Žanek_Hantec Žanek_Hantec komentáře u knih

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Těžké hustopeč!. Špicová bichla. V tem Améru měli až do vosumdesátech jařin v šaškecech betálné sport - lobotomiju. Hlavní humusák ju praktikoval jako svýho konička. Doporučuju silném náturám.

20.05.2024 5 z 5

Mrazivá noc Mrazivá noc John Lutz

Pátá bichla v sérii byla rozvláčná, málem sem to vzdal. Voproti Nočnímu pókovi béčko máslo. Asi lepčí než božčina Babička nebo lojzovo Z Čech až na konec světa, ale žádná hitparáda. Tož tak asi...

18.05.2024 2 z 5

Všelijaké rozprávky Všelijaké rozprávky Zuzana Boďová

Špica bichla s betálnéma bildnama.

16.05.2024 5 z 5

Pohádky do křupava propečené / Story Bakery Pohádky do křupava propečené / Story Bakery Zuzana Boďová

Špica bichla s betálnéma bildnama pro rósňáky.

16.05.2024 5 z 5

Netopierik, zombíci & čudo z Marsu Netopierik, zombíci & čudo z Marsu Zuzana Boďová

Betálná bichla pro šklebáky.

Bojazlivé strašidielko Bojazlivé strašidielko Zuzana Boďová

Špicová bichla pro kindoše. Tu musíte mít.

Noční strach Noční strach John Lutz

Naprosto špicová bichla, mrtvéch jak nadrbanéch, hlavní padóch balikář a jako bonus šmikne švestkovó psycholožku. Doporučuju, byl to těžké masakr.

11.05.2024 5 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

Noční pók byl betálné, špicový téma. Já gómu, proč ty vojcle a podobný složky nemám na vrcholu hitpošky. Dovedu si představit, že by bichla mohla mít míň stránek, ale nakonec Japonec. Dobrý to bylo.

07.05.2024 5 z 5

Noční mstitel Noční mstitel John Lutz

V pohodě bichla, i když těch zfajrovanéch tam bylo poměrně hafo. Konec logické, ve finálce s gólkó v kirchně, tak co si přát víc.

04.05.2024 5 z 5

Noční host Noční host John Lutz

Betelná bichla, pro někoho možná zdlouhavá, ale zase kam spichat, ne? Borec votvírákem místo pytlovanéch fišlí načne láčovó havaj ve vaně a jiný šorfky. Zkrátka vyvážené počet vytuhléch koc a dokonca si roztyplované detektiv hodí hrbem s láčovó debrecínkó. To chcete!

01.05.2024 5 z 5

Pověz mi Pověz mi Anne Frasier (p)

Žádná velká hitparáda, ale furt lepčí než Malé Bobeš. nebo drátem do voka. A horší než trpaslíci só, jak vidno, influencerky. Konec hlášení.

28.04.2024 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

V zásadě špica bichla, tak vod půlky sem měl tušimice, gde je čokl podhróďák čili zakopané pes. Dá se to.

25.04.2024 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Betálná bichla vo tem, jak někdo těžkó šmetynu máznul bác-hamrem do dózny a poslal ju čichat diviznu vodspodu. Vypadá to, že ji vykropili hrobku fšici vogólovaní boříci z vokolí. Navíc ještě měla naštěkaný v bódě. Napínavý jak kšandy. Doporučuju.

23.04.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Lisa nezklamala, opět špicová bichla. Vařím těšany na další dílec. Akorát zůstává votázka, eslivá hlavní padóch poklape do šaškecu, do kameňa nebo ho pošló tlačit mraky na šalinový sicně...

21.04.2024 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Radovanec, že humusácké černoprdelník bude v kameňu. Bichla špicová, doporučuju.

18.04.2024 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Špica bichla. Pohodový čtení. Doporučuju.

15.04.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Špica jaxviňa! Betelná bichla, vařím těšany na druhé dílec! Jednó tam taky byly područky, kdoví, kdo to překládal....

13.04.2024 5 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Betálné humus, tak jak to má bét. Krpaté pazgřivec ze ztopořeným pravingston ovarem ve finálce dopadnul jak Baťa z dřevákama. Plusem bichle bylo, že sem nezaznamenal ani blejzr ani područky. Možná jinej překladatel. Tudle bichlu chcete!

12.04.2024 5 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Dobře napsaný, ale totok téma nemám rád. Násilí ve familce je humus, není nad klasický vraždy...

09.04.2024 3 z 5

Šílenství Šílenství John Lutz

Lehce překombinovaná bichla. Opět se vyskytovaly područky a blejzr - asi autorova úchylka. No máte někdo doma područky? Ale dal sem se na vojnu, tak dotáhnu i další, desáté dílec série. Na druhý straně v bedně je totální kokino, tak proč si nepočíst, že? Ještě že sou ty baby policajtský nesmrtelný...

08.04.2024 5 z 5