Žanek_Hantec Žanek_Hantec komentáře u knih

Moje Las Vegas aneb hlavní město zábavy Moje Las Vegas aneb hlavní město zábavy Luboš Xaver Veselý

Výborný průvodce Las Vegas. Navíc knize zcela nektiricky fandím proto, že jsem byl v teamu lidí, kteří tam s Xaverem jezdili a propagoval jsem ve Vegas svou knihu o hantecu. :)

18.02.2016 5 z 5

Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Petr Novotný

Velice fajn počtení, pro fandy Dakaru i něco navíc.

Továrna na legraci Továrna na legraci Marie Formáčková

Pro fanoušky Petra doporučuju velmi! :)

18.02.2016 5 z 5

Generace Beatles, aneb, Rok stárnoucího rockera Generace Beatles, aneb, Rok stárnoucího rockera František Ringo Čech

Je vidět, že nám Ringo stárne. Hodně témat je trochu na škodu. Někdy méně by bylo více, ale jako fanda říkám - furt dobrý! :)

Z mého života Z mého života František Ringo Čech

Klasika, pro muzikanty povinná literatura. :) Bavil jsem se kvěle!

Jako Čuk a Gek Jako Čuk a Gek František Ringo Čech

Jako nekritický fanda Petra a Ringa tleskám. :)

18.02.2016 5 z 5

Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci František Ringo Čech

Velice hezká kniha, ocení fandové Ringo Čecha. Pro zasvěcené je jahůdkou na dortu příběh divadelní děvy, která si vzala nakonec opraváře výtahů a dala košem mistrovi

Ruský týden Ruský týden František Ringo Čech

Jedna z nélepčích Ringovéch bichlí. Top je scéna v letadle s Kazachem a ovečkou. :)

Přetížení Přetížení Arthur Hailey

Krásná bichla, jen se mi zdá, že čím byl autor starší, tím víc začal popisovat detailněji erotické scény, v týhle knize si myslím, že to krapek přepísknul - paraplegik byla přeháňka. :)

04.04.2015 4 z 5

Noční můra Noční můra Thomas N. Scortia