Verunka4444 Verunka4444 komentáře u knih

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Tak tohle byla pecka!!!!Myslela jsem si,že autorka první díl nepřekoná,ale opak je pravdou.Milu a Ronana jsem si ihned zamilovala a po přečtení knihy mi zůstalo v hlavě takové to krásné mravenčení ,což naprosto zbožňuji a stane se to pouze u jedné z 20-ti knih.Jsem nadšená!!!!

21.11.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

"Tak strašně tě nenávidím."Nadechl se a pak dlouze vypustil vzduch z plic."Taky tě miluju."
Úžasná,fantastická,nádherná mafiánská bomba!!!!
Mělo to snad úplně všechno.Miluji drsoně a Danny Black byl přesně podle mého gusta.
Nic nebylo sladké hned na začátku,právě naopak.Temné,drsné,kruté....senzační!!!!!

08.06.2023 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Zamilovala jsem se do celé party už od prvního dílu.Počínaje Michaelem,Robertem,Jonnym a nakonec Henrym.
Opravdu to napsala česká autorka?Nestačím se divit :)
Byl to nejlépe strávený týden po dlouhé době.Jonny mě bavil pokaždé.
Teď půjdu na ostatní knihy,Pekáč buchet a S hlavou v oblacích(pejru).
Moje nová oblíbená autorka :)

24.02.2022 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Jednou za čas vyjde kniha,která mě naprosto pohltí a nedokážu ji odložit.Kniha,kterou po přečtení nepustím z ruky a ještě v ní několik dní listuji,abych se ubezpečila,že to bylo opravdové.U tohoto skvostu se to stalo a vím,že mě ty pocity dlouho neopustí.Děkuji J.T.Geissinger a těším se na Killiana :)

26.03.2024 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Je to pecka!!!!Meghan prostě umí zaujmout a vtáhnout vás do děje.Tahle série bude opravdu stát za to,tím jsem si jistá.Při čtení je člověk jako na trní a já ten stav miluji.

09.03.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

První díl byl super,druhý fajn a třetí???Naprostá senzace!!!!
Miluji Lachlana(Michaela),miluji jeho temnou i zamilovanou stránku.Jsem z celého příběhu nabušená emocemi a nejspíš si ho dám tento měsíc ještě jednou.
Byla to prostě jízda se vším všudy :)

10.02.2022 5 z 5

Poslední gambit Poslední gambit Jennifer Lynn Barnes

Opět naprostá senzace,od první stránky mě to neskutečně bavilo :)

13.11.2023 5 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Jůůů,miluji,když ve mně kniha zanechá pocity radosti,štěstí, naděje, takového toho tetelivého wauuu v břiše.Ze začátku jsem se bála,že Brendan bude neústupný,ale vyvíjel se a dokázal mluvit přesně tak,jak pravý chlap mluvit má. Rozhodně to byla dokonalá pohádka a já se k ní někdy mileráda vrátím.

20.07.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Sice tomu něco málo chybělo,jenom takové lusknutí,ale i tak to byla úžasná kniha.Ještě se mi nestalo,že by mě L.J.Shen zklamala,má svůj styl a tím mě vždy dokáže krásně vtáhnout do děje...prostě to umí :)

22.05.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Po dlouhé době jsem si musela vzít kvůli knize dovolenou,protože to prostě nešlo přerušit!!!Naprostá dokonalost....až na ten konec...čekala bych něco rozepsanějšího :(
Chemie mezi hlavními hrdiny byla úžasná,Alexe,Aleka jsem si zamilovala skoro hned :)

16.11.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Miluji tuto sérii :) Muži z BAM jsou perfektní a Sandy je vždy dokázala srovnat do latě.Na její příběh jsem se těšila ze všeho nejméně,ale autorka mě mile překvapila a já si knihu užila stejně jako ty předešlé.Děkuji Melanie :)

26.01.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

To byla nádhera!!!!Autorka ukázala, že prostě umí psát krásné, romantické a vtipné příběhy. Tato kniha bude v mojí knihovničce umístěna hodně vysoko.Prostě úžasné :)

04.12.2021 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Trošičku slabší,ale pořád krásná romantika :)

20.10.2021 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Amo mi opět vyrazila dech....jak to jenom ta autorka dělá??!!!!
Po Stříbrné labuti jsem si řekla NE,takové knihy mě akorát rozhodí,víc jich číst nebudu!!!
O týden později....dobrý den,vzala bych si Polámanou loutku....289kč....tady máte 300,to je dobrý,děkuji,nashledanou....moje důslednost bere nohy na ramena!!!!

02.03.2022 5 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

To jako vážně dvě knihy pomalu Massimovi obrušuje hrany a pak z něj udělá ďábelské sémě????
Laura od začátku jenom chlastá,obléká na sebe pár nití a má právo na happyend!!Kde to sakra jsme????
Bože,tolik vykřičníků a otazníků jsem snad ještě nikdy nepoužila,ale tahle třetí kniha si o nic jiného neřekla,krucinál!!!Úplně mě obrala o pocity z předešlých dvou knih,které byly sice na hraně,ale v pořádku.
Už dlouho jsem nebyla tak rozčarovaná a naštavaná z utracených peněz.Měla jsem skončit u druhého dílu(asi prvních 50stran)!!!!

18.02.2022 1 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

Miluji,stejně krásná jako předešlé díly :)

20.10.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Ani třetí díl mě nezklamal.Na Maddoxe jsem se sice těšila tak nějak nejméně,aleo to bylo překvapení větší a milejší.Jeho minulost mě opravdu zaskočila,ale kluci z BAM všechno zvládli a já se můžu vrhnout na Reida

15.10.2021 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Za mě tedy rozhodně ANO,nic jsem nečekala,první kniha od autorky a hned takové překvapení.Dřív mi romantické příběhy nic moc neříkaly,jela jsem ve fantasy a najednou se nemůžu přehltit sladkostí.Těším se na dalšího BAM chlapíka....Aiden na mě čeká v knihovně...jdeme na to :)

06.10.2021 5 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Ani třetí díl nezklamal,ale co jsem vlastně čekala?Marcy je prostě kouzelnice na slova a umí je nádherně poskládat.Ricci,ostatně jako zbývající bratři,je úžasňák a já se ani vteřinu nenudila,teď si jen počkat na temného medvěda Hectora :)

18.11.2023 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Kniha byla nádherná!!!!Miluji Bradford klan :)
Příběh mi celou dobu kouzlil úsměv na rtech,Danny,Trevor,Jason a všichni ostatní jsou prostě úžasňáci :) a já doufám,že těch knih bude jen a jen přibývat.

27.09.2023