yonda yonda komentáře u knih

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Jako vždy nezklamala...

18.10.2019 5 z 5

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

Přečteno za cestu do práce a zpět. Škoda ,že nemám další...

08.10.2019 4 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Mangu jsem četla poprvé.Po pár stránkách si na to člověk zvykne. Na anime tohohto žánru bych asi neměla odvahu,ale manga se mi dost líbila.

08.10.2019 4 z 5

Domácí klíčky Domácí klíčky Rita Galchus

Na knize je dobré,že vás ke klíčkování vůbec přivede. Víc informací jsem ale našla třeba na stránkách firem,jenž prodávají pomůcky na klíčkování potřebné.

03.10.2019 2 z 5

Miluji Paříž Miluji Paříž Caroline Vermalle

Tady jsem i trochu,,skákala".Hlavní hrdinka mě totálně štvala.Jejímu příteli jsem se nemohla přestat divit , že se s ní nerozešel hned na 20.stránce. Abych nebyla nespravedlivá-poslední 2 kapitoly mě už i bavily.Přesto si volná pokračování knihy nejspíš nechám utéct.

01.10.2019 2 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

Vcelku příjemná oddechovka .Jen už mám pocit ,že všechny hrdinky jsou podobného charakteru-nepořádné, nenápadně krásné,leč velmi šikovné a všemi milované.No,ale to mám za to,že čtu stále stejné knihy.

22.09.2019 2 z 5

Milostné etudy Milostné etudy Katie Fforde

Čtení spíš pro holky.Trochu netrpělivosti jsem pociťovala u namlouvacích rituálů obou hlavních postav.Nakonec to ale /pozor spoiler/ všechno dobře dopadne.PS: Nějak víc mě začali zajímat rozvášnění Irové...

06.09.2019 2 z 5

Jedna + 1 Jedna + 1 Monika Peetz

To mě bavilo. Vtipné.

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Tak tu jsem četla velmi rychle. K snídani,obědu,večeři....doporučuji.

27.08.2019 5 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Četla jsem všechna tři volná pokračování. Hlavních postav je zde hned několik ,takže jsem měla šanci si i vybrat svou oblíbenou.

Kašlu na muže! Kašlu na muže! Zsuzsa Rácz

Poprvé jsem četla maďarskou autorku.Příjemné překvapení,typická oddechovka a i vcelku vtipná.

27.08.2019 2 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Mám ráda všechny knihy M.Klevisové. Líbí se mi propracovanost postav i celková atmosféra.Českého detektiva Bergmana jsem si oblíbila jako protipól drsňáckých superhrdinů/nic proti nim/.

27.08.2019 4 z 5

Agatha Raisinová a zločin na ostrově Agatha Raisinová a zločin na ostrově M. C. Beaton (p)

Mám všechny,,Agáty" ,které vyšly v češtině.Tato se mi líbila asi nejmíň, ale i tak jsem se bavila.

27.08.2019 3 z 5

Priatelia, milenci a iné nerozvážnosti Priatelia, milenci a iné nerozvážnosti Fiona Neill

Po přečtení autořiny prvotiny ,jsem byla trochu zklamaná, ale úplně špatné to není.

27.08.2019 2 z 5

Tajný život takové normální matky Tajný život takové normální matky Fiona Neill

Velice hezky napsaná kniha.Vtipná a hezky vypoentovaná. V tomto případě jsem dokázala prominout i nepochopitelnou /pro mě/ chaotičnost hlavní hrdinky.

27.08.2019 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Určitě jsem od autorky četla lepší věci,ale nezatracuji tím celou knihu.Ta moravština není úplně na místě.Dnes už se v této lokalitě nepoužívá.

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Hezky napsané povídky. Zaujalo mě spíš jak jsou napsané ,než o čem jsou.