Jak překvapit lorda Jacka

Jak překvapit lorda Jacka https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218457/bmid_vevodkyne-lasky-jak-prekvapit-lorda-5au-218457.jpg 4 127 22

Vévodkyně lásky série

Další romantický příběh ze série Vévodkyně lásky. Lord Jack, zatvrzelý starý mládenec a nejmladší syn Vévodkyně lásky, úspěšně uniká z osidel vdavekchtivých dam i dohazovačské matky. Miluje svobodu a v žádném případě se nehodlá usadit. Cestou do Londýna se ovšem seznámí se sebevědomou a inteligentní Frances Hadleyovou, která v přestrojení za mladíka míří za bratrem. Ani ona nemá v úmyslu hledat životního partnera a navzdory společenským konvencím plánuje osamělý život. Zásahem osudu se však oba setkají v zájezdním hostinci a okolnosti je donutí strávit noc v jednom pokoji. Ačkoli Jack Francesin převlek včas neprohlédl a netušil, že sdílí společné lože se ženou, skandál na sebe nenechá dlouho čekat a zdá se, že jediným východiskem je manželství. Naštěstí se zkompromitovaného páru ujme Vévodkyně lásky a navrhne plán…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Surprising Lord Jack , 2013

Samery
19.06.2022 2 z 5

Knize jsem se nakonec rozhodla dát dvě hvězdy hlavně pro myšlenku a postavu Jacka. Ten se mi jako hlavní postava zamlouvala. Frances mi ale jako hrdinka neseděla. I zápletka kolem jejího otce a bratra mi nevyhovovala. Lehce detektivní zápletka by mi víc seděla, kdyby se jí autorka víc v ději věnovala. Občas se zmínit a přidat napětí nakonec mi nějak nesedělo. Myslím, že nápad byl dobrý, ale dalo se s ním udělat víc. V knize mi chybělo nějaké napětí, jiskra nebo hlubší zápletka. I přes to se mi kniha velmi dobře četla.

Kudík
14.01.2022 4 z 5

Jedná se o nejnapínavější díl ze série, který je okořeněný i zápletkou s vraždícím "Sekáčem". Jack mi přišel z bratrů jako nejsympatičtější a svojí skrytou "zálibou" mě celkem překvapil. Frances mi k němu sice neseděla, ale protiklady se přece přitahují,. :) Bavila jsem se u kousků Shakespeara.

karamelka57
01.06.2021 3 z 5

Tak tu uz bolo aj trosku napatia a dramy oproti prvemu dielu.
Jack bol zlaticko a preto ma troska mrzi, ze mu autorka vymyslela takuto zatrpknutu, zahundranu, nevdacnu, vecne nastvanu partnerku bez stipky zenskosti. Myslim,ze jej brat jej v zltom saloniku povedal pravdu, hoci sa jej to nepacilo.
Budem vsak dufat, ze si Jack nezmylil lasku s ochranarskym instiktom, socialnym citenim a zmyslom pre zodpovednost. Nakoniec sa v nej predsa len cosi zenske prebudilo a Jackovi sa podarilo strhnut jej obranu a nebojacnu masku.
Ale aj tak mam pocit, ze tomuto vztahu chybala iskra.

Verunka4444
07.11.2020 5 z 5

Ze všech třech dílů se mi tento líbil nejvíc.To,když Jackovi dojde,že má u sebe mladou Frances a ne chlapce...to byla paráda.Krásný příběh :)

petraj30
14.08.2019 5 z 5

První díl mě moc neoslovil, tak jsem mnoho neočekávala, ale byla jsem překvapená, kniha je moc pěkně napsaná, Krásné

Eliot30
18.02.2019 5 z 5

Nádherný příběh se šťastným koncem.

luci33
14.09.2018 3 z 5

Rozhodně lepší než první díl, ale nijak úchvatné, takové narychlo ušité.

xindl007
28.05.2018 3 z 5

O poznání lepší, než jednička. Zajímavá detektivní zápletka, nebyl to jen ples a nekonečné dialogy. Dávám 3+

LimedkaMikki
03.02.2018 4 z 5

Příběh nebyl zrovna nějak zvláštní terno, to už se mi první díl líbil víc, navíc v tomhle byly chvíle, kdy jsem měla chuť oběma hlavním hrdinům nafackovat i častější. Zároveň jsem ale pro hrdinku měla velké pochopení, protože... ehm, je to jako kdyby někdo napsal knihu o mě :D moje povaha a myšlení je skoro totožné s tím Francesiným, včetně situace kdy jsem po několika dost nepříjemných vztazích narazila na takového svého lorda Jacka a jsem z toho zmatená a nejistá.

nani_nka
31.08.2017 2 z 5

Na druhý diel tejto série som sa tešila, lebo Jacka som si v jednotke dosť obľúbila. Avšak hoci Jack nesklamal, tak hlavná hrdinka mi absolútne nesadla. To dievča bolo neustále na niečo nahnevané a absolútne trdohlavé. Kniha sa ľahko čítala, avšak keď v historickom románe sa vám hlavná hrdinka nepáči, všetko je už tak nejak pokazené.

Lee7
26.02.2017 4 z 5

Druhý díl mě byl stejně hravý, vtipný a lehký jako první díl :) opravdu se knihy čtou samy.. za jeden večer a šup na další. Jsou skvělé jako na oddech.

miruska1
11.01.2017 5 z 5

prva časť bola o trochu zaujimavejšia ale i tak sa tešim na tretiu časť....

novakovaterka22
18.05.2016 4 z 5

Tahle knížka jakožto 2.díl mě bavila, ale i trochu zklamala. Více se dozvíte v mém knižním týdeníčku.

kacaaba
23.11.2015 3 z 5

Pěkný příběh, jen mi tam něco chybělo. Chtěla to romance vložit detektivní zápletku, ale nebyla dotažená. Třeba proč vraždil. Ale zase jsem byla ráda, že se tam objevil Nad a byla svatba.

rafej
07.11.2015 3 z 5

Čte se to docela dobře, ale jinak nic moc.Zápletka je hodně přitažená za vlasy, chování postav a některé okolnosti spisovatelce neuvěříte a celkově je to takové rychle hotové, aniž by k tomu vlastně byl zvláštní důvod a stalo se něco zajímavého.

modranka
24.09.2015 2 z 5

Na historickú romancu tam bola hromada hlúposti čo sa týka vtedajšej morálky a zvykov. Nemá význam to ani komentovať. Som ochotná dať maximálne 2 hviezdičky.

LilianaFalcon
26.06.2015 1 z 5

No... snaha o lehce detektivní zápletku se podle mě moc nevyvedla a hlavní hrdinka mi v tomhle případě nesedla... Normálně mám tvrdohlavé holky fakt ráda, ale...

NoelHudson
21.04.2015 5 z 5

První kniha o něco lepší, to nemění nic na tom, že se už nemůžu dočkat třetí knihy o lordu Ashovi!

Ellesime
11.03.2015 2 z 5

Chyběla tomu jiskra, kterou znám z jejích ostatních knih...

malazluta
29.01.2015 3 z 5

Autorka napsala i lepší knížky, tato je taková nemastná neslaná...pro mě trošku zklamání, čekala jsem víc.

historické romance

Sally MacKenzie