Žanek_Hantec Žanek_Hantec komentáře u knih

Na zabití Na zabití John Lutz

Betálná bichla, krapet levandula je, že švestky se nikdy nedomákly, že stará prézla nebyla žádná dobrmanka. Trocha černé humor, že se cera óbršvestky nechala vymlet hlavním padóchem, ale prostě ty mladý majó svoju hlavu... Doporučuju!

19.03.2024 5 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Ze startu sem měl bordel v moc postavách, ale nakonec špica bichla. Vařím těšany na další dílec.

16.03.2024 4 z 5

Venuše Venuše Jitka Ludvíková

Betelná bichla, jasná válka. špica našrajbčený. Balikář teda nebyl zrovna měkké Saša, šmetyna skončila s plótvó v kopru a já su zvědavé na další štykl s Pavlosem Matóšovym. 5*

08.03.2024 5 z 5

Sedmnáctka Sedmnáctka Jitka Ludvíková

Špicová bichla vo kocórovi, keré vzal dráhu z kéru, dyž její fotr vykropil hrobku její kamošce. No vona si před tem ještě nechala nasmrkat do flašinetu vod óbršvestky, keré to celý měl za hrbáčkem. A ve finálce zgómnete, jak pravdivá je hláška, že „lež má krátký nohy“. Pět šteren.

06.03.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Betelný jako dycky. Von ten borec, co smrděl i na fotce, ve finálce nebyl až takové Mirek Dušín...

04.03.2024 4 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Špica, špica, a jak ve finálce kempuje koc v dubovým spacáku, to mně vzalo luft!

03.03.2024 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Špica bichla, betálná fligna jak rozhodit špinavca ve finále - agentka vypustila kozišťata na volnoběh!

28.02.2024 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Levandula je, že sem xenomorfa v tý bichli nikde nevymáknul. Je to ale jasné vál, páč ten totiž vegetil na planetě LV-426 a ne u nás na hródě. Nicméně naša Ripleyová ve finálce s vetřelcem těžce vykóří, uplně sténě jak ta v tom bijáku. Ale je jasné vál, že už další díl nebude, protože ta labilní mařka nahodí stěhovačku do kéru s vyšprušlovanéma fenstrama. Nebudu prozrazovat dějůfku, je to prostě betálný a stojí to za to. Pět šteren!

25.02.2024 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Špica bichla, Laura je jako koc těžce nesjízdná a tak borci beró vod ní dráhu pali. Zápletka betálná, ze startu sem si myslel, že ta stará gappa má v řepě pustevnu a negóme, kdo s kym hraje... No nebudu nic prozrazovat, přelóskéte si to rači sami!

23.02.2024 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Takové polotučné české Carter v sukni, bych hóknul do placu. Jako fakt špica. Hlavní švestka, kerá to vyšetřuje, néni žádná ledofka, bo není štond tlačit kindoše a tak na klid klepe první ligu i s mančaftem a pak dělá Zagorku. Zápletka betyš, doporučuju k lóskání. Howgh, dohantýroval sem.

21.02.2024 4 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

V poho bichla, trochu rozvleklá, ale špica. Doporučuju. Vubec sem neměl tušimice, kdo je hlavní podóch a vo tom to je!

19.02.2024 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Mazec, gdo by to do teho jungšála řeknul...

Mráz Mráz Bernard Minier

Špica, betelný počtení, doporučuju!

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Bichla mě ve finálce vzala luft. Vlastně tam fšecko funguje navopak. Jen je škoda tý hajfy, co má nasmrkaný ve flašinetu. Nechcu prolátnót zápletku, ale je to špica a doporučuju k přelóskání. Jo a ty sprostý termity, nad keréma chmuřijó tadyk účastníci komentovýho zájezdu, mi teda vůbec neva. Dávám pět šteren jak vyšitéch!

Černá smrt Černá smrt Franck Thilliez

Magořina jaxviňa. Betálný. Jako špica veliká, jen škoda, že tam nebylo přesně popsaný, jak došlo k temu, že měl na dvanáct jařin v řepě pustevnu. Ale sténě Žralok je Žralok, hodim čekanku na březnovó novodur bichlu.

10.02.2024 5 z 5

Nedokončený rukopis Nedokončený rukopis Franck Thilliez

Bichla betálná, těžká přehlídka humusáků, kerý z láčovéch kocórů dělajó trhací kalendář. Ale ten finiš mě vzal luft. To se Franck posral v kině? Mám z teho řepu jak rohové barák. Ale přesto doporučuju, ať nechmuřím sólo bugy...

06.02.2024 4 z 5

Smrtihlav Smrtihlav Franck Thilliez

Až po fšech bichlách v sérii ze Žralokem sem přelóskal tudle. Nějak sem si nemoh zvyknót, že Smrtihlav je šrajbčené v ichformě, to mě teda dost rušilo. Bichla je klasicky magořina jaxviňa, samé neapetýtlich hmyzoš, larvoši a hafo komeců - no humus. Ale betálné. Vodfčil je mi jasná válka, že dyž mě džogne komec, tak hned lapnu maláriju. Tím pádem šlus s dovolenéma v bakelitlendech. Doporučuju k lóskání, ale za sebe vopatrně dávám jen čtyry šterny.

03.02.2024 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Ve třetí bichli se koncentrace buzuluků pronikavě zvětšila. Néhorší je, že na sebe nésó vůbec hodný. Tato storka mi přišla horší, než ty dvě předchozí. Série s Erikou mi šmakovala víc. Ale furt je to špica a sténě zhltnu i čtvrté dílec, tak co už. Bryndzoš je přece betálné!

01.02.2024 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Jak sem si liboval, že v první bichli néni nikdo čtyřprocentní, bác, v druhý bichli se prolátlo že borec je bukvica. Neva, nic proti nim nemám. Bichla špicová tak, že mně vokradla vo spánek. Koncovka v ókeju, vařím těšany na další díl. Doporučuju fšem!

29.01.2024 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kate sice néni Erica, ale co už. Čtyry šterny to jistijó a furt dost dobrý. Oproti minulý sérii v týdle bichli néni nikdo čtyřprocentní, ale mám tušimice, že by to bylo furt lepčí, než brósit svoju mutru...

27.01.2024 4 z 5