Přešlé mrazem

Přešlé mrazem https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447750/bmid_presle-mrazem-fAt-447750.jpg 3 12 12

Pro ženy, které si umí vychutnat život v každém věku. 11 žen a 11 příběhů, jejichž osudy se navzájem v různé míře proplétají. Každá z nich je jiná a má za sebou nejrůznější životní eskapády. Jedno však mají společné - muže. A ne ledajaké! Jejich zážitky s muži nebyly vždy zrovna povedené, s pokročilejším věkem však zjišťují, že nikdy není pozdě na to, dát si život znovu dohromady, a láska že není jen výsadou mladých.... celý text

werick
26.04.2024 5 z 5

Pěkně pojaté příběhy žen, které na sebe zajímavě navazují

JancaMia
13.12.2023 4 z 5

Příběhy žen které už mají něco odžito , pěkné čtení k zamyšlení . Půjčeno z knihovny.

Jirinamac
30.10.2023 4 z 5

Odrazovalo mě nízké hodnocení a není to knížka, která v mé hlavě zůstane dlouho, ale ty příběhy mě bavily. Každý příběh řetězově navazuje na předchozí a ženy nejsou žádné ufňukané chudinky, které opustil bídný manžel a bez něj hrozně trpí, ale jsou to ženy, které jsou samostatné, chytré a život si užívají i po rozchodu.

Fanda74
21.03.2021 3 z 5

Takové oddechové, pohodové čtení. Líbilo se mi, jak se jednotlivé příběhy prolínají.