Vivetkav Vivetkav komentáře u knih

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Úžasná kniha nenechala mě chvíli klidnou.. chtěla jsem číst a číst a hltala jsem každou stránku.. napínavé překvapive zajímavé poučné jedním slovem jsem byla unesena do jiného světa.. moc děkuji a vřele knihu doporučuji

23.08.2021 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nádherná kniha vžila jsem se do příběhů a hltala tu čistou lásku a její nástrahy ... Ráda přečtu znovu

02.08.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Zajímavá čtivá kniha

16.02.2021 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kdysi jsem viděla film, který mě úplně nenadchl, tak jsem knize odolávala, ale jak to většinou bývá, kniha je skoro vždy lepší a byla.. krásně mě vtáhla do děje a nechala jsem se unést a prožívat s nimi zimní dobrodružství.. pilotovo i Benovo krásné vyprávění o manželkách bylo jako v pohádce, ale proč ne.. život je o lásce, kterou můžeme dávat i dostávat..konec byl nádherný

27.04.2024 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Úžasná kniha..jsem nadšená..četlo se to samo ..krásný plynulý příběh, jednoho týdne.. Gazely válely..spolužacky se fakt povedly.. jen tak dál pane Hartle..těším se na další knihu

18.01.2024 4 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Četlo se mi to hezky vtáhlo to rychle do děje, ale jako by mi tam něco chybělo.. jinak opět pěkná kniha ..rodinné štěstí i chmury, tak jak to v životě bývá.. v něčem jsem se našla

17.07.2023 4 z 5

Andělin popel Andělin popel Frank McCourt

Když povídám lidem o čem je ta kniha, říkám obvykle, že je o jedné irské rodině a o jednom otci, který pije, a že spousta lidí v ní umírá na různé nemoce, a že je to opravdická legrace a oni si myslí, že jsem blázen .... Zajímavá surová kniha i doba..

06.05.2023 4 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

Úžasné povídky .. ta krásná čeština a hra se slovy.. zbožňuji a ráda knihu doporučuji. Některé povídky velký úsměvné ...

04.05.2023 4 z 5

Kdyby minulost byla kratší a ta přítomnost naopak delší, tak by mě knížka bavila, takhle to bylo zdlouhavé.. byly tam zajímavé věci, ale na ty bych si našla odbornější literaturu, když bych chtěla. Začátek a konec knihy super .. jsem ráda, že jsem to nakonec nevzdala, ale byl to boj. Konec byl moc pěkný až dojemný a humor v knize? Mnoho ho tedy nebylo..

30.04.2023 2 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Tak to byl masakr, ale musím říct, že je třeba opravdu překonat začátek, který se může zdát, až bych řekla morbidní, ale vše se rozuzlí. Na konci bych to shrnula, že to byl zajímavý životní příběh, který každého zasáhne.

07.03.2023 4 z 5

Opět povedená paráda.. směju se snad ještě že spaní.. doporučuji moc povedené téma také ..hned jdu na další a vřele doporučuji

27.01.2023 4 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Pro mě vzpomínka.. četla jsem před 20 lety a je zajímavé, když čtu takhle po letech, jak si pamatuji některé věci přesně, některé vůbec a některé na mě mají úplně jiný pohled úhlu.. tak to má ale být...krásná kniha od Irvinga .. doporučuji

14.09.2022 4 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

Moje první knížka od L. Zibury a byla jsem mile překvapená.. vůbec jsem nečekala, že kniha bude tak vtipná a ještě plná zajímavých poznatků.. jelikož jsem kdysi dost stopovala, tak mě to vtáhlo do děje a prožívala s ním to krásné dobrodružství a rozmanitost lidí a zemí..jak se říká jiný kraj jiný mrav..doporučuji opravdu krásná kniha těším se na další

11.05.2022 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nádherný čtivý příběh u kterého si občas myslíte jak dopadne a ejhle zase ne... Takže chcete stále vědět jak to dopadne .. doporučuji

09.12.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Opět mrazivá ale chytlavá kniha od začátku.. říkám si, ještě že nezůstalo za tou železnou oponou... Je třeba nezapomínat a uvědomovat si svobodu

04.11.2021 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Opět začátek řekla bych složitý ale potom se začalo vyjasňovat a vše do sebe zapadat.. smutné vtipné melancholické a chytré zároveň jak to autor umí.. krásná kniha

06.10.2021 4 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Zajímavá kniha, velmi čtivá, doporučuji

24.01.2021 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Úžasna kniha.. přečteno jedním dechem.. první věty mě udivily ale mrazivé až do konce.

04.03.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Moc pěkné prostředí Beskyd.. vtáhlo mě do děje.. opět hezky napsáno, napínavé do konce

23.04.2024 4 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Díky čtenářské výzvě přečteno.. dilema, co bych dala a tento román jasná volba. Nezklamal i když jsem ho viděla několikrát ve filmovém zpracování ... Úžasné, že byla kniha, řekla bych až 100% předlohou.. to se moc často nevidí. Krásný i když smutný příběh.. pěkně napsané čtivé asi dám ještě jinou kniha autora..

12.06.2023 4 z 5