Jeden z nás přehled

Jeden z nás https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441503/bmid_jeden-z-nas-cWF-441503.jpg 4 2663 2663

Nový strhující psychothriller z pera bestselleristky Shari Lapeny, mistryně nečekaných zvratů. Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké. Vražedně těžké… Ovzduší na poklidném newyorském předměstí, kde jsou k sobě všichni milí a vstřícní, rozvíří anonymní dopis zanechaný v jednom z domů. „Omlouvám se. Můj syn se k vám nedávno vloupal. A nejen k vám.“ Čí je to syn? A co mohl odhalit? Dohady a podezření na sebe nenechají dlouho čekat. Pak je však jedna z místních žen nalezena mrtvá – a tento objev strhne lavinu napětí. Kdo ji zabil? Kdo ví víc, než říká? A mohl to být opravdu jeden z nás?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Someone We Know , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeden z nás. Přihlašte se a napište ho.

BaPe895
včera 5 z 5

Skvělý a perfektně vystavěný thriller.Doporučuji.

kittlerka
09.05.2024 4 z 5

Poslechnuto jako audiokniha, která byla přečtena opravdu skvěle. Kniha mě bavila hned od začátku, udržovala mě stále napjatou. Ke konci jsem už tušila, jak to dopadne:)

tereziehl
29.04.2024 3 z 5

Kromě Nevítaného hosta od Lapeny asi nemám moc oblíbený thriller. Toto pro mě byla její již čtvrtá kniha, a spíš než čtivé bych řekla nenáročné. Tentokrát jsem sáhla k práci po audioknize, která byla skvěle namluvená, a to zážitku dost pomohlo. Viník za mě trochu ententýky dva špalíky a to já moc nemusím. Prostě taková pohoda, dobré k odpočinku, brada vám ale nespadne.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Jeden z nás v seznamech

v Právě čtených28x
v Přečtených3 780x