veronika3141 veronika3141 komentáře u knih

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Daldi zajimava kniha od teto autorky a opet poutavy pribeh.

30.12.2021 4 z 5

Manželé z Cedrové uličky Manželé z Cedrové uličky Anna-Lou Weatherley

Zajimava kniha ,cetla se dobre a muzu doporucit:)

19.12.2021 4 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Pekna kniha,sice mi chvili trvalo se zacist,ale nebyl to propadak jak jsem dle komentaru cekala.

26.04.2021 4 z 5

Moderní háčkování od A do Z Moderní háčkování od A do Z Sarah Shrimpton

Krasna knizka,ktera mi udelal radost,je zde spousta technik hackovani a i moznost vyzkouset na vyrobcich.Za me doporucuji pro kazdeho kdo zacina hackovat a nebo se chce jen zdokonalit v tom,co dela :)

19.01.2021 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Knihy od tehle autorky mi vzdy na zacatku nejdou ,ale pak se začtu a nemuzu se dockat rozuzleni za me i tak pekna kniha,kterou doporucuji :)

02.06.2020

Skleněný les Skleněný les Cynthia Swanson

I kdyz me trochu odrazovalo hodnoceni ,tak si nemyslim ,ze by kniha byla nejak spantna za me cetla jsem knihy ,ktere jsem pulce vzdala a tuhle jsem precetla .

28.04.2020 4 z 5

Posedlé dítě Posedlé dítě Lone Theils

Knizka se cetla krasne,mozna jen mohl byt ten konec vice obsahly,ale doporucuji :)

27.03.2020 4 z 5

Temná dcéra Temná dcéra Elena Ferrante

Mám z téhle knížky zvláštní pocit asi bych si už od této autorky nic neprecetla i když možná ten zvláštní pocit by mě asi donutil.

26.12.2019 3 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Zacatek knihy mi prisel prilis tahly a nezajimavy,musela jsem se premlouvat cist dal,ale rozuzleni bylo zajimave.

06.12.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Zajimava a napinava kniha do posledni stránky :)

24.09.2019 4 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Celkem zajimavy pribeh,rychle jsem mela precteno :)Za me doporucuji :)

30.07.2019 4 z 5

Klub zabijáků Klub zabijáků Paul Finch

Zajimava kniha jako vzdy od Paula Finche jako vzdy,napinavy dej az do konce :)Tesim se na dalsi dil :)

30.06.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Dalsi napinava kniha od Roberta o komisarce Erice ,napinave az do konce :)

09.01.2019 5 z 5

Mozek autisty Mozek autisty Richard Panek

Knihu doporucuji i kdyz nekdy jsou tam lekarske vyrazy ,muze lidem rict co prozivaji autiste z pohledu dospeleho autisty,Temple Grandin je skvela a tesim se na dalsi jeji knihu.

01.01.2019 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Knihu ctu postupne,mame syna s jeste neurcenou diagnozou a tato kniha je pro me jako takova pomoc,myslim ze by si ji mel precist kazdy aby vedel co autiste prozovaji :)

01.01.2019 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Zajimavy dej, napinavy thriller za me doporucuji uz se tesim na dalsi knihu od teto spisovatelky :)

01.01.2019 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha je napinava a pekne se cte,nic mene konec je vzaty rychlym spadem,alespon co me prislo.

12.08.2018 3 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Zajimava kniha.Syn ma detsky autismus takze mi je toto tema blizske.Knihs je psana ze zivota zivotem.Za me ji doporucuji precist i lidem,kteri nemaji zkusennosti s autismem autisty,jelikoz ne vzdy nam rodicum techto deti druzi rozumi...

29.07.2018 4 z 5

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Paradni kniha jako vzdy spisovatelka nesklamala .

07.08.2022 5 z 5

Z lovce společníkem - Jak z loveckého psa udělat parťáka pro každodenní život Z lovce společníkem - Jak z loveckého psa udělat parťáka pro každodenní život Dawn Antoniak-Mitchell

Zajimava kniha kdyz si poridite pejska .Neni to pro vsechny druhy ras spise pro lovecke,ale kniha je psana srozumitelne a autorka vi o cem pise.

24.07.2022