Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Medvěd byl od prvního dílu můj nejvíc největší oblíbenec a jeho kniha byla naprosto senzační.Munro je skot jako poleno....přesně podle mého gusta :)

28.09.2020 5 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Naprostá senzace!!!!Adam je od prvního dílu můj nej nej nej oblíbenec a jeho hlášky mě totálně rozsekávají :) :) :)
Celou sérii jsem četla už třikrát a teď si jí dám opět znovu.
Adriana je spisovatelkou číslo jedna a doufám,že se dočkám dalších knih,které mě opět nadchnout,dojmou,rozesmějou a ocitnu se ve světě,kde i přes překážky vše dobře dopadne.
Miluji sérii Sedmé nebe.

24.07.2020 5 z 5

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Já to trio prostě miluji.Kassiel je mojí jedničkou od prvního dílu,na Adama jsem si musela chvilku zvykat,ale potom už jsem si bez něj příběh nedokázala představit a Ellie?Ta ten trojúhelník skvěle doplňovala.Nemohu uvěřit,že už je konec(krásný konec,ale přesto konec),čekání na poslední knihu mě stálo nehty na rukou i nervy a když jsem jí měla doma,říkám si...Verčo,budeš číst pomalu,hééézky pomalu a vydržíš v klidu....jasně :) :) :) Dva dny...za dva dny byl konec!!!!Ale nádherný,Adrianko,děkuji vám za to,jste naprosto úžasná.

18.11.2019 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Co napsat...mám jenom samá pozitiva.Když dostanu knihu od Adriany....je to jako 24.prosince....když stojíte za dveřmi obývacího pokoje,za kterými je nasvícený stromeček a vy se nemůžete dočkat,až otevřete první zabalený dáreček.Takové mám pocity z Inferna,stejné to bylo i u Sedmého nebe a Očistce.Jiné přirovnání mě prostě nenapadá.
Obrovské díky za takové knihy :)

10.10.2019 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Miluji Bradfordy,úplně všechny
První díl byl krásný,ale Trevor je prostě Trevor...pohádka??Pro mě ano a vím,že knihu vezmu do ruky znovu...pokolikáté už???Dneska jsem jí přečetla po páté
Boje s jídlem mě hodně bavily,stejně jako psí mazlíčci :)

03.05.2021 5 z 5

Skandál Skandál Suzanne Enoch

Tuto knihu jsem si přečetla až po sérii s Tristanem,Svatouškem a Robertem.Což je u mě naprosto normální :),čtu,čtu a pak si dohledávám informace o zmíněných postavách a ejhle,oni mají vlastní příběh!!!! :) .Vévoda z Wycliffu mi padl hned do oka a tak jsem šla do Skandálu.Předchozí dvě knihy jsem opět vynechala a tu chybu budu co nejdříve napravovat :) Mám to jako na houpačce,ale alespoň se nenudím.

21.02.2021 5 z 5

Pán ostrova Pán ostrova Catherine Coulter

Od této autorky jsem četla určitě lepší knihy,slůvko BAŽE už mi šlo opravdu na nervy,ale příběh jsem nakonec nevzdala a dočetla až do konce.Není to kniha,ke které bych se s radostí vracela,to rozhodně ne,ale ani nelituji jejího přečtení.

21.02.2021 3 z 5

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

Ze všech třech dílů se mi tento líbil nejvíc.To,když Jackovi dojde,že má u sebe mladou Frances a ne chlapce...to byla paráda.Krásný příběh :)

07.11.2020 5 z 5

Sedmý smysl 1–9 (box) Sedmý smysl 1–9 (box) Ilka Pacovská

Mám všechny díly a jsem za to moc ráda,fantasy jak má být.Malinko si zvyknout na styl psaní a pak už si jen tu jízdu užívat :)

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Jiné než Časodějové a zároveň něčím podobné.Velký palec nahoru,vůbec jsem netušila,že mě takovýto žánr bude bavit....super :)

