yonda yonda komentáře u knih

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Jojo Moyseová píše pro mě opravdu čtivě. Koně nejsou sice můj šálek kávy, ale přesto mě celý příběh bavil.Výhrady jsem měla jen k ženským postavám, které mě fakt..štvaly. To ale není vina autorky.

27.01.2020 4 z 5

Takhle jsem si to teda nepředstavovala Takhle jsem si to teda nepředstavovala Halina Pawlowská

Knihu jsem si pořídila kvůli výzvě. Nakonec mě vlastně potěšilo,že nejsem slavná ,bohatá a mediálně profláklá a tím pádem nemusím čelit věcem jako paní Pavlovská /pokud se tedy jedná o autobiografii/. Takže takhle bych si to tedy nepředstavovala...

10.01.2020 3 z 5

Džungle v kuchyni Džungle v kuchyni Ivanka Devátá

Čeština a styl jakým Ivanka Devátá píše mě nikdy nezklamal.Uvedené recepty asi sice nikdy nezkusím, ale i tak jsem i pěkně početla.

06.01.2020 4 z 5

All you need is kill - Stačí jen zabíjet All you need is kill - Stačí jen zabíjet Rjósuke Takeuči

Skvělá manga. Jak na pohled tak po obsahové stránce. Děj měl spád , konec velmi dojemný. Jediná chyba-přečteno za večer...

03.01.2020 4 z 5

Skotská romance Skotská romance Katie Fforde

Tato kniha nebyla od autorky moje první,takže přinesla to,co jsem mohla očekávat.Chování postav se mi zdálo trochu přitažené za vlasy,ale budiž....Hlavní hrdinka byla na mě až moc dokonalá.

31.12.2019 2 z 5

Řekni mi pravdu Řekni mi pravdu Rachel Gibson

No...bylo to takové americké.Všichni překrásní, dost charakterní atd... Jinak se kniha docela dobře četla.Odpustila bych si pasáže hodné spíše erotického románu.

19.12.2019 2 z 5

Zahrádka v květináči Zahrádka v květináči Anita Blahušová

Sama plánuji zřídit si na balkoně mini-zahrádku a tato kniha mi poskytla celou řadu nápadů a rad. Publikace obsahuje také velice hezké fotografie.

01.12.2019 3 z 5

Večeře v Paříži Večeře v Paříži Elizabeth Bard

Musím se přiznat, že až po otevření knihy (již půjčené) jsem zjistila,že jde vpodstatě o kuchařku. Nevadí ,bavily mě vsuvky o Francouzích a jejich zvycích ,co se stravování týče. Recepty také nejsou marné. Jeden už jsem zkusila a další tři si opsala.

01.12.2019 3 z 5

Knižný klub slečny Lucy Knižný klub slečny Lucy Emma Davies

Tahle knížka mě vážně bavila. Vpodstatě jsem si oblíbila všechny hlavní postavy /občas trochu haprovala Lia/,takže jsem ráda sledovala každou dějovou linku.

25.11.2019 4 z 5

Deník Dity P. - Kuchařka Deník Dity P. - Kuchařka Dita Pecháčková

Krásné fotografie, vtipné texty a recepty snadno pochopitelné a snadno aplikovatelné do vaší kuchyně. Nedoporučuji číst nalačno...

18.11.2019 4 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Povedená kniha ,plná vtipných okamžiků. Konec se mi zdál pomalejší, ale celkově jsem se pobavila.

15.11.2019 3 z 5

Téměř perfektní Téměř perfektní Katie Fforde

Ačkoli čtu možná až moc podobných knih,tato mi připadala extrémně čtivá.Měla spád a bavila mě.

06.11.2019 3 z 5

Hrad mám, hledám prince Hrad mám, hledám prince Susanna Kubelka

Příběh byl vcelku předvídatelný.Trochu vadilo , že 4/5 se toho moc nedělo a pak naráz bylo vše vyřešeno.Nicméně to, jak autorka pracuje s popisem postav,šperků interiérů,jídla i krajiny činí ze S.Kubelky mou oblíbenou autorku.

29.10.2019 3 z 5

Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů Vicki Edgson

Nejvíc hodnotím hlavně fotografie,které text provází.Jinak jsem našla i pár neotřelých receptů,které hodlám vyzkoušet.

21.10.2019 3 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Klasika ale pro mě zdlouhavé , lopotné...no jenom kvůli výzvě.

18.10.2019 odpad!

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Moje nejoblíbenější autorka vůbec.Tohle je prostě klasika.

18.10.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hodně jsem o této knize slyšela už předem,no nakonec jsem byla zklamaná.Čtivé,ale místy pochmurné a /a to mi vadí nejvíc/ neoblíbila jsem si ani jednu postavu.

Řecko: Jak se neztratit? Řecko: Jak se neztratit? Martin Pristl

Kniha nenáročná,rychle přečtená,nicméně lecos jsem se z ní o Řecku dozvěděla/něco jsem snad ani nemusela/.

Zavřená kniha Zavřená kniha Gilbert Adair

Temná kniha,jakou bych normálně nečetla.Konec alespoň pro mě překvapivý.

Prosímtě, neblázni! Prosímtě, neblázni! Ivan Kraus

Povídky na takové to zábavné čtení,ale pěkně napsané a čtivé

18.10.2019 3 z 5