fantastická kniha.Páčilo sa mi,že sa v nej vyšetruje starý,nevyriešený prípad.Harry opäť nesklamal.Knihy s ním sú najlepšie.Obľúbila som si ho.

11.11.2015

Temné proudy Temné proudy Michael Connelly

Úžasná kniha.Napínavá od začiatku až do konca.Nedalo sa od nej odtrhnúť.Teraz hurá na Poslednú šancu.

18.10.2015

Dokonalé rande Dokonalé rande Alexandra Potter

Super oddychovka.Myslím,že každá z nás má svojho vysnívaného hrdinu.

Kto je to dievča? Kto je to dievča? Alexandra Potter

Mne sa kniha páčila.Zaujímavý námet.

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Ďalšia skvelá a zábavná kniha.

Mrtvá světice Mrtvá světice Kathy Reichs

Neskutočná kniha.Nedokázala som sa od nej odtrhnúť.

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Ďalšia výborná kniha.

Pamatuj na mě Pamatuj na mě Mary Higgins Clark

Od MHC som prečítala takmer všetky knihy a túto si pamätám aj s odstupom rokov.

Noční pláč Noční pláč Mary Higgins Clark

Výborná kniha a súhlasím.Má až hororové prvky.

Za řekou Styx Za řekou Styx Patricia Cornwell

Prečítala som všetky knihy od PC s Kay a ani pri jednej som sa nenudila.Vždy sú napínavé.Toto je jedna z nich.Doporučujem čítať knihy postupne.Lepšie tak pochopíte povahy Kay,Peta či Lucy a Bentona a tiež ich vzťahy.

04.10.2015

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Úžasná kniha.Jedna z najlepších čo som od Joy čítala a to som ich čítala naozaj veľa.

28.09.2015

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Čítala som všetky knihy od Virginie Andrews a toto bola jedna z najsilnejších a najsmutnejších.

20.09.2015

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Túto knihu som práve dočítala a zanechala vo mne ako vlastne všetky Cobenove knihy silný dojem.Ani na sekundu som sa nenudila a nemala chuť odložiť ju ako sa to pri niektorých knihách stáva.Síce
ma opäť nesklamala moja intuícia a tušila som kto za všetkým stojí dosť dlho dopredu,ale aj napriek tomu dávam pomyslených 10 bodov z 10.

18.09.2015

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Coben je skrátka "pán spisovateľ" a táto kniha je opäť toho dôkazom.

09.09.2015 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Zatiaľ sa mi nestalo,že by ma nejaká Cobenova kniha nebavila.Toto bola prvá,ktorú som pred rokmi od neho čítala,no stále si vybavujem niektoré detaily.Bola aj sfilmovaná,ale kniha je kniha.

09.09.2015

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Mne sa kniha veľmi páčila a aj keď väčšinou dobre predvídam koniec,tento krát som si až takmer nebola istá.

20.08.2015 4 z 5

Ztracená Ztracená Joy Fielding

Záver ma až tak neprekvapil,lebo som ho tak trochu čakala,no aj tak sa mi kniha páčila a chvíľami bola naozaj vtipná.

16.08.2015