werick werick komentáře u knih

Přešlé mrazem Přešlé mrazem Marie Formáčková

Pěkně pojaté příběhy žen, které na sebe zajímavě navazují

26.04.2024 5 z 5

Olívie / Olívie a On Olívie / Olívie a On Táňa Keleová-Vasilková

Pěkná odpočinková kniha, zajímavý příběh

22.04.2024 5 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu, zajímavé, pojaté jako rozhovor, rozdělené do několika kapitol. I když hodně případů se stále v podobných knihách a serialech opakuje, tak kniha přinese spoustu nových informací

Poslední dny v záři Poslední dny v záři Pavel Koukol

Začátek knihy na mě působil velmi zmateně, těžké pro čtenáře se zorientovat, v jaké časově přímce se děj odehrává, co je realita, minulost a nebo sen.. chce to vydržet a pak to dává smysl a je to z toho celkem pěkný příběh se spoustou zvratů a rozuzlení

22.04.2024 4 z 5

A všichni mlčeli A všichni mlčeli Lydia Gouardo

Opět další velmi smutná a šokující kniha. Nepochopím, jak se někdo může takhle chovat k dětem a už vůbec ne, jak okolí nad tím zavírá oči a nikdo nic neřeší. Je mi z toho smutno

Knihožroutka Knihožroutka Ivan D. Hladík

Krátká povídka, která mne příliš nezaujala.

18.03.2024 2 z 5

Samoživitelka Samoživitelka Karla Kubíková

Čtivý příběh, kde hlavní postavu životem provází zloba a ublížení, které se bohužel odráží na výchově malé dcerky. Postava Sylvi mi sympatická nebyla, z mého pohledu je nepochopitelné, aby se matka takhle chovala k malému dítěti. Závěr knihy velmi překvapí

02.03.2024 4 z 5

Na slzy nebyl čas Na slzy nebyl čas Eva Brabcová

Pohodové čtení, zajímavý příběh

02.03.2024 5 z 5

Život na houpačce Život na houpačce Martina Kulhánková

Knížka se mi nečetla moc dobře, těch příběhů je tolik. Nejsou to vymyšlené příběhy, jsou to opravdové životy lidí, kteří každý den bojují .. Pro mne nepředstavitelné, jsem moc ráda, že jsem na knihu narazila a po přečtení si uvědomila, co HPO obnáší. Můj obdiv patří autorce a všem kteří se o své příběhy podělili

Vesničanka Vesničanka Mirka Skočílková

Pěkný příběh ze života. Knížka se dobře četla, i když konec se mi zdál trochu urychlený.

Alice Alice Helena Farníková

Knížka se mi líbila, moc dobře se četla. Příběh je pohodový, odpočinkový , rozhodně jsem se nenudila. I když se začátek může zdát předvídatelný, tak není tomu tak a rozhodně i překvapí.

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Milé povídky o kočičkách a lidech, také jednu doma mám, tak pro mě krásné čtení

06.01.2024 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Velmi čtivý, příběh jedné obyčejné rodiny .. prostě že života

31.12.2023 5 z 5

Poučná kniha, kterou bych určitě dala přečíst svým dětem

31.12.2023 5 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Kniha, která se čte sama... bohužel další smutný příběh ze života

31.12.2023 5 z 5

Nevěsta na útěku Nevěsta na útěku Alexander Stainforth (p)

Příjemná oddychovka

31.12.2023 4 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Kniha nebyla špatná, ale asi jsem měla jiné očekávání

31.12.2023 4 z 5

Tanga Tanga Josef Strauss

Další, pro mne drsná kniha .. příběh plný bolesti, jako další autorovi knihy

Hana Hana Alena Mornštajnová

Skvěle napsané, čtivé..ale smutný příběh

Norské děti Norské děti Hana Roguljič

Pro mě neuvěřitelný příběh inspirovaný podle skutečné události.