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Autorku jsem vůbec neznala a jak je u mě zvykem,dostal se mi do rukou třetí díl,který nedával ani trochu smysl,ale pak jsem chybu napravila a celou sérii zhltala za víkend :)

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

Kniha mě upoutala svojí obálkou.Už po pár stránkách jsem věděla,že to bude skvost v mé knihovně.Propojení kouzelného a našeho světa se autorce opravdu povedlo a skvělé dialogy mezi hlavními hrdiny mě vtáhlo do děje.Ještě mi chybí posledních sto stran a musím se opravdu držet,abych nekoukla na tu poslední,ale dočkám se(během dneška jí hravě dočtu).Chemie mezi Rhenem a Harper je fantastická,jejich hádky mi opravdu zlepšily den a vykouzlily úsměv na rtech,takže vřele doporučuji.Krásné čtení,opravdu :)

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

O něco slabší než první kniha, ale pořád si zachovává své kouzlo. Je čtivá, dokáže vyburcovat emoce (v tomto případě hlavně vztek na Mala a Alinu, kteří mě v druhé polovině knihy opravdu rozčilovali).
Naopak Nikolaj mi nepřišel vůbec jako náhrada za Temnyje. Během čtení jsem si na něj nedokázala vytvořit ucelený názor, ale ke konci knihy jsem si ho trošku oblíbila. Uvidíme, jak to s ním ve třetí knize nakonec dopadne.

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Tuto knížku jsem si chtěla přečíst hrozně dlouho. Od autorky jsem četla dříve už Šest vran, které jsou pro mě do teď jednou z nejleších fantasy knížek. A právě proto jsem byla do četby Griši celá natěšená a nemohla jsem se dočkat až se k ní dostanu. Příběh sám o sobě je krásná pohádka.Alina pro mě byla skvělým charakterem a Temnyj jakbysmet.Knížka byla čtivá a přečetla jsem ji za pár dnů. Nevím jestli se budu pouštět do dalšího dílu, ale časem se uvidí.

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Ranulf byl bezkonkurenční,škoda,že se příběh nepřenesl na Vysočinu,ale nemůžu mít všechno :) Celá série Skandální Skotové byla fantastická :)

09.10.2020 5 z 5

Výkupné z Vysočiny Výkupné z Vysočiny Hannah Howell

Jeden z mých nejoblíbenějších příběhů této autorky. Aimil a Parlan se poznávají za ne moc příznivých okolností, kdy Aimil a její bratr jsou Parlanem uvězněni. Parlan se však do krásné dívky zamiluje a chce ji získat, zprvu jako milenku. Dělá tedy vše proto, aby se nemohla vrátit domů k rodině. Během pobytu v jeho klanu se Aimil začíná válečník líbit a zjišťuje i jeho kladné stránky.

02.10.2020 5 z 5

Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst Shannon Messenger

Tak jo,asi takto..váhala jsem,zda objednat knihu o dvanáctileté dívence,ale štítek mi hlásil-elfové- a pro ty já mám slabost.Už od první stránky mě příběh vtáhnul a i když jsem teprve na 199 stránce,mohu říct,že kniha je naprosto fantastická.

22.08.2019 5 z 5

Ave, čarodějka na zabití Ave, čarodějka na zabití Lenka Vyoralová

Moje prvotina ze světa fantasy a dokonce od českého autora....jedním slovem...jedinečné.
Mrzí mě,že není pokračování,že není více takových knih,že se dlouho u podobného titulu znovu tak nepobavím...škoda.
Ave dávám rozhodně palec nahoru :)

22.03.2021 5 z 5

Cech dobrodruhů Cech dobrodruhů Zack Loran Clark

Koupila jsem tuto knihu neteři a ta si ji nemohla vynachválit :)

08.12.2020 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Naprostá nádhera,Valerie umí,všechny předchozí díly byly super ♥

08.12.2020 5 z 5