Vendiii1 Vendiii1 komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Podle mně velmi originální příběh .. Mám ráda styl psaní Meyerové. Knížku jsem přečetla jedním dechem :) A rovnou několikrát !

03.04.2011 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Všechny díly končí tak, že prostě MUSÍTE číst další :)) Krása !

03.04.2011 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Bože! Po celou knihu jsem měla strach ! A na konci mi běhal mráz po zádech ! To se mi u knížek většinou nestává :))
Je to první knížka, kterou jsem od Agathy Christie četla, a po pár stránkách "černoušků" jsem věděla, že neskončím jen u téhle jediné :))

05.04.2011 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Jak mám tuto knihu ohodnotit? Nejraději bych ji rozervala na kousíčky a ty hodila do horoucích pekel, ale zároveň ji chci chránit jako poklad.. kterým tato kniha, tento příběh knihovnice z Osvětimi, jistě je. Výjimečná kniha.

08.07.2014 5 z 5

Napořád Napořád Alyson Noël

Nejlepší na tom byla Riley..
Ever je úplně natrvdlá..
Ani Damen není žádný zázrak..
Občas jsem ani neměla přehled o tom, co se děje, celé mi to přišlo příliš chaotické a děj také opravdu nic moc.

26.04.2012 2 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Příliš brzy jsem přišla na hlavního padoucha. Ale to nic nemění na tom, že kniha je opravdu dobře napsaná. Drží v napětí do poslední strany. Už dlouho mě kniha tak moc nevtáhla, že jsem na ni myslela pořád, i když jsem zrovna nečetla. Doufám, že další díly budou alespoň stejně dobré, nebo lepší.

17.07.2014 4 z 5

Pacient nula Pacient nula Jonathan Maberry

Hh. Tak tohle byla jízda!
Předně.. Joe byl naprosto parádní hrdina!! Fakt.
Kniha, která je naprosto, absolutně a až po okraj nabitá akcí. Poslední čtvrtinu jsem ani nemohla dýchat, nestíhala jsem otáček strany, protože se tam stalo tolik věcí, že jsem z toho ještě teď.. skoro týden po přečtení úplně mimo.
Zombíky můžu:)

03.05.2013 4 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Vážně. Nevím. Co. Říct.
Podivně zvrácená, nechutná. Ale svým způsobem úžasná.

29.07.2011 4 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Úžasná knížka! :) Film a knížka se tady podle mě nedají srovnat ve filmu jsou okamžiky, které nebyly v knize a naopak ! :) ..

16.04.2011 5 z 5

Herkulova hrobka Herkulova hrobka Andy McDermott

Napínavé. Úžasné. Famózní. Impozantní. DOKONALÉ.

06.06.2012 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

nemůžu říct nic jiného než .. the best book EVER

13.05.2012 5 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

No, tak tohle bylo NĚCO.

27.01.2012 5 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Já doufám, že toto byl jen delší úvod k tolik opěvované sérii.. :)

07.08.2011 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Jsou tam nudné pasáže . . ale i přes to je to krásný příběh :)

03.04.2011 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Moje první Vieweghova kniha. Bohužel myslím, že asi poslední, přestože Báječná léta se mi opravdu líbila. Jenom si myslím, že další knihy tak povedené nejsou. Třeba se mýlím..
Druhá polovina knihy byla určitě nesrovnatelně lepší než ta první. Nevím proč, ale nečekala jsem, že to bude tak vtipné. Ale jo, zasmála jsem se.

30.06.2014 4 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Karin Slaughter prostě umí psát a dokáže čtenáře udržet v napětí. První případ Willa Trenta se mi tedy líbil o něco víc, ale to nesnižuje kvalitu tohoto druhého dílu.

23.02.2014 4 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Tak vážně nevím, co si o tomhle myslet. DOST mě to zklamalo a čekala jsem mnohem víc. Na téma "zvrácené reality show" již má King na kontě Running Mana - Běh o život. Což je kniha, která mě bavila mnohem víc. Nemůžu knize upřít její čtivost, charaktery, kterými se King může chvástat.. Ale celkově to na mě neudělalo žádný větší dojem..
A čekala jsem velký konec.

30.11.2012 3 z 5

Rouhání? Rouhání? Asia Bibi

Nehodnotím styl psaní, nehodnotím literární úroveň ani nic podobného. Mé hvězdičky připadají Asii.. i když jsou tady naprosto bezvýznamné.

02.06.2012 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Hm.. :/ Jsem lehce za půlkou a pořád se nemůžu prokousat na konec ..

14.04.2011 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Knížku jsem neodložila, dokud jsem nebyla na konci .. :)

06.04.2011 5 z 